Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Новини

У цьому розділі знаходяться всі «найсвіжіші» подробиці мистецького життя (відкриття виставок, концерти, вистави, семінари, майстер-класи, родинні свята тощо). Навіть якщо ви не встигли завітати на ці заходи – тут побачите змістовні репортажі, які занурять вас у неповторну мистецьку атмосферу.

Відкриття виставки-підсумку Всеукраїнського відкритого дитячого конкурсу «Малюємо разом» 14 вересня

09 вересня 2020 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка «Малюємо разом». Це підсумкова експозиція Всеукраїнського конкурсу з (...)

Урочисте відкриття виставки «ПОВІСТЬ ПРО ДВОХ МАЙСТРИНЬ» (Різнобарв’я печворку та магія рослин) 4 вересня

03 вересня 2020 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка «ПОВІСТЬ ПРО ДВОХ МАЙСТРИНЬ».

Закриття виставки Цвєтностей OL’SVOL’D (а) «Бог не запитає» 1 серпня

28 липня 2020 рокув стінах Центру Української Культури та Мистецтва відублося урочисте закриття виставки Цвєтностей OL’SVOL’D (а) «Бог не (...)

ЛІТНІ КАНІКУЛИ-2020 31 липня

Дорогі друзі! Серпнева пора – ідеальний час для оновлення та якісних перезавантажень на усіх рівнях! Надто, коли йдеться про культурно-мистецьку та освітню (...)

Відкриття персональної виставки Цвєтностей OL’SVOL’D (а) «Бог не запитає» 7 липня

3 липня 2020 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбулося урочисте відкриття персональної виставки Цвєтностей OL’SVOL’D (а) «Бог не (...)

Відкриття виставки картин Тетяни Артемової «З любов’ю до життя» 7 липня

2 липня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка картин Тетяни Артемової «З любов’ю до життя».

Відкриття виставки «ЛЕНЕРДЖІ – кращі фото природи» (переможці конкурсу Спілки фотографів природи Угорщини NaturArt-2018) 4 липня

1 липня в стінах Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу фотовиставка від Посольства Угорщина «ЛЕНЕРДЖІ – кращі фото природи» (переможці конкурсу Спілки (...)

У Києві відкрилась виставка авторських сумок Олесі Сахро. 12 березня

5 березня 2020 року у Центрі Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка авторських сумок «Витончена емоція» Олесі Сахро, всесвітньо відомої майстрині (...)

Лише мідний дріт та бісер…! 11 березня

Під керівництвом талановитої майстрині Наталії Морозової, маючи під рукою усього лише два простих матеріали, за одну годину кожна дитина може виготовити шедевр! Не вірите? (...)

У Києві відкрилась виставка бісерного мистецтва 6 березня

4 березня 2020 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу VIII Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», що триватиме до 22 (...)