Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Проекти

Із 2005 року ми втілили в життя 5 фундаментальних виставкових проектів, які є улюбленими для дітей та дорослих. Це « Свято Новорічної Іграшки », « Бісер : Вчора. Сьогодні. Завтра », « Сонячний Великдень », « Всеукраїнська виставка в’язання « Тепла осінь », « Свято Врожаю ». У цьому розділі ви переглянете архів цих проектів та дізнаєтесь про їх майбутні сторінки.

Свято Новорічної Іграшки

Багаторічний проект, який із 2011 року показує приватні колекції новорічних іграшок, вироби сучасних майстрів та об’єднує родини через заходи, присвячені новорічно-різдвяним святам.

Бісер. Вчора. Сьогодні. Завтра

Започаткований у 2012 році задля підтримки українського бісерного мистецтва та майстрів, які зберігають національні традиції ; представлення світових традицій мистецтва роботи з бісером.

Сонячний Великдень

Щорічний виставково-мистецький проект, в межах якого відбуваються заходи, спрямовані на підтримку українських великодніх традицій, через виставку великодньої атрибутики та родинні заходи.

Всеукраїнська виставка в’язання « Тепла осінь »

Щорічний проект, який представляє сучасне українське в’язання в мистецькому форматі.

Свято врожаю

Виставково-мистецький проект, створений у 2012 році для збереження унікального українського етнокоду, що складається з багатства нашої природи й таланту українських митців.

Діалог Поколінь

Соціально-мистецька програма, орієнтована на діалог Митця, Громадського діяча із вчителями профільних дисциплін навчально-виховних закладів, задля передачі об’єктивних знань учням від безпосередніх учасників подій, що формують сучасну українську історію.

Історія у фотографіях

Ініційований для підтримки родинної традиції фотографування в традиційних українських строях.

МИСТЕЦЬКІ ДИНАСТІЇ

Проект започаткований з метою підтримки українських мистецьких родин, через організацію виставок їх творчих надбань.

Клаптикове шиття

Мистецтво створення виробів із клаптиків є популярним у всьому світі. Україна теж багата традиціями цього виду рукоділля. Саме для того, аби показати їх, був започаткований Всеукраїнський фестиваль клаптикового шиття.

Школа жіночих рукоділь

Школа Жіночих Рукоділь – це затишне місце на 4 поверсі нашого Центру, де відбуваються чудеса ! Саме тут всі бажаючі опановують нові знання, вчаться створювати красиві вироби !