Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Новини

У цьому розділі знаходяться всі «найсвіжіші» подробиці мистецького життя (відкриття виставок, концерти, вистави, семінари, майстер-класи, родинні свята тощо). Навіть якщо ви не встигли завітати на ці заходи – тут побачите змістовні репортажі, які занурять вас у неповторну мистецьку атмосферу.

«Уроки щасливого в’язання» 17 жовтня

10 жовтня 2019 року, в межах IV Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь» відбулась творча зустріч із Оксаною Скляренко «Уроки щасливого (...)

Відкриття IV Всеукраїнської виставки в’язання "Тепла осінь" 8 жовтня

1 жовтня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва урочисто розпочала свою работу IV Всеукраїнська виставка в’язання "Тепла осінь".

Воркшоп для митців "Захисти свій шедевр" 20 вересня

19 вересня 2019 р. співробітники Головного територіального управління юстиції провели майстер-клас для митців «Захисти свій шедевр», у межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Захід (...)

Відкриття виставка «Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики» 9 вересня

5 вересня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка «Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики» колекція Оксани Скляренко та Олега (...)

Відкриття виставки "Мовою квітів" 5 вересня

4 вересня розпочалась виставка «Мовою квітів», де представлений розпис по тканині в техніці "фунтик".

Відкриття виставки «Patchwork – простора дорога в життя» 5 вересня

03 вересня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відкрилась персональна виставка творів Ренати Геніної «Patchwork – простора дорога в (...)

Книжкова виставка-ярмарок «Свято української книги» 5 вересня

У Центрі Української Культури та Мистецтва з 30 серпня по 1 вересня проходило «Свято української книги» (книжкова виставка-ярмарок).

Літні канікули-2019 2 серпня

Дорогі друзі! Літо – винятковий час для оновлення та якісних перезавантажень на усіх рівнях! Надто, коли йдеться про культурно-мистецьку та освітню діяльність. Отже, з 5 по (...)

Відкриття виставки «Єдність несхожих» 30 липня

25 липня 2019 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбулося урочисте відкриття мистецького проекту учениць арт-студії Тетяни Савушкіної «Tanya Sava Art» (м. (...)

Концерт живої музичної імпровізації «Соло на сьомій струні» 19 липня

Захід відбувся 18 липня в межах мистецького виставкового проекту Юлії Єгорової-Рогової «Полювання на щастя». Музична програма вечора передбачала виконання композицій з нового (...)

Лекція «Українська графіка: від бароко до сьогодні» (у межах виставкового проекту-конкурсу сучасної графіки «АРТ-ПАРАЛЕЛІ 2019») 17 липня

16 липня у будинку Центру Української Культури та Мистецтва пройшла лекція «Українська графіка: від бароко до сьогодні». Освітній захід відбувся у межах виставкового (...)

Відкриття виставки «АРТ-ПАРАЛЕЛІ 2019» 2 липня

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва 27 червня відкрилась виставка-конкурс сучасної графіки «АРТ-ПАРАЛЕЛІ 2019»

Відкриття виставки «Полювання на щастя» 27 червня

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва 26 червня відкрилась персональна виставка художніх творів Юлії Єгорової-Рогової «Полювання на (...)

«Давайте творити добро» 13 червня

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва 4 червня відбувся тімбілдінг «Давайте творити добро», присвячений Дню захисту дітей.

Майстер-клас «Ведучий від А до Я» 12 червня

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва 11 червня відбувся майстер-клас «Ведучий від А до Я» від Богдана Корабльова, ведучого Радіо «Шансон» Україна, організатора та (...)