Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Для відвідувачів

Історія Для відвідувачів Для майстрів Партнери Команда Книга відгуків Контакти Засновники ЗМІ

Інформація для відвідувачів

Дорогі друзі, Центр Української Культури та Мистецтва – це перший і поки що єдиний меценатський проект із підтримки традиційного українського мистецтва. Створений у 2005 році Світланою Долеско, об’єднує талановитих митців з усієї України, демонструє їх творчість на широкий загал.

Центр Української Культури та Мистецтва

– унікальна інституція з багатьма напрямками діяльності. Серед них : проведення виставок декоративно-прикладного, образотворчого, фотомистецтва ; екскурсійна робота ; проведення майстер-класів та курсів із різних видів рукоділля ; організація фестивалів, семінарів, практикумів, круглих столів ; експедиційна й науково-фондова робота. А ще, звісно, щоденна співпраця з багатьма організаціями як в Україні, так і за кордоном.

Будинок Центру Української Культури та Мистецтва

розташований в історичній частині Києва – на Подолі (вул. Хорива, 19-В) і має 3 виставкові поверхи та сучасні навчальні класи.
Ми живемо активним життям ! Постійно проводимо мистецькі виставки – персональні й колективні, всеукраїнські й міжнародні. Презентуємо видання, проводимо вистави й кінопокази, збираємо гостей на концерти й поетичні вечори, на лекції, родинні майстер-класи й фотосесії. Аби дізнатись, що сьогодні відбувається в будинку Центру – заходьте на сайт www.dolesko.com.
За цими словами стоїть щоденна праця колективу. І все це для того, аби ви приходили до нас знову й знову !

Наш звичайний графік роботи :

з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:45, субота – з 10:00 до 17:45. А в неділю та деякі державні свята у нас вихідні дні. Проте ! Під час багаторічних проектів (таких, як Всеукраїнська виставка в’язання « Тепла осінь », Свято Врожаю, Свято Новорічної Іграшки, Всеукраїнська виставка « Бісер : Вчора. Сьогодні. Завтра », Сонячний Великдень) ми працюємо для вас БЕЗ ВИХІДНИХ.

Вхід у нас завжди безкоштовний,

як і майстер-класи для діток. Але ми завжди раді вашій матеріальній підтримці : на першому поверсі стоїть скринька для вашої подяки за нашу діяльність. Не оминайте її, долучайтеся до меценацтва – це допоможе нам разом якомога довше робити добрі справи.

Майстри, художники, митці… Вони завжди, як діти !

Надзвичайно талановиті й чутливі !!! Тож, не оминайте книги відгуків, які знаходяться на поверхах. Знайдіть хвилинку, зупиніться й напишіть кілька добрих слів у підтримку їх творчості.

У нас немає обмеження на фотографування

(виняток – це окрема умова митця, але таке трапляється вкрай рідко). Тому, фотографуйте, зберігайте світлини собі на згадку, діліться з друзями, публікуйте їх у соціальних мережах. Ми хіба що вас попросимо : не забувайте позначити місце, де ви побачили таку красу.
Для facebook : https://www.facebook.com/cultureartcenter/
Або просто поставте в публікації хештег #долеско
Запрошуйте друзів, допомагайте митцям популяризувати їх творчість !

У нас завжди чистенько

Ми слідкуємо за порядком та будемо вдячні, якщо ви так само охайно будете ставитися до підтримки чистоти. Це просто : добре витерти ноги при вході (особливо в дощову або сніжну погоду), скласти парасольку, щоб із неї не капала волога й попросити в адміністратора пакетик, куди можна покласти її під час вашого відвідування виставкових площ. Також, не викидати туалетний папір в унітаз чи на підлогу, користуватися ним економно. Якщо на вашому відвідуванні закінчився туалетний папір, то не полінуйтеся повідомити про це адміністратора на першому поверсі – наступний відвідувач вам буде вдячний. Якщо випадково ви зробили шкоду – краще, знову-ж таки, повідомити про це адміністратора.

У нас заклад культури,

тому просимо вас не приходити з їжею та напоями. Навіть, якщо вам здається, що ви будете пити свою каву охайно. Не варто. Наш досвід роботи підказує, що охайно не буває.

Мистецтво потребує поваги.

Будь ласка, не чіпайте експонати руками. Навіть коли дуже-дуже-дуже хочеться їх роздивитися з усіх сторін. Усі речі, які експонуються створені не просто руками майстра, а його душею !!!

Ми дуже толерантні до домашніх улюбленців,

але їм не завжди можна розказати правила поведінки у закладах культури, а у нас завжди багато дітей. Тому просимо на час відвідування залишити тваринок вдома. Ви потім обов’язково їм розкажете, де були і що бачили.

У нас дуже хороша акустика.

Саме тому музичні гурти та співаки полюбляють наші зали, але одне діло – це музика і спів. А зовсім інше – голосні розмови, особливо, по телефону. Будь ласка, при вході поставте свій телефон на беззвучний режим. Якщо ж є потреба поговорити по телефону, то спробуйте це зробити якомога тихше, щоб не заважати іншим відвідувачам, навіть якщо вам здається, що ви їх не бачите зараз.

Крамничка на першому поверсі

– це маленький світ унікальних виробів українських майстрів. Не оминайте її своєю увагою : придбайте собі на згадку милу річ та підтримайте своєю гривнею українського виробника.

Ви, наші відвідувачі – наше найчесніше журі в світі

Під час багаторічних проектів відбуваються конкурси. Як про це дізнатися ? Дуже просто : якщо на поверсі стоять червоні скриньки з номерами, а на роботах є номерки – це конкурс ! Як проголосувати – вам з радістю розкажуть доглядачі залів або адміністратор на першому поверсі.

Центр Української Культури та Мистецтва вже понад 16 років успішно працює задля підтримки української культури, звичаїв і традицій.
Ми прагнемо стати й вашою культурною Домівкою, а тому, завжди раді гостинно вас зустріти.

Ми любимо те, що робимо ! Дякуємо, що ви з нами !

З повагою,
колектив Центру Української Культури та Мистецтва

Майстер-класи у межах виставок, 2017 р.
Майстер-класи у межах виставок, 2017 р.
Майстер-класи у межах виставок, 2018 р.
Майстер-класи у межах виставок, 2018 р.
Майстер-класи у межах виставок, 2019 р.