Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Виставка «Клаптикові історії»

Серія робіт від Наталії Трикіші
18 червня 2018 – 14 липня 2018
Вхід вільний

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва

Книга відгуків Репортаж Виставка онлайн

Експонувались близько 40 панно в техніках печворку, квілтінгу та арт-квілту, створених за мотивами картин відомих світових художників. Також майстриня черпає сюжети з фотографій та вінтажних листівок. Це перша персональна виставка талановитої майстрині, яка вдало експериментує, створюючи унікальні роботи.
Багатьом із нас відома техніка печворку (шиття з клаптиків тканини). А квілтінг – поняття ширше, адже тут використовуються спеціальні техніки стібків, які надають тканині цікавішої фактури. Для техніки арт-квілту притаманним є застосування, окрім стібків, вишивки та батику (розпису по тканині).
Цим видом рукоділля киянка Наталія Трикіша займається близько 4 років. Бере активну участь у колективних тематичних виставках, наприклад, у VII Святі Новорічної Іграшки, яке відбувалося в грудні 2017 року в Центрі Української Культури та Мистецтва.
А також, у щорічному родинному виставково-мистецькому проекті «Сонячний Великдень», де майстриня представляє життєрадісні репродукції старовинних великодніх листівок, втілених у тканині.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Виставка «Клаптикові історії»

Події під час виставки

18 червня 2018 14:00 Відкриття виставки «Клаптикові історії»