Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Партнери

Історія Для відвідувачів Для майстрів Партнери Команда Книга відгуків Контакти

ЗОЛОТІ РУКИ

ZRK або ж Золоті Руки – це унікальний портал, що об’єднує в собі магазин авторських робіт, платформу для відкриття і розвитку власного hand made бiзнесу та простір для спілкування й обміну досвідом творчих людей з усієї країни.

далі »

SKRYNYA.UA

SKRYNYA.UA – це найбільший інтернет магазин рукоділля в Україні, тут можна купити та продати твори ручної роботи з усієї України. А також, знайти унікальні подарунки Handmade.

далі »

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Нашу співпрацю сміливо можна назвати добросусідською дружбою, тим більше, що ми маємо спільну відповідальну справу – працюємо з дітками, що мешкають в Подільському районі м. Києва

далі »

Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна"

Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна"
створено з метою сприяння розбудові та консолідації громадянського суспільства, а також захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні.

далі »

Громадська організація «Центр розвитку «Демократія через культуру»

Керівник – Олександр Буценко, поет, перекладач, критик, мистецтвознавець. Розпочала свою діяльність 2000 року як інформаційно-аналітичний центр. За час свого існування здійснила численні культурні проекти, підтримані міжнародними організаціями та фондами, Комітетом ВР України з питань культури і духовності, Міністерством культури і туризму України, органами місцевого самоврядування. 2006 року перетворена на Центр розвитку.

далі »

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Надає якісну вищу освіту, перепідготовку і підвищення кваліфікації в галузі культури і мистецтв. Випускники Академії – затребувані фахівці з високим рівнем знань та професіоналізмом.

далі »

Кафедра фольклористики Інституту філології КНУ ім. Т. Шевченка

Плідна співпраця та щира дружба поєднала Центр Української Культури та Мистецтва із Кафедрою фольклористики

далі »

Українсько - Японський Центр НТУ «КПІ»

Створений у 2006 році. Керівник – Осаму Мідзутані. Українсько - Японський Центр НТУ «КПІ» є проектом Японської агенції з міжнародного співробітництва (JICA) "Українсько-Японський Центр", у якому НТУУ "КПІ" був приймаючою організацією.

далі »

Творче об`єднання професійних художників Закарпаття

Створене в 1990 році, Творче об’єднання професійних художників Закарпаття поєднує в своїй діяльності реалістичний живопис, графіку, скульптуру, декоративно-ужиткове мистецтво.

далі »