Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

25 вересня 2013

Виставка образотворчого мистецтва неповнолітніх, 19 - 24.09.2013 р.

***
Мистецтво - акумулятор істинної душі кожного народу.

***
Дякую за організацію таких подій, які зберігають і передають цю потужну енергію кожного відвідувача.

***
Виставка робіт дітей із виправних колоній – особлива експозиція, яка відкрила завісу світогляду й життя підлітків зі складною долею. Діти варті такої уваги! Дякуємо, що Центр зробив це можливим.
Ліза Рай, PR-директор «Ла Страда – Україна»

***
Молоді учасники виставки! Ваші роботи – це перемога над обставинами життя!

***
Окремо низький уклін Центру Української Культури та Мистецтва, керівнику Світлані Валеріївні Долеско та колективу за час і теплоту, з якою ви прийняли ці твори.
З повагою
Генеральний секретар СКМ
Пильгун В.О.

***
Роботи справили дуже велике враження . Бажаю авторам робіт не полишати розпочатої справи і досягти нових звершень у своїй улюбленій справі.
Студенти Київського Національного інституту
культури і мистецтв

***
Виставка робіт дуже вразила . Кожна робота – то вияв таланта. Талановитими не народжуються, а стають. Я вражена і задоволена побаченим.

***
Дуже сподобалися роботи, всі без виключення.!Радий, що підтвердилась моя думка, зо майбутнє все-таки за молоддю. Адже молоді люди, потрапивши в доволі важке становище, все-таки знаходять силу і натхнення для творчих добрих справ, то це означає тільки те, що у людини надзвичайно сильний характер, і що ця людина візьме в подальшому тільки корисне від цих випробувань. На життєву стійкість. І майбутнє, краще майбутнє, за людьми, що добре знають, чого вони хочуть і вміють цього добиватися.

***
Выставка произвела впечатление и работы детей заставляют задуматься над теми вещами, о которых забываешь в повседневной суете: о социальной неравности, тяжелых судьбах детей и о состоянии души ребенка в момент совершения преступления. От работ веет особой энергетикой., чувствуется боль и жизненные переживания детей, без сомнения они творили сердцем. Я хочу, чтобы эти дети могли реабилитироваться, приспособиться к условиям жизни на воле, могли пстроить семью и реализовать себя, начать всё с начала. Благодарю организаторов, они помогли привлечь общественность к социальным проблемам.
Марина КНУКИМ

***
Прекрасна виставка. Я побачила багато гарних, світлих робіт. Автори мають Божу іскру. Дай Боже їм знайти себе у нашому житті. Хотілось, щоб знайшли небайдужі люди, які б допомогли цим дітям.
Шумська А.А.
19.09.13

дивіться також

Виставка «Україна зоряної мови, Україна Божого Буття», 2 – 23.09.2017 р.

24 вересня 2017

Виставка «Філософія каліграфії», 12.01 – 03.02.2018 р.

4 лютого 2018

Виставка «Жіночий погляд», 29.02 - 4.03.2012 р.

5 березня 2012