Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Новини

У цьому розділі знаходяться всі «найсвіжіші» подробиці мистецького життя (відкриття виставок, концерти, вистави, семінари, майстер-класи, родинні свята тощо). Навіть якщо ви не встигли завітати на ці заходи – тут побачите змістовні репортажі, які занурять вас у неповторну мистецьку атмосферу.

Відкриття ІХ Свята Новорічної Іграшки. Частина 2. Зимова канцелярія. 13 грудня

У межах ІХ Свята Новорічної Іграшки традиційно діє Зимова Канцелярія – соціальний проект з метою відродження традиції листування. У наш час люди звикли вітати один одного зі (...)

Відкриття ІХ Свята Новорічної Іграшки. Частина 1. Емоції 12 грудня

1 грудня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка IX Свято Новорічної Іграшки.

Відкриття виставки "Врожайний рік" 18 листопада

15 листопада в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбулося відкриття виставки Надії Теплякової "Врожайний рік".

Відкриття виставки-конкурсу "КРАФТОРІЙ-2019" 6 листопада

4 листопада в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбулося урачисте відкриття виставки-конкурсу "КРАФТОРІЙ-2019".

Відкриття виставки "Погляд крізь тінь" 4 листопада

31 жовтня в будинку Центра Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу IV персональна виставка графіки Михайла Заворотнього "Погляд крізь (...)

Урочисте закриття IV Всеукраїнської виставки в’язання "Тепла осінь" 27 жовтня

26 жовтня 2019 року відбулось підведення підсумків конкурсу «Моя в’язана мрія», в межах ІV Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь».

Відкриття виставки «Казкові діви й світ пернатих чудової краси» 26 жовтня

25 жовтня в Центрі Української Культури та Мистецтва розпочала роботу виставка «Казкові діви й світ пернатих чудової краси». До експозиції увійшло 35 картин, створених у (...)

«Уроки щасливого в’язання» 17 жовтня

10 жовтня 2019 року, в межах IV Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь» відбулась творча зустріч із Оксаною Скляренко «Уроки щасливого (...)

Відкриття IV Всеукраїнської виставки в’язання "Тепла осінь" 8 жовтня

1 жовтня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва урочисто розпочала свою работу IV Всеукраїнська виставка в’язання "Тепла осінь".

Воркшоп для митців "Захисти свій шедевр" 20 вересня

19 вересня 2019 р. співробітники Головного територіального управління юстиції провели майстер-клас для митців «Захисти свій шедевр», у межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Захід (...)

Відкриття виставка «Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики» 9 вересня

5 вересня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка «Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики» колекція Оксани Скляренко та Олега (...)

Відкриття виставки "Мовою квітів" 5 вересня

4 вересня розпочалась виставка «Мовою квітів», де представлений розпис по тканині в техніці "фунтик".

Відкриття виставки «Patchwork – простора дорога в життя» 5 вересня

03 вересня в будинку Центру Української Культури та Мистецтва відкрилась персональна виставка творів Ренати Геніної «Patchwork – простора дорога в (...)

Книжкова виставка-ярмарок «Свято української книги» 5 вересня

У Центрі Української Культури та Мистецтва з 30 серпня по 1 вересня проходило «Свято української книги» (книжкова виставка-ярмарок).

Літні канікули-2019 2 серпня

Дорогі друзі! Літо – винятковий час для оновлення та якісних перезавантажень на усіх рівнях! Надто, коли йдеться про культурно-мистецьку та освітню діяльність. Отже, з 5 по (...)