Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Для відвідувачів

Історія Для відвідувачів Для майстрів Партнери Команда Книга відгуків Контакти

Інформація для відвідувачів

Все, що необхідно знати перед візитом до нашого Центру

Центр Української Культури та Мистецтва – це унікальна інституція, яка вже понад 10 років успішно працює задля підтримки української культури, звичаїв і традицій.

За цими словами стоїть щоденна робота колективу, аби ви приходили до нас знову і знову – на виставки, концерти, майстер-класи та лекції, свята і родинні фотосесії!

Задля цього ми організували власний творчий простір: виставкові зали та навчальні класи. Вони розташовуються в затишному будинку Центру, за адресою :м. Київ. Вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

Для відвідувачі у нас ВХІД ЗАВЖДИ ВІЛЬНИЙ!

ГРАФІК РОБОТИ: Із понеділка по п’ятницю ми працюємо з 10:00 до 19:00, в суботу – з 10:00 до 18:00. Неділя у нас – вихідний день. Але, під час щорічних виставкових проектів (таких, як Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь», Свято Врожаю, Свято Новорічної Іграшки, Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», Сонячний Великдень) ми працюємо для вас БЕЗ ВИХІДНИХ.
За кілька днів до відкриття цих проектів ми проводимо масштабний монтаж експозиції, тому ІІ та ІІІ виставкові поверхи нашого Центру можуть бути зачинені на кілька днів, аби потім знову дивувати вас мистецьким розмаїттям.

Із графіком проведення щорічних виставкових проектів ви можете ознайомитися в розділі «Виставки»

МАЙСТЕР-КЛАСИ. У нас майже щодня відбуваються цікаві майстер-класи для дітей та дорослих. Їх анонс ви можете знайти ТУТ. Для діток це завжди безкоштовно, а умови участі дорослих у кожному майстер-класі ми вказуємо окремо.

Одначе, попередній запис завжди є обов’язковим, за тел. (044) 425-12-66, 0934953756. Без попереднього запису ми не можемо гарантувати вам вільне місце на майстер-класі. Також просимо вас бути уважними й турботливими: якщо ви записалися на майстер-клас та у вас змінилися плани – будь ласка, зателефонуйте та повідомте нам про це. Завдяки цьому хтось із наших відвідувачів встигне побувати на цьому майстер-класі ;)

ФОТОГРАФУВАННЯ. Більшість виставок і заходів не потребують окремого дозволу чи плати за фотографування, але є колективні виставкові проекти, де фотографування заборонено, або ж за окрему плату. Інформація про це розміщується на стійці адміністратора (на першому поверсі Центру) з детальними умовами, що діють саме на фотографування тієї чи іншої експозиції. Це може бути виставка в цілому, локальна фотозона або ж фотографування окремих експонатів. Але, ще раз хочемо звернути увагу, що це – виняток. У переважній більшості послуга фотографування у нас є безкоштовною.

Майстер-класи у межах виставок, 2017 р.