Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

3 липня 2017

«Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву», 18 тарвня – 17 червня 2017 року

***
Дякую, Вам Ірино, за вашу працю виконану з любов’ю!
З повагою, Богдана

***
Пані Ірино! Дякую за те, що зберігаєте для нащадків таку красу, створену простими людьми, сільськими «чарівницями», для яких це була просто одна з частин життя – вишивати. Зараз вишивка вже не зовсім екзотика, як було ще недавно, зараз це – мода. Але часто ця мода повторює одні й ті ж мотиви. А ваші дослідження показують різноманітність і багатство узорів Прикарпаття і Карпат. Бажаю Вам сил, здоров’я і натхнення у вашій роботі. І ще, бажаю, щоб здійснювалися Ваші мрії – щоб зібрані Вами узори все частіше з’являлися у роботах дизайнерів у сорочках, вишитих ентузіастами для себе і своїх рідних. Хай збережені вами узори продовжують прикрашати українських жінок, чоловіків, дітей, дарують їм радість, гордість і гарний настрій.
З повагою, Оксана

***
Вельмишановна пані Ірино! Ми, всією родиною низько схиляємо голови і сердечно дякуємо за вашу терплячу працю, по збереженню вікових надбань нашого українського народу вишивок, нашого Прикарпатського краю.
21.05.2017
З повагою, ваша шанувальниця з Івано-Франківська Леся Шах з родиною

***
Спасибі за чудову виставку – радісно бачити чудове різноманіття кольорів та орнаментів у мистецькому виконані майстрині! Зичимо многих та легких літ пані Ірині та організаторам цього цікавого проекту!
Олена та Дмитро Левежки

***
Надзвичайно цікава і проста таки безцінна виставка вишивки майстрині Ірини Свйонтек! Це щось неймовірне! Праця неймовірно кропітка, важка, але таке потрібно мистецтву і людям! Захоплення вишивкою, однією зі сторін, частин буття українців у майстрині дало такий блискучий і неперевершений результат – я в захваті! Спасибі величезне пані Ірині! Нехай Бог Вас любить і береже!
24.05.2017
З повагою, Васильєв Василь Васильович, колекціонер Петриківського розпису м.Київ

***
Пані Ірино! Дякую Вам за велику працю! Це важливо, в даний час, і взагалі для історії. Ви робите велику річ, як збереження культури та української історії. Вразили фотографії. Дякую!

***
Я, постійний відвідувач Центру інженер Назаров Сергій Андрійович. Дуже цікава експозиція. Ірина – молодець! Щиро дякую усім, хто причетний .
29.05.2017
З повагою, NACA

***
Щиро дякую за оригінальну виставку, науково-творчу діяльність Ірина Свйонтек. Нам українцям так потрібно дані виставки, для того щоб щиро і так гордо буди розумними і гордими, незламними українцями.
31.05.2017
Катерина, киянка

***
Надзвичайна і безцінна робота. Дякую за збереження культурного спадку – символів та орнаментів. Низький вам поклін.
01.06.2017
Ковтун Юлія

***
Праця Ірини Свйонтек – це справді Свято!!!
04.06.2017
В.М

***
Пані Ірино! Низький уклін за вашу працю, за терпіння відшити, зберігати. Хай ваші руки ніколи не знають болі, а очі ніколи не відчувають втоми. Сердечно дякую за виставку. Міцного здоров’я і легких стібків.
09.06.2017
Пасічник Люба

***
Потрясена вашей работой. Титанический труб и талант. Здоровья Вам та наснаги.
09.06.2017
Заїка В.Я

***
Велика Вам шана і вдячність за Вашу працю. Сил Вам і наснаги. Я знаю Ви цим живете. А оскільки творчість нашого народу невичерпна, то й невичерпне джерело життя для таких, як Ви!!!
09.06.2017
Люба з Рогатина

***
Хочу висловити вдячність Ірині Свйонтек за збереження традицій вишивки. Життя присвячене мистецтву – життя присвячене Україні! Дякую Світлані Долеско чарівній жінці, майстру своєї справи! Дістав естетичне задоволення.
З повагою – Олександр Авраменко

***
Дякуємо п. Ірині за таку колосальну працю. Навіть не здогадувались про таке багатство вишивки. Хай Вам щастить! Здоров’я і натхнення!
З повагою, сім’я Барановських, м. Київ

***
Огромная благодарность за долгий и кропотливый труд, за волшебные минуты проведение на выставке. Здоровья Вам и творческого долголетия.
17.06.2017

***
Дуже дякую за гарний настрій, який створює Ваша, кропітка, потрібна всьому народові робота! Довгого Вам здоров’я, натхнення і всього найкращого!
17.06.2017
Ганна Олешко

***
Дуже!!! Цікаво! Дай Бог всім щастя, добра та наснаги!
Марина Косьяненко, Словаччина

***
Дякую за духовний подвиг комічних масштабів!!! Це невмируща база для сучасної української культури.
Олександр Босий, етнолог

***
Пані Ірино! Ваша подвижницька праця на ниві батьківської культури заслуговує найвищої державної нагороди. Мало хто так щиро поклав своє життя на вівтар українського духу і ім’я незнищеності нашого народу. Дякую Богу, що послав Україні таку дочку. На Вашій праці тримається культура нашого народу. Слава Вашим доблесним, талановитим рукам! Добрих Вам років життя і невмирущого натхнення.
18.05.2017
Володимир Прядка, Народний художник України

***
Пані Ірино! Дякую Вам за такі чудові роботи. Яка це тяжка і чудова праця! Дай би Вам здоров’я і ще довгих років життя! Майбутнє повинно бути в нашої країни, якщо є ентузіасти, які хочуть зберегти нашу культуру в таких роботах. Це чудово! Здоров’я і натхнення!
20.05.2017
З повагою, Шимуріна В.М., пенсіор (м. Київ)

***
Україна, яка має таких громадян як Ірина Свйонтек – невмируща! Здоров’я на довгі роки!
20.05.2017
Лехова М.Н.

***
Пані Ірино! Ви – неймовірна жінка. Дякую. Дуже цікаво було дізнатися про вишивки та історії з ними пов’язані. Це – скарби України. Многая літа! До нових зустрічей!
20.05.2017
Ірина Данішевська, художник-аматор

***
Пані Ірино, Ви дійсно робите національний вклад в наше мистецтво та культуру!!! Перш за все бажаю Вам здоров’я, щоб і далі творити, передавати і запалювати інших, оцим палким бажанням зберегти та передати для мене зустріч з Вами на Вашими роботами запам’ятається назавжди і сподіваюся, що хоч певною мірою вдався втілити ваші деякі мрії та надії. Сподіваюся бачитися з Вами і по можливості перейняті ті знання, якими Ви володієте. Мені шкода, що за час навчання в інституті нам не проводили зустрічі з такими людьми, як Ви. Студенти мають отримати той вогник бажання творити, взявши за основу народні здобутки, цінність яких нас триватиме час змушувати забувати. Ви – скарб!
20.05.2017
Тригуб Олена, випускниця Інституту М. Бойчука

***
Маючи такий талант Україна буде процвітати надалі. Дай Вам Ірино доброго здоров’я і надалі творити такі шедеври.
п. Леся, галичанка-киянка

***
Мы в восторге!!! Ми в захваті!!!
27.05.2017
Світлана і Наталія

***
Ви наша Зірочка! Вклоняємося Вам за Вашу візернукову працю!!! Довгих років життя Вам!!!
29.05.2017
Олена і Наталія, ЦДЮТ Солом’янського р-ну, м. Київ

***
Пані Ірино, натхнення, Вам, здоров’я і довгіє літа. Щира подяка і вітання зі сходу України за Вашу працю.
30.05.2017
Світлана Кравченко

***
Не вистачає слів, щоб виразити Вам слова вдячності за вашу працю. Космічний розмах!!! Низький уклін.
30.05.2017
Наталя Романська

***
Дорога Ірино Свйонтек, Ви гарна жінка у якої золоті руки. Від вашої колекції багато вражень і нових емоцій. Бажаємо й в подальшому гарних робіт. Натхнення Вам!
30.05.2017
Марина, киянка

***
Дякуємо пані Ірино за працю, величезний вклад в збереження Української культури для майбутніх поколінь. Многая літа!!!
30.05.2017

***
Зачарована виставка вишивки, Ірина, я хочу подякувати вам за те, що ви є і ви не залишаєте своєї улюбленої справи. Спасибі вам за таку чудову виставку, яка вхопила мене за серце. Я закохуюся в ці вишивки.
31.05.2017

***
Шановна пані Ірино, щиро дякую Вам за ту насолоду, яку я отримала оглядаючи ваші роботи. Присвятивши своє життя вивченню технік української вишивки, ви назавжди ввійдете в історію культури нашої рідної Неньки України. Бажаю Вам міцного здоров’я, орлиного зору і щоб ні ручки, ні ніжки не боліли і ви довго могли працювати і передавати свій досвід молоді, щоб цвіла наша Україна в кольорах вишитих своїми руками, а не китайськими машинами. Здоров’я, добра, натхнення Вам на довгі роки.
31.05.2017
Мойсеєва, пенсіонерка

***
Шановна пані Ірина! Дуже вдячна за вашу роботу, за ваше вміння передавати всю красу української вишивки! Побувавши на цій виставці ми іншими очима подивилися на гаші українськи вишиванки. Велика Вам дякую і дай вам Бог здоров’я та наснаги.
01.06.2017
Кияни: бабуся та онука Сімейстрови

***
Пані Ірино, низький уклін Вам. Це велетенський скарб для теперішнього та майбутнього поколінь. Натхнення та здоров’я Вам на довгі роки.
01.06.2017
З повагою Чередніченко Наталя з онукою Соломійкою

***
Чудово. Здається переносишся у інші світи…хочеться жити, творити. Дякуємо за виставку.
02.06.2017
Студенти Університету Дарницького р-ну

***
Неначе зазирнула у життя і побут моїх предків гуцулів. Вдячна Вам за цю неоціненну подвижницьку роботу! Натхнення!
10.06.2017
Усенко

***
Дякую Центру за можливість долучитися до неймовірної краси української вишивки!
11.06.2017
Моковська Ірина

***
Ми в захваті! Це фантастика!!! Великий уклін і подяка патріоту, майстрині, знаному митцю-вчителю народної творчості, берегині істинно ювелірної техніки української вишивки, і просто великої Українки.
12..06.2017
З повагою і побажанням подальшого творчого натхнення!
Кияни Смірнова Наталя і Лещинська Віра

***
Дуже гарні роботи та рівні візерунки!!! Важко повірити, що у когось вистачило терпіння на таку кропітку роботу. Хоча я сама люблю вишивати і розумію це. В цілому це не перевершено і як бачимо на Україні дуже різноманітні орнаменти.
15.06.2017

***
P.S. Це заворожує!
Іва, 13 р.

***
Чудо!

***
Наш український народ одарований чудовим даром – вмінням вишивати! Час іде, змінюється мода, але у всі часи будуть існувати люди як Ірина Свйонтек, які не поза будуть давні традиції і будуть збагачувати світ чудо-вишивкою. Пані Ірина зробила безцінний внесок у культуру українського мистецтва посвятивши вишивці своє життя і я дуже дякую, за те що можу споглядати і надихатися її роботами. Дякую!
15.06.2017
Палегея Могильник

***
Вельми дякую за Іру.

***
Побувавши на виставці великої людини Ірини Свйонтек. Я була вражена її роботами, ще щаслива людина, яка поєднала роботу в медицині, а також чудовим роботами вишивання хрестиком. Я дуже вдячна Вам за цю красу, яку не можливо приставити і передати словами. Бажаю Вам довгих років життя, натхнення в роботі, радості в житті, Божого благословення. Продовжуйте творити, любити життя. Дякую за все.
16.06.2017
З повагою, Валентина Зелінська

***
Пані Ірино! Захоплена, вражена! Їхали з Москви, бо казали що у такому обсязі Ваші роботи не експонувалися. І я потрапила у вишивану казку! Дякую Вам за натхнену працю, яка відчувається у кожному стібку, елементі, мотиві, у дбайливо відтворених орнаментах! Щиро зичу Вам не вичерпати запасу, і ще не раз здивувати своїми творами!
16.06.2017
Тетяна, Інститут народознавства (м. Львів)

***
Пані Ірино! Дякую за розкішну виставку, виконані ваші твори та зразки вишивки захоплюють та надихають, ще є невичерпне джерело натхнення та нових ідей.
16.06.2017

***
Дякую Вам, пані Ірино, що присвячуєте своє життя вишивці! Завдяки Вам ця справа не втрачена і ми, як ваші послідовники, маємо з чого вчитися! (КДІДПИіД ім. М. Бойчука)
16.06.2017
Черкасова Олеся, спец. «Художня вишивка та моделювання костюму»

***
Шановна пані, Ірино! Надзвичайно вдячна Вам за виставку «Життя присвячене мистецтву». Вперше бачу таку різноманітну кількість орнаментів уявляю, яка серйозна праця проведена Вами, з яким почуттям любові і вдячності вишитий кожен елемент. Бажаю Вам продовжувати створювати красу і гармонію в цьому мистецтві, здоров’я гірського, натхнення, Господньої підтримки!
16.06.2017
Наталя Курінна, НЕИЦ Школа народних ремесл
м. Київ

***
Пані Ірино, нарешті я у вас в гостях! Це все неймовірно, і я слідкую за тим , що не змогла особисто привітати Вас тут, в Києві, на виставці. Але вірила, що Бог милостивий, я ще зможу особисто потиснути Ваші чарівні руки, що так уміють передати Вашу велику українську душу. Ваш спадок безсмертний, Ви знаєте. Здоров’я Вам і багато літ.
17.06.2017
Причепій Тетяна

***
Отримала велике задоволення від експозиції, яка надихає на власну творчість, відчули насолоду від домашнього затишку, душевного спокою. Дуже дякую всім, хто причетний до організації виставки та авторці експозиції.
17.06.2017
Ковальова Алла і Бондаренко Ірина ( м. Луганськ, Україна)

***
Шановна, дорога пані Ірино! Дуже вдячні Вам за неперевершену працю, узори вишивки. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, вдячних поцінителів Вашої праці. Дякуємо, що завітали до Києва і ми маємо можливість спостерігати в живу цю красу. Всього Вам найкращого!
18.05.2017
Ірина, початківець-вишивальниця

***
Дорога наша пані Ірино! Дякую Вам неповторну працю, за Вашу пристрасть та вогонь в очах. Надихайте нас щоразу і даєте поштовх творити та бути закоханими в мистецтво
18.05.2017
Леся Сенів, вишивальниця

***
Шановна пані Ірино! Дуже вдячна за Ваші роботи, за високу майстерність. Ваші талановиті орнаменти надихають жити і творити! Успіхів Вам та міцного здоров’я!
20.05.2017
м. Київ

***
Мила, шановна, пані Ірино! Дуже вражені Вашою працею – такого колосального, кропіткого та душевною. Дякуємо Вам за подароване свято нашим душам, очам за те, що продовжили, навіть відродили життя вишивці.
21.05.2017
З повагою, Світлана Галицька і Олена Кобилянська

***
Пані Ірино! Дуже добра виставка! Особливо сподобались вишиванки, та спідничка. Дякуємо за подорож в минуле.
21.05.2017
Влад та Наталя

***
Безмежно вдячна майстрині, етнографу, дослідникові, патріотці української вишивки – пані Ірині за подвиженську працю. Добра, здоров’я Вам і творчих звитяг!
Ніна Саєнко, Заслужений діяч мистецтв України

***
Тепер я зрозуміла, яку б вишиванку я хотіла придбати. Краса!!! Дякую!!!
30.05.2017

***
Дорога Ірина Свйонтек. Мені і моїй бабусі Олені дуже сподобалось ваша експозиція. Плануємо прийти ще раз. Бажаємо здоров’я, натхнення і гарного настрою.
30.05.2017
Марина

***
Шановна Ірино! Я вражена! Вражає таким різноманіттям та кількістю вишивок! Скільки за цим любові до свого крою! А праці! Дякую Вам! Так натхненно і цікава історія українки у вишиванках. Мені дуже подобається. Ви – по істинно історична особистість! Многія літа, Вам пані Ірино!
30.05.2017
Ольга

***
В Вашій колекції я бачу безмежну любов до України і Українців. Дай Бог, Вам здоров’я і плідної праці на довгі роки. Спасибі, що зберігаєте нашу історію.
31.05.2017
Олена, киянка

***
Дорогу Ірину Свйонтек! Вашу колекцію можна дивитись і дивитись часами. Скільки же вложено любові! Доброго здоров’я і плідної праці на довгі роки.
З повагою, Поліна Ант.

***
Дякую за чудове зібрання галицьких вишивок. Це Вам талант від Бога.
01.06.2017

***
Щиро дякуємо за чудову виставку. Вражені!!! Вашою Ірино, працею та любов’ю до рідної України, до Вашого мальовничого краю. Вражені безмежною фантазією нашого народу. Отримали безмежне задоволення та насолоду на свято Трійці. Низько Вам вклоняємося і цілуємо Ваші руки.
04.06.2017
Кияни

***
Щиро вдячні Вам за титанічний труд для зберігання нашої національної спадщини. Низький уклін Вам і многії літа.
05.06.2017

***
Завдяки таким людям, як Ви зберігається наша культура. І ми можемо пишатися смаком, працелюбством, вишуканістю нашого народу. Дякуємо Вам.
06.06.2017
Діти літнього табору «Соняшник»

***
Дуже вдячні Вам за таку красу, яку Ви несете в нашу національну культуру. Уклін Вам і многії літа.
08.06.2017
Бабуся та внучка

***
Дякую п. Ірині за її надзвичайну працю-зібрання і відтворені зразки стародавньої української вишивки. Подальших творчих успіхів!!! Слідкую постійно за її творчістю і пошуковою діяльністю. На заняттях зі студентами використовуємо зібрані Вами вишивки, аналізуємо і більш детально знайомитися з витворами нашого народу. Велике дякую.
08.06.2017
Наталя Кардаш, м. Київ

***
В захваті від виставки. Не бачила нічого подібного Великий смак, велика праця, велика краса.
09.06.2017

***
Дуже гарні вироби, ніби поринаєш у інший добрішій і щиріший світ.
09.06.2017
Студенти Університету третього покоління Дарницького р-ну

***
Большая благодарность за эту радость! Цвет и краски дают цвет нашей жизни. Хочется и самому подключиться к этой радости – радуга жизни.
10.06.2017
Машкова Людмила

***
Пані Ірино, бажаю Вам міцного здоров’я та ентузіазму на довгі роки. Велика вдячність за Вашу титанічну працю. Хай цвіте наша Україна, якщо живуть такі талановиті люди.
11.06.2017

***
Щиро дякуємо за чудові враження, які залишає в наших серцях, які залишає в наших серцях ця виставка! Здоров’я, любові, натхнення Вам, дорога пані Ірино!
12.06.2017
З повагою, Ольга Колодігі, Ірина Копі, Ніна Горбунова, Ірина Вах.

***
Низький уклін пані Ірині за її дослідницьку працю, ентузіазм, натхнення, мистецьке осяєння, сонячні вишивки! Бажаємо багато-багато плідних років, нових взорів і щастя життя!
15.06.2017
З повагою, родина Сліпаченко

***
Я плачу. Серце ледве витримує хвилювання. Почуття переповнюють душу. Я – частина великого народу. Краса! Велич. Працелюбність. Гідність! Вражають портрети . хіба цей народ не має права відстоювати свою ідейність, свою унікальність, своє коріння?!! Ми вистоїмо! Україна незнищенна! Схилимо голову перед титанічною працею Майстрині – пані Ірини. Ця виставка лікує думку, оживляє серце, дарує твердості духу, натхнення працювати для рідної землі. Слава Україні!
16.06.2017
Ірина

Детальніше про виставку

«Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву», 18.05 – 17.06.2017 р.
«Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву», 18.05 – 17.06.2017 р.
«Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву», 18.05 – 17.06.2017 р.
«Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву», 18.05 – 17.06.2017 р.

дивіться також

Виставка жіночих прикрас із бісеру від Лариси Сумер, 10 - 27 червня 2014 року

5 липня 2014

«Свято Врожаю-2017», 04 – 25 листопада2017 року

26 листопада 2017

Виставка «Ми - бойчуківці», 31 січня - 16 березня 2013 року

16 березня 2013