Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

18 липня 2018

Виставка «Клаптикові історії», 18 червня - 14 липня 2018 року

***
Дякую авторові за її теплі, людяні роботи! Багато душі та часу вкладено в ці твори. Получила незрівнянне задоволення! Велика вдячність організаторам цієї прекрасної виставки. А Наталії Трикіші натхнення, натхнення і ще раз натхнення! Від душі велика подяка авторці

***
Я восхищена талантом Наталии! Это очень кропотливый труд и безупречный вкус. Картины такие теплые и уютные! И от них веет позитивом и любовью мастера. Наташенька, творческих тебе полетов и спасибо за красоту!

***
Роботи талановитої Наталії Трикіші заслуговують найвищої оцінки. В свою творчість майстриня вкладає всю свою душу, емоції, натхнення, бажання зробити світ яскравішим та радіснішим. Дякую авторці та організаторам цієї чудової виставки і бажаю подальших успіхів в її нелегкій творчій праці.

***
Дякую! Пані Наталія ми з цікавістю розглядаємо Ваші роботи. Такі несподівані, талановиті, яскраві.

***
Наталочка, спасибо огромное за красоту, за теплоту которые виделись в картинах. От них веет такой теплотой, стоя у каждой картины, хочется окунуться и ощутиться на месте персонажей. Пусть Господь благословляет тебя.

***
Дуже дякую! Наталії Трикіші та організаторам! Дуже душевно та прекрасно було відчуття теплоти від усіх робіт. Моє сердце розквітло від почуттів коли я дивилася та мала змогу знаходитися в цій енергетиці. Те що це велика душа майстра відчуває. Скільки довелося пройти та винайти цій молодчині та це передати через це прекрасне диво. Дякую Вам за велике натхнення.

***
Большое спасибо за творчество и красоту моей подруге и коллеге Наталии Трикиши. И спасибо огромное Центру украинской культуры и искусства. За предоставленную возможность это все увидеть.

***
Что можно передать в картине? А вот ты Наталия смогла собрать все желания, мечты, ожидания и просто любовь ко всему и о всем! Спасибо за чувство и творческое вдохновение тебе!

***
Наташенька, ты умница!!!
Такое разнообразие сюжетов и тем даже интересно, куда же занесет тебя твое творчество? Будем ждать новых свершений, новых творческих путешествий, а мы как всегда готовы помочь с красками.

***
Наташенька это великолепно. Очень красочные, тонкие работы. Ждем новых работ, идей и решений. Вы вдохновляете меня и думаю многих людей. Теперь вся воодушевлена и буду творить и понимаю что есть чему учится.

***
Натали, ты талантище!
Не останавливайся, твори, радуй нас своими работами! Светлые позитивные работы! Некогда не сомневайся в своих способностях, только вперед.

***
Дякуємо!!!
Знаків оклику буде замало щоб передати враження від робіт МАЙСТРА!
Неймовірна техніка, майстерність якої захоплює з першого погляду. Отримала естетичне задоволення, чудовий настрій на весь день. А ще можна переглядати світлини на виставці і продовжувати собі це свято. Натхнення, нових ідей, невичерпного джерела для творчості!!!

***
Большое спасибо!!! За доставленное удовольствие, вкус, мастерство, техника впечатлений и удивлений восхищает. Творческих Вам успехов!

***
Панні Наталю, неймовірна краса!
Здається, Ви здатна оживити будь-який матеріал, вдихнути в нього життєві порухи, настрій. Дякуємо Вам за творчість, за можливість в повсякденному і простому відкрити для себе красу, і надихнутися щоб самій творити. Здоров’я Вам натхнення, нових ідей.

***
Получила эмоции восторга, восхищена работами и выражениям художественного образа рукоделиям. Даже не знала что можно рисовать лоскутками. Это шедеврально. Спасибо за мастерство.

***
Чудесные и вдохновляющие рукоделия, Натали поднимает настроение и несут радость. Очень трудоемкие картины по исполнению у мастера ЗОЛОТЫЕ РУКИ И СВЕТЛЯЯ ДУША. Желаю Вам Наталия новых необыкновенно творческих работ, новых почитателей и радости от общения с миром, чудеса наяву.

***
Дякуємо за особливо тонку та майстерну роботу над витворами. А також за створені із клаптиків тканини неймовірні шедеври.

***
Дякуємо за подаровані чудові миті, гарного настою, відчуття гармонії і тепла. Всі твори прекрасні, зроблені майстерно і з душею. Особливо сподобалися картини міського пейзажу своїм затишком, спокоєм, неквапливістю, цього нам сьогодні також не вистачає. Взагалі, важко надати перевагу чомусь одному. Всі твори чудові! Натхнення Вам, пані Наталія, сил і здоров’я, можливостей для творчості.

***
Величезне спасибі! Ці роботи – справжній шедевр. У майстра просто золоті руки. Дякуємо від усього сердця і наснаги і мрій.

***
Нам дуже сподобалися всі роботи, коти просто супер! Монохром вартий особливої уваги, сину дуже сподобалась робота з цуциками.
Дякуємо за подарований настрій дитинства, тепла і щастя

***
Спасибо большое! Мне и моим деткам очень понравилось Ваше творчество, Особенно картины «Сова» и «Синички»

***
Неймовірні роботи! Ніжна, тендітна, ручна робота! Бажаю автору натхнення і співпраці з голкою, ниткою і тканинами. Ваші роботи наче мить зупинена у часі.

***
Дякую Вам за виставку, адже познайомилась з творчістю талановитої майстрині Наталії Трикіші та її фантастичними роботами, гармонія кольорів, різноманітність технік та реалістичність композицій викликають тільки позитивні емоції.

***
Откроем для себя этот удивительный вид творчества! От Ваших работ веет уютом, теплотой и далеким детством. Успехов Вам в творчестве и добра.

***
Щиро дякуємо для нас техніки виконання робіт. Це яскраві враження що не лишають і крихти байдужості.

***
Если бы мне предложили выбрать самую самую лучшую работу мастера Наталии Трикиши я бы наверное растерялась. И это честно. Потому что все работы удивительные, уникальные и просто волшебные. Открыла для себя этот вид декоративного искусства. Спасибо за огромное удовольствие. Творческих успехов и мыслей.

***
Шановна пані Наталія чудово і здорово, прекрасно і світло! Нехай Ваші золоті руки не втомлюються творити і надалі. Нехай все буде добре!

***
Волшебство! Какая молодец! Открытие! Наташа вдохновления Вам, здоровья! Спасибо за особое состояние души после просмотра Ваших работ!

***
Очень позитивная и праздничная выставка работ, улыбка не сходит с лица. Здорово!

***
Очень хорошие работы, талантливое выполнение. Хорошо подобран цвет. Умница.

***
Спасибо, Наталочка, за красоту, положительные эмоции и вдохновения. Работы шикарные! Их обязательно надо видеть вживую!!! Твори, вытворяй! Ждем новых работ!!!

***
Спасибо автору за такое счастье смотреть прелестные работы. Увидела такое впервые огромное спасибо. Улыбнуло.

***
Отримала величезне задоволення робіт пані Наталії. Вперше бачу такий печворк, а яка майстерність! Пишаюсь такими співвітчизниками.

***
Фантастически красивые работы Наталии вдохновляют жить и творчески развиваться! Очень благодарен автору и организаторам выставке.

***
Надзвичайно ніжні, чарівні, казкові роботи! Дякую Вам! Щастя вам і натхнення!

***
Это праздник души! Не хочется заниматься определением техники, хочется любоваться. Ничего подобного из тканей я не видела. Наташа талантлива, имеет удивительное чувство цвета и очень солнечный человек. Такие создает и картины. Наташенька! Желаю тебе много творческих лет и личного счастье. Ведь без этого создавать такое чудо сложно. Я уверена, что у тебя впереди много выставок, встреч с интересными людьми.

***
Дуже теплі, сонячні і ніжні твори. Неочікували побачити мистецтво в такій «домашній» техніці. Дякуємо!

***
Дуже гарні, яскраві роботи. Просто неймовірно! Ніколи не уявляла, що із звичайних клаптиків можна створити такі шедеври.

***
Враження неймовірне. Подорож в Італію, спогади про Німеччину, про виставку «Шестидесятників» в музеї Грушевського в Києві, які творили з клаптиків тканин в засланні. В одній залі в невеликому просторі і часі стільки вражень, які збережуться ще довго і закривши очі, перед ним все постане знову в уяві і дівча, яка іде по хвилях. Здоров’я, натхнення, шани від нас.

***
Работы посвящены морскому миру и коты меня покорили! Великолепная выставка. Спасибо большое, получила массу удовольствия.

***
Пані Наталія! Я теж маю справу із швейними машинками, але те що ви робите із клаптиків – просто казка! Дуже охайні, кропіткі роботи! Кожна з них по своєму гарна і варта уваги. Успіхів Вам і натхнення!

***
Пані Наталя! Я в захопленні! Це моя мрія! Печворк пробувала, але для себе. Моделюю та шию сукні для моєї великої сім’ї.

***
Наталя! Була вражена технікою арт-квілт, нічого подібного раніше не бачила. Поєднання кольорів і технологій створює неповторні композиції мистецтва! Бажаю наснаги, успіхів і подальших чудових творінь.

***
Ми отримали надзвичайне задоволення від перегляду чудових робіт Наталі. Чудово, дуже акуратно виконано всі роботи. А гамма кольорів просто зачаровує! Не всі художники використовують такий спектр фарб у своїх картинах. А які чудові сюжети! Тільки людина витончена, зачарована красою навколишнього світу може втілити цю красу з клаптиків в своїх роботах. Натхнення, сили та здоров’я.

***
Просто потрясающе!!! Вдохнула и не могу выдохнуть от количества впечатлений. Спасибо большое за позитив.

***
Спасибо за удовольствие смотреть ваше чудо. Получила огромное удовольствие.

***
Отличные работы. Спасибо.

***
Мастер!

***
Дорогая Наталья!
Спасибо Вам от всего сердца за ваши работы. Впервые вижу такую технику и просто поражена, столько вкуса, труда, находчивости. Спасибо и дальнейших успехов.

***
Восхищена!!!
Восхищена!!!
Восхищена!!!
Высший пилотаж мастерства. Великолепный художественний вкус. Любви вам, тепла и вдохновенья. Вы лучшая!!!

***
Шановна Наталю!
Нехай Ваші руки ніколи не втомлюються, творячи таку красу.

***
Уважаемая Наталия!
Я просто удивлена и восхищаюсь Вашим талантом. Спасибо Вам за прекрасные работы, где могли отвлечь от повседневного жития. Желаю Вам творческих
успехов и ждем новых Ваших работ. Здоровья и удачи в жизни!

***
С удовольствием посетила Вашу выставку. Очень яркие, эмоциональные и добрые у вас работы.

***
Восторг, восхищение, и белая зависть.

***
Абсолютно феноменально! Дякую щиро за таку майстерність!

***
Замечательные, восхитительны, в прекрасных тонах. Благословлений Вам Наталья Господних

***
Надзвичайно цікаві і фантастичні вироби, які підіймають настрій і надихають на власну творчість. Особливо вразили кольори.

***
Бездоганний смак та ювелірна творчість це чудо-майстер

***
Відчуття щастя, тепла, спокою краси! Дуже вражає! Бажаю, Наталці натхнення, щастя, всіх добрих мрій! Дякую

***
До чего прекрасное творчество, которое учит нас добру, вниманию, пониманию. Для будущего поколения есть пример замечательного вдохновения, созидания и создания прекрасного своими руками. Какое богатое воображение, игра красок, тематик. Выставка красивая, поучительная и вдохновляющая.

***
Навіть не віриться, що все це створено руками людини!!!

***
Огромное наслаждение получила от вашей выставки. Трудно выделить лучшую – все работы прекрасные, – оторвать взгляд невозможно от каждой. Спасибо вам за выставку, пусть Господь хранит ваши глазки и ваши золотые ручки.

***
Мне очень понравилось! Все эти работы очень творческие. Я впервые вижу картины из тканей, в технике, «арт-квилт». Спасибо огромное!

***
Мне вообще все понравилось! Особенно «Синички»

***
Позвольте выразить благодарность за эту энергетику, которую дарят Ваши картины. Творческого процветания и всемирной известности!

***
Работы необыкновенные – даже не хочется уходить. Дай Вам Бог дальнейших успехов и здоровья.

***
Очень красиво и талантливо!

***
Чудово, захоплююче! Творчого Вам натхнення!

***
Сьогодні познайомилась з цікавими техніками, і дуже оригінальні картини захоплюють своєю витонченістю. Дякуємо за хорошу виставку! Натхнення та сил для реалізації всіх своїх творчих ідей

***
Філігранні роботи. Навіть не віриться, що таку розкіш можна виконати. Дай Вам, Боже здоров’я, натхнення і бажання – нести в світ таку позитивну енергію. Дякую.

***
Очень понравилось. Чудесные работы. Желаю Вам дальнейших творческих успехов. Пусть не покидает Вас вдохновение. Дякую.

***
Впечатлены работами Наташи, как будто попали в сказку! Поражает работоспособность художника! Желаем творческих успехов, ждем МК!

***
Дякуємо за чудовий настрій від Вашої дуже незвичної але дуже приємної творчості. Натхнення Вам від усього, що Вас оточує – прекрасного! (особливо від котів і собак)

***
Чудово! Позитивно! Дякую! Майстерно!

***
Дуже красиво! Отримали масу задоволення.

***
Спасибо вам что делаете такие хорошие картины

***
Шикарные картины!!!

***
Впечатления самые позитивные. Спасибо большое! У Вас большой талант

***
Спасибо Наташа. Ваши работы вызывают самые позитивные эмоции и чувства. Прекрасная техника исполнения завораживает.

***
Неможливо уявити що це можна створювати! Неможливо уявити що це можна повторити! Але ми бачимо цю неймовірну техніку і насолоджуємось цією неймовірною красою! Подяка майстрині за це «свято»

***
Великолепная выставка. Потрясающие работы. Желаю дальнейших успехов в творчестве, и новых интересных идей.

***
Вночі свята Купала! Зі святом, шановна Наталіє! Дай, Боже, щоб ваші невтомні, творчі руки ніколи не боліли! Дякую за такі прекрасні роботи. З повагою і найкращими побажаннями!

***
Спасибо за чудесные картины, за положительные эмоции! Дай Вам бог вдохновения на новые произведения!!!

***
Наталья, вы молодец!
Спасибо за милые картинки. Успехов и вдохновений вам!

***
Уважаемая Наташенька! Большое спасибо, за чудесные картины. Продолжайте радовать нас своим творчеством. Здоровья Вам, удачи.

***
Підкорює одночасно і фантазія і майстерність художника. Дякую за приємні враження.

***
Шановна пані Наталія! Ваша майстерність захоплює. Картини яскраві, позитивні, казкові. Дарують радість і надихають на творчість! Натхнення Вам та успіхів.

***
Спасибі, дуже схвильовані Вашими роботами. Молодець!

***
Восхищена талантом, вкусом, красотой. Вдохновенья, свободы, мы тебя любим.

***
Наташа, великолепно все! Картина «Ранок» навеяла приятные воспоминание, очень нежные «Синички», а грустного котика « Манул» хочется погладить! Спасибо за удовольствие созерцать такую красоту. Удачи во всем!

***
Великолепные работы. Душевные, Добрые, Спасибо матеру.

***
Все сподобалось. Ваші роботи теплі, несуть людям радість. Успіхів Вам! Нових звершень!

***
Дякую за радість, яку Ви даруєте своєю працею. Забуваєш про все, що відбувається за вікнами цього залу, і поринаєш у спогади… Божої допомоги Вам у всіх справах!

***
Дуже дякую за отриману насолоду від перегляду Ваших робіт. Різноманітні та виконані з любовью, вони викликають тільки позитивні емоції, передають яка ви є людина. Сподіваюсь побачити ще більше ваших робіт у майбутньому.

***
Виражаємо подяку за чудові «Клаптикові історії» дуже вражає витонченість робіт, отримали насолоду.

***
Нет слов, чтобы выразить то восхищение, неповторимым творчеством талантливого Мастера. Желаем дальнейших творческих успехов, добра, здоровья и большого счастья! Большое спасибо.

***
Дякуємо Вам, Наталіє, за красу та чарівність, яку Ви передаєте в своїх роботах. На Ваші картини хочеться дивитись і дивитись. Творчого натхнення Вам.

***
Шановна пані Наталія! Велика подяка за вашу виставку. Роботи суперенні! Все зроблено з настроєм, з душею. Ваші котики, синички, будинки живуть своїм самостійним життям. Віддадуть їх у добрі руки і будуть вони когось радувати кожного дня. Люди будуть дивитись на них і настрій у них покращуватиметься, і на душі буде світліше. Натхнення Вам, творчих успіхів і всього самого найкращого.

***
Шановна Наталія! Дякую дуже за хвилини насолодження, яке я отримала на вашій виставці. Ці картини знову нагадали мені про дар Бога, для людей. Дуже вразила виразність і чутливість очей у котиків. Дуже дякую Богу за те, що сьогодні я мала можливість насолоджуватись дивлячись на ваші роботи. Низький уклін Вам. Хай і надалі натхнення не залишає Вас.

***
Шановна Наталія! Вражена вашим талантом. Насолода від побаченого неймовірна. Приїхала з іншого міста подивитись на Ваші роботи. Ви дійсно талановита творча людина. Спасибі, що є такі люди. Натхнення Вам, добробуту і процвітання!

***
Уважаемая Наталья! Восхищение Вашим творчеством и проникновением ваших картин. Попадаешь в новогоднюю сказку или бродишь по уличкам, гладишь котиков…Творческих вдохновений, удачи и материальной поддержки.

***
Наталья, благодарю за удовольствие! Роботы удивительные, теплые, свежие! Вдохновения и удачи. Божьего благословения вам.

***
Ваші черепахи фантастичні!!! Натхнення Вам.

***
Вражають Наталю ваші роботи: красою, фантазією, майстерністю, добротою, теплом, людяністю. Дякуємо Вам за Ваш талант, вміння викликати щире захоплення, багатством, щирістю. Вашої душі! Щастя, тепла, добра!

***
Наташечка! Сегодня побывала в сказке, которую ты кропотливо и терпеливо не устанешь создавать. Спасибо тебе за этот день! Вдохновения тебе, легкости твоим трудолюбивым ручками, спасибо, что ты у нас есть! С тобой наша жизнь, самые прекрасные моменты запечатлеваются в твоих непревзойдённых ювелирных работ!!! Люблю тебя!

***
Спасибо за красоту! Это фантастика!

Детальніше про виставку

дивіться також

Виставка живопису Миколи Кононенко «La Viva Vita», 17 січня – 25 лютого 2017 року

27 лютого 2017

Виставка живопису Юлії Левицької «БАБУСІ» 22 жовтня – 09 листопада 2020 року

10 грудня 2020

Передаукціонна виставка Другого благодійного аукціону молодих митців «АРТ А», 18 – 28 травня 2015 року

4 червня 2015