Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

15 березня 2012

Я - Берегиня

Всеукраїнський соціально-виховний проект “Я – Берегиня”, що ініційований та організований Фондом Влади Прокаєвої “Обдаровані діти – майбутнє України”.

Центр Української Культури та Мистецтва продовжує активно долучатись до культурно-мистецьких та соціальних проектів, одним із яких є Другий

Мета проекту “Я – Берегиня” — надати дівчатам із багатодітних родин, сімей, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах, та ученицям професійно-технічних навчальних закладів необхідні знання та навички соціальної адаптації у самостійному житті, забезпечити їх розумінням ролі та прав сучасної жінки у родині та суспільстві, допомогти у виборі професії, підвищити самооцінку та віру в себе.

Проект проходить під патронатом Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка.

Майстриня Ольга Мальцева, яка працює в Центрі Української Культури та Мистецтва, проведе для дівчаток-учасниць проекту низку цікавих майстер-класів зі створення слов’янської народної іграшки. Це допоможе дівчаткам розвинути свої творчі здібності, навчить їх основам роботи з тканиною, що може стати важливим фактором у виборі майбутньої професії.

15 березня 2012 року «Я – Берегиня» стартував у Київському Палаці дітей та юнацтва.
В рамках урочистого відкриття проекту пройшов прес-брифінг проекту за участю Голови Фонду “Обдаровані діти – майбутнє України” Влади Прокаєвої, менеджера з корпоративних зв’язків компанії “Емвей Україна”, яка виступила генеральним партнером проекту, Олени Якимчук, народної артистки України Наталії Сумської, головного спеціаліста відділу загальної середньої освіти та правового захисту дітей управління навчальних закладів Головного управління освіти і науки КМДА Олени Кузнєцової.

У вступному слові Влада Прокаєва навела дані соціологічного дослідження результатів минулорічного проекту “Я – Берегиня”, який отримав високі схвальні оцінки від учасниць за відмінну якість організації занять, професійність складу тренерів та викладачів, а також широкий спектр знань, отриманих на Проекті.

85% берегинь впевнено заявили, що їхні життєві пріоритети та цінності зазнали суттєвих позитивних змін. 93% учасниць Проекту висловили побажання, щоб Проект був щорічним. Цього року організатори отримали кілька тисяч листів від дівчат-підлітків, які мають бажання взяти участь у цьому Проекті.

З’ясувалося, що охочих взяти участь в проекті 12 дівчат на одне місце! Олена Якимчук, менеджер з корпоративних зв’язків компанії “Емвей Україна” – генерального партнера проекту “Я – Берегиня” – поділилась думкою, що допомога дівчатам-підліткам підготуватись до дорослого життя – це інвестиція в майбутнє, важливий крок, який принесе користь і дітям, і суспільству в цілому. “За участі досвідчених тренерів та підприємців ми прагнемо допомогти учасницям проекту сформулювати власні цілі й бажання, розширити світогляд та отримати необхідні для життя навички” — розказала Олена.

Народна артистка України Наталія Сумська висловила свою думку щодо важливості правильного виховання дівчат як майбутніх берегинь родини та звернула увагу на важливість блоку профорієнтаційних занять, адже, на її думку, проект допомагає зрозуміти власне покликання та отримати інструментарій для його реалізації.

Учасниця минулорічного проекту “Я – Берегиня” та волонтер проекту у 2012 році Катерина Симчич розповідала про свою участь у Проекті: “Завдяки проекту я стала більш упевненою в собі, змінила сприйняття себе та оточуючих. А ще – перестала боятися висловлювати свою думку та переборола страх публічних виступів. Натхненна своїми успіхами в Проекті, постійно розвиваюся та прагну дізнаватися щось нове, наприклад, почала вивчати польську мову”.

Після прес-брифінгу відбувся концерт. Зі сцени секретами свого успіху поділилися відомі та успішні жінки України – топ-менеджери компаній, які виступили партнерами проекту, – Олена Якимчук, менеджер з корпоративних зв’язків компанії “Емвей Україна”, Наталія Яресько, співзасновник та Головний виконавчий директор компанії Horizon Capital, Наталія Назаренко, керівник Служби управління персоналом корпорації “Артеріум” та Тетяна Тімошенко, Голова Правління Медичної мережі “Добробут”.

Гурт “Пара Нормальных” виконали пісні “Невеста”, “По улицам Москвы” та розповіли присутнім, що минулого року вже зустрічались з берегинями на майстер-класі. Цього разу запальний виступ гурту не залишив нікого байдужим. Дівчата підходили привітати артистів до сцени, бурхливо аплодували та фотографували співаікв.

Також на святі з музичними подарунками виступили гурти MMDANCE з хітом “Друзья” та “Гаджеты” з піснею “И будет хит”.

Урочисте відкриття проекту “Я-Берегиня” продовжила відома співачка Маша Собко, яка подарувала присутнім свої хіти “Я тебя люблю“ та ”Моя любов”. Маша розкрила дівчатам свої секрети боротьби із власними страхами та невпевненістю у собі. Після всіх виступів, берегині мали змогу особисто поспілкуватися з артистами, сфотографуватися з ними та отримати автографи.

У 2012 році на дівчат чекають практичні та теоретичні заняття й майстер-класи за такими напрямками: психологічні та освітні тренінги (формування життєвих ідеалів та цінностей дівчини, самооцінка та самоусвідомлення; права жінок та дітей або як себе захистити у сучасному світі; як не стати жертвою торгівлі людьми тощо); лекційні заняття з питань жіночого здоров’я; профорієнтаційні заняття; проведення екскурсійних занять на підприємствах; імідж-студія (майстер-класи по догляду за собою, стилістика, косметологія, макіяж, етикет). Свої майстер-класи проведуть відомі та успішні представники шоу-бізнесу, телебачення, кіно, модної індустрії. У рамках профорієнтаційних заходів проекту дівчата відвідають фармацевтичну корпорацію “Артеріум”, корпорацію квітів “Камелія”, будинок Центру Української Культури та Мистецтва, міжнародний концерн “ВОРОНІН” та інші підприємства.

До того ж в Центрі української культури та мистецтва дівчата дізнаються більше про національні звичаї та традиції. А про те, як змістовно та з користю заповнити вільний час, а також робити добрі та корисні справи, дівчатам розкажуть на тренінгу, організованому програмою Волонтери ООН. Заняття для дівчат в рамках проекту “Я – Берегиня” розпочнуться 20 березня. Фіналом проекту стане вручення дипломів та урочисте нагородження учасниць Проекту – випускний бал Берегинь.

Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня
Я - Берегиня

дивіться також

«Феномен традиційної селянської ляльки»

14 жовтня 2013

Чому їжачка ніхто не гладить....

20 грудня 2012

Кошак Олександр Михайлович

18 лютого