Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Новини

У цьому розділі знаходяться всі «найсвіжіші» подробиці мистецького життя (відкриття виставок, концерти, вистави, семінари, майстер-класи, родинні свята тощо). Навіть якщо ви не встигли завітати на ці заходи – тут побачите змістовні репортажі, які занурять вас у неповторну мистецьку атмосферу.

Відкриття персональної виставки Цвєтностей OL’SVOL’D (а) «Бог не запитає» 7 липня

3 липня 2020 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбулося урочисте відкриття персональної виставки Цвєтностей OL’SVOL’D (а) «Бог не (...)

Відкриття виставки картин Тетяни Артемової «З любов’ю до життя» 7 липня

2 липня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка картин Тетяни Артемової «З любов’ю до життя».

Відкриття виставки «ЛЕНЕРДЖІ – кращі фото природи» (переможці конкурсу Спілки фотографів природи Угорщини NaturArt-2018) 4 липня

1 липня в стінах Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу фотовиставка від Посольства Угорщина «ЛЕНЕРДЖІ – кращі фото природи» (переможці конкурсу Спілки (...)

У Києві відкрилась виставка авторських сумок Олесі Сахро. 12 березня

5 березня 2020 року у Центрі Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка авторських сумок «Витончена емоція» Олесі Сахро, всесвітньо відомої майстрині (...)

Лише мідний дріт та бісер…! 11 березня

Під керівництвом талановитої майстрині Наталії Морозової, маючи під рукою усього лише два простих матеріали, за одну годину кожна дитина може виготовити шедевр! Не вірите? (...)

У Києві відкрилась виставка бісерного мистецтва 6 березня

4 березня 2020 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу VIII Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», що триватиме до 22 (...)

Відкриття виставки "Вітряки в графічних роботах студентів КНУБА" 27 лютого

19 лютого в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбулось урочисте відкриття виставки "Вітряки в графічних роботах студентів (...)

Вечір поезій Максима Весняного 17 лютого

12 лютого у будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбувся вечір поезій Максима Весняного «Кохання юності твоєї і моєї»

Відкриття фотовиставки «Рейв давніх культур» 17 лютого

8 лютого в будинку Центру Украінської Культури та Мистецтва розпочала свою роботу фотовиставка «Рейв Давніх культур»

Офіційний коментар щодо «заборони» експонування виробів із державною символікою 7 лютого

Друзі! Надаємо офіційний коментар щодо ситуації, яка склалася навколо відмови майстрині від участі у Всеукраїнській виставці «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра». Причина – ніби-то (...)

Вистава "ДоброВільні в’язні" 3 лютого

25 січня 2020 року в Центрі Української Культури та Мистецтва відбулася пластична авангардна вистава «ДоброВільні в’язні».