Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Команда

Історія Для відвідувачів Для майстрів Партнери Команда Книга відгуків Контакти

Наша команда

Ми – молода, дружна, цілеспрямована команда однодумців. Наша діяльність в Центрі Української Культури та Мистецтва є відповідальною місією і стилем життя водночас! Ми різні, але ми однакові у своєму бажанні змінити життя на краще. І нам це вдається, повірте.

Щоденно ми пліч-о-пліч ведемо активну діяльність зі збереження Душі нашої Держави – української культури. Заради досягнення цієї Цілі виконуємо різну роботу – відповідальну та надзвичайно цікаву.

Ми не відступаємо, а йдемо вперед, будуємо навіть тоді, коли все руйнується, віримо в те, що все найкраще – в наших руках. Щодня поспішаємо зробити якомога більше добрих справ. І ми щиро вдячні всім тим, хто нас підтримує, допомагає – тим, хто колись нам повірив і не помилився!

Ми не просто колектив – ми велика творча сім’я, де кожен може досягти індивідуальної самореалізації, розкрити свій талант, стати успішним, бо наш секрет – це наша колективна робота!!! А наш затишний Дім – будинок Центру Української Культури та Мистецтва, завжди чекає на вас, наші дорогі відвідувачі. Ваші посмішки, натхнення та щасливі очі – це наше Щастя!