Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Для майстрів

Історія Для відвідувачів Для майстрів Партнери Команда Книга відгуків Контакти Засновники ЗМІ

Інформація для майстрів

Запрошуємо до участі у виставках, майстер-класах, проектах

Дорогі друзі, ми впевнені – серед вас багато талановитих майстрів ! Наявність диплому про відповідну освіту чи посвідчення про приналежність до мистецького об’єднання не є обов’язковою для творчої реалізації. Адже ваш талант – то найцінніше ! А також – бажання розвиватись, представляти свої вироби на розсуд відвідувачів.

До речі, відомі на всю Україну та закордоном майстри та їх бренди колись починали свій шлях із того, що власноруч створювали вироби. А відомими стали саме тоді, коли вирішили публічно представити свої роботи.

Ми знаємо, що для ваших рідних та близьких ваші вироби – це найцінніший скарб ! Але свою творчість потрібно демонструвати також і на виставках. Саме незалежні глядачі (відвідувачі наших виставок) допоможуть об’єктивно оцінити вашу творчість.

Будьте сміливими – беріть участь у наших колективних виставках !
Це ваш шанс стати відомими, знайти нових шанувальників та замовників !

У нас щороку відбуваються колективні виставкові проекти : Всеукраїнська виставка в’язання « Тепла осінь », Свято Врожаю, Свято Новорічної Іграшки, Всеукраїнська виставка « Бісер : Вчора. Сьогодні. Завтра », Сонячний Великдень.
Якщо Ваші роботи стосуються відповідної тематики – запрошуємо до участі в цих проектах ! Задля цього Вам потрібно звернутись до Ольги Музиченко заступника директора Центру (тел. 097-4251266, електронна адреса [email protected]).

Персональні виставки

Саме персональні виставки займають особливе місце в нашій виставковій діяльності. Ми маємо дуже насичений виставковий графік. Тому, будь ласка, якщо ви хочете провести в наших стінах Вашу персональну виставку – звертайтесь до нас завчасно (не пізніш, ніж за півроку до бажаної дати відкриття виставки). Задля цього слід зателефонувати Ользі Музиченко, заступнику директора Центру (тел. 0979822783), або написати їй ([email protected]). Вона з радістю розповість Вам про умови участі, принцип відбору робіт на виставку та про вільні виставкові дати.
Оплата за організацію та проведення персональної виставки в кожному випадку обговорюється окремо, оскільки, залежить від багатьох факторів (наприклад, тривалості виставки, мистецького сезону, кількості робіт).

Проведення майстер-класів, лекцій, семінарів, презентацію тощо

Ми не звичайний HUB, мистецький простір або бізнес-центр. Ми – унікальна творча територія ! Тому, якщо тематика заходів, які ви проводите, відповідає нашим принципам та поглядам – ми з радістю приймемо вас у наших затишних стінах та докладемо всіх зусиль для проведення ваших заходів на найвищому рівні ! Домовитись про це можна з Ольгою Музиченко, заступником директора Центру (№ тел. 0979822783, електронна адреса [email protected]).

Персональні виставки у Центрі Української Культури та Мистецтва, 2016 р.
Колективні виставки у Центрі Української Культури та Мистецтва, 2017 р.
Колективні виставки у Центрі Української Культури та Мистецтва, 2018 р.
Колективні виставки у Центрі Української Культури та Мистецтва, 2019 р.