Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Історія

Історія Для відвідувачів Для майстрів Партнери Команда Книга відгуків Контакти Засновники ЗМІ

Історія створення

Наш Центр, заснований у 2005 році родиною меценатів Анатолія та Світлани Долеско, є одним із найуспішніших меценатських проектів в Україні за останні чверть століття. За 16 років існування став простором творчості, розвитку та експериментів для всіх, кому небайдужа доля нашого національного культурно-мистецького скарбу. Тут згуртувалися митці, які, презентують свою творчість, невпинно розвиваються, успішно реалізовують всеукраїнські та міжнародні мистецькі проекти.

У вересні 2011 року, в історичному районі м. Києва, на Подолі, гостинно відчинив свої двері будинок Центру Української Культури та Мистецтва, аналогів якому в нашій державі не існує. Наш затишний Дім поєднав у собі три просторі виставкові зали, обладнані найсучаснішими системами експонування та зручні навчальні класи. Із того часу в нас майже щодня відбуваються заходи для дорослих та дітей, безперервно тривають виставки на будь-який смак, вхід на які – вільний.

Історія існування нашого Центру – це приклад взаєморозуміння й успіху. А також – того, як, займаючись улюбленою справою можна робити світ, в якому живеш, кращим !