Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Історія

Історія Для відвідувачів Для майстрів Партнери Команда Книга відгуків Контакти

Історія створення

Наш Центр, заснований у 2005 році родиною меценатів Анатолія та Світлани Долеско, є одним із найуспішніших меценатських проектів в Україні за останні чверть століття. За 13 років існування став надійним осередком української культури, про який вже давно мріяли всі, кому небайдужа доля нашого національного культурно-мистецького скарбу.

Благородні традиції українського меценатства, відроджені у створенні та діяльності Центру, допомогли зберегти величезну кількість споконвічних звичаїв нашого народу, згуртувати митців, дати їм можливість презентувати свою творчість, успішно реалізувати сотні всеукраїнських та міжнародних мистецьких проектів.

У вересні 2011 року, в історичному районі м. Києва, на Подолі, гостинно відчинив свої двері будинок Центру Української Культури та Мистецтва, аналогів якому в нашій державі не існує. Наш затишний Дім поєднав у собі три просторі виставкові зали, обладнані найсучаснішими системами експонування та Школу Жіночих Рукоділь зі зручними навчальними класами. Із того часу в нас майже щодня відбуваються заходи для дітей та дорослих, безперервно тривають виставки на будь-який смак, вхід на які – вільний.

Історія створення нашого Центру – це приклад взаєморозуміння й успіху. А також – того, як, поєднавши кар’єру, родину та щиру любов до України, можна досягти мети – робити кращим світ, в якому живеш!