Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

16 juillet 2019

Виставково-мистецький проект « Сонячний Великдень-2019 » 1– 27 квітня 2019 року

(1 поверх)

***
Бажаю, щоб таких приємних охоронців було більше у Верховній раді України !
18.04.2019

***
Дякую за чудовий, безкоштовний музей !

***
Дякую за чудову прогулянку та перегляд дуже гарних експонатів !

***
Дякую за музей, мені сподобалось !

***
Величезна подяка за можливість доторкнутися до невмирущої душі нашої України, що живе у цих чудових художніх витворах !
24.04.2019

***
Дякую за ваші чудові виставки ! За гарний весняний настрій, який ви створюєте, за натхнення на творчість.
24.04.2019

***
Добре, що є майстри, які своїми роботами повертають нас до нашого коріння, не дають відірватись і забути, хто ми є. Добре, що є ви (Центр Української Культури та Мистецтва), проводите виставки – нехай світ більше знає про Україну !
Небайдужий українець – Сидорець Микола

***
Спасибо за чудесную выставку, великолепные пысанки. Очень понравились картины, такие самобытные и теплые работы Артемовой Татьяны. Прекрасные цветы Клименко Светланы. Спасибо всем участникам и организаторам !
03.05.2019

***
Дякую за чудову виставку, прекрасні сонячні роботи, весняний настрій та « золоті руки » майстрів ! Міцного вам здоров’я, творчих відкриттів та гармонії !

***
Велика подяка та низький уклін всім зберігачам, розповсюджувачам, глядачам і всім зацікавленим та закоханим у народне українське мистецтво, особливо в писанки, що найстарші і найменше перероблені, зберегли душу народу. Дякую за те, що заохочуєте молодь до співпраці, до любові, до справжнього живого мистецтва ! Щастя вам і здоров’я на многії літа !
Художник – Олена Єрмак

***
Щиро дякую за можливість відвідати та прийняти участь у такій чудовій виставці ! Окрема подяка за збереження українських традицій і, при цьому, поєднання їх із сучасними напрямками мистецтва ! Натхнення, наснаги, успіхів та розвитку !

***
Щиро дякую за прекрасну виставку ! Виставка тепла, затишна, домашня. Дякую майстрам і дітям, що зберігають і поширюють, відроджують традиції українського народу. Роботи виконані з великою любов’ю і майстерністю. Дякую !
Ялинчук О.В.

***
Фантастична творчість справжніх автентичних майстрів з великої букви ! Усі твори радують зір і душу ! Всім натхнення !
Георгій Лук’янчук.

(2 поверх)

***
Спасибі за чудових янголів натхнення авторам сонячного настрою !
01.04.2019

***
Большое спасибо за доставленное удовольствие ! Прекрасные работы, которые дают задор к жизни, весеннее настроение и счастье. Спасибо мастерицам, что не дают душе угаснуть. Они как роднички питают из глубины веков наши души. Успехов и здоровья.
02.04.2019

***
Вражаюче ! Дуже цікава виставка робіт ! Який талановитий наш народ !!! Всім майстрам здоров’я, натхнення та мирного неба ! Дякуємо !
02.04.2019

***
Вражена ! Роботи Олени Козак просто вражають своєю майстерністю, досконалістю та технічним виконанням. Взагалі виставка дуже позитивна, яскрава та досконала у виконанні майстрів. Дякуємо !
02.04.2019

***
Дуже дякую всім майстрам, отримали величезне задоволення !!! Успіху, натхнення та усіх Вам благ !
2.04.2019

***
Світлана Клименко ! Дуже гарно намальовано квіти. Ви – майстер.
Люба

***
Мені дуже до душі роботи Світлани Клименко. Стільки емоційної радості я отримала ! Я дуже втішена її талантом і майстерністю. У мені пробуджується жага життя і вдячність до Творця.
Валентина Мархай

***
Дякую всім митцям, які надали свої творчі роботи на Вашу виставку – це щось неймовірне, радість душі і захоплення серця. Наснаги. Нових робіт – подаруйте наш багатостраждальний український народ.
Наталія та Анатолій

***
Дякую Тетяні Артемовій за чудовий настрій від її робіт. Бажаю подальших творчих успіхів !!!
Борисенко Лариса

***
Велика подяка майстрам, особливо Світлані Клименко та Тетяні Артемовій за святковий передпасхальний настрій !!! Успіхів і творчої наснаги.
Наталія Михайлівна

***
Дякуємо майстрам, за чудові роботи, які вражають своєю красою.

***
Наша Украина богата на таланты ! Умнички ! Спасибо !

***
Які прекрасні роботи ! Вдячна майстрам !!!

***
Сердечна вдячність всім авторам робіт. Дякую за свято !
***
Дякую вам за вашу велику працю ! Ви несете у світ гармонію, тепло і світло. Бажаю Вам звичайного людського щастя. Бажаю нових творчих злетів.
Оксана Вершиніна

***
Дякуємо за неймовірну можливість насолодитися творчістю ! Натхнення Вам ! Особливо вразили квіти на картинах, наче живі ангели.
Ганна

***
Дякую Світлані Долеско за велику українську справу !

***
Неймовірне задоволення, відчуття душевного спокою та рівноваги, емоційне наповнення позитивом, а також елементарні навики з техніки « фунтик » отримали я та мій син відвідавши майстер-клас Наталії Топчій. Щиро дякуємо за це майстрині. Рекомендую усім. Хочу відвідати ще й не один раз.
Копацька І.К.

***
Круто ! Побачив улюбленого героя в нових кольорах, дякую Наталії Топчій !
Дубик Ф.В.

***
Дякую Наталії Топчій за чудовий майстер-клас. Вперше малювала « фунтиком ». Техніка дуже цікава, мені дуже сподобалось. Робота вийшла красива та неповторна. Дуже гарна виставка « Сонячний Великдень-2019 ». Сподобалися всі роботи !
Валентина

***
Дякуємо за чудове натхнення від мистецтва, щирості, краси, любові, добра, світла, життя, щастя та нескінченного багатства.
Юлія Кузнецова

***
Усі роботи – неповторні. Визначитись, яка найкраща – неможливо. Усе – казка !
07.04.19.

***
Спасибо большое организаторам, очень все работы понравились. Особенно хотелось отметить работы Татьяны Артемовой, ее одуванчики и ромашки – непревзойденные, столько света и радости дарят эти картины.
Надежда

***
Як добре, що у нас є такий Центр, де талановиті люди можуть подарувати нас своєю творчістю, особливо нам сподобались роботи Тетяни Артемової (« Духмяний подарунок »).
Надія, Лідія

***
Светлый праздник, замечательные работы традиций нашего народа ! Спасибо за возможность еще раз увидеть работы талантливых украинских людей ! Вместе с Татьяной Артёмовой побывали в весеннем лесу на солнечной поляне ландышей ; на родине в саду, где яблоневый цвет и бабушкина клумба с тюльпанами и « петушками » (так называли ирисы в нашем детстве). « Сонячна квітка » – это первый цветок любого, каждого малыша – возвращает в детство ! Спасибо за букет сирени ! С благодарностью надеемся на продолжение работы с талантливыми творцами, организаторами ! Спасибо !
Однокурсники и преподаватели Т.Артёмовой

***
Гарна, позитивна і дуже надихаюча виставка ! Настрій святковий ! Дякуємо !
Олена

***
Чудовий музей, дуже гарні писанки, кропітка робота, справжня насолода. Дякуємо за можливість насолодитися писанками, картинами і ковдрами.

***
Я йшла за Янголом Щастя, він поглинав мене ще раніше, коли я побачила його (її) на просторах інтернету. Потім друзі підказали, що він знаходиться саме тут. І саме тут знаходиться така неймовірна Великодня краса. Сама в цьому році зробила свою першу писанку, отже знаю, що це за праця, яка доля уміння і доля ведіння. Неймовірна подяка всім майстрам і майстриням за плеканням і збереженням дідівських споконвічних традицій. Особливо вразили писанки, виконані технікою травлення. Дуже самобутні композиції з подільських писанок. Дякую Янголові Щастя за ці миті дивного писанкового Щастя. Летимо далі !

***
Студенти КНУКіМу відвідали виставку « Сонячний Великодень-2019 », отримали масу емоцій та вражень. Дуже цікаві та оригінальні роботи художників. Обов’язково повернемося ще !
З любов’ю студенти групи МС-38.

***
Огромное спасибо, Танечке Артёмовой за позитив ! Особенно – за « Сонячну квітку ».

***
Тетяна Артемова ! Чудова « Сонячна квітка ». Вам здоров’я, успіхів, натхнення !
Данило

***
Восхищена работами Артёмовой Татьяны и Клименко Светланы. Живое восприятие и интересные композиции греют душу и запоминаются.
Елена Федорова

***
Спасибо организаторам выставки ! С огромным удовольствием посмотрела работы истинно народных самородков. Восхитили работы Татьяны Артемовой – светлые, легкие, согревающие душу. Впечатлили работы Светланы Клименко. Цветочные букеты незабываемы. Коллекция писанок великолепная.
Татьяна Осадчая

***
Огромное спасибо от коллектива Черниговского областного центра научно-технического творчества за полученное вдохновение, эмоции, позитив и удовольствие от творческих работ украинских мастеров.
10.04.2019

***
З великим задоволенням ознайомилися з Великодньою виставкою. Вражені талантами і майстерністю простих українців. Стільки любові, доброти, радості несуть їхні роботи. Наша щира подяка усім авторам та організаторам. Не залишили байдужими роботи художниць на весняну тематику. Т. Артемової – « Білих яблунь дим », « Сонячна квітка », « Великодній натюрморт ». С. Клименко « Проліски », « Жовті тюльпани ». Вражені майстерністю П. Олійник, її чудових вишитих ікон, а також О. Гарбузенко – витинанки.
Олена Бойко, Лариса Закревська, Олександра Левицька

***
Дуже сподобалась виставка ! Гарні малюнки ! Гарні писанки ! Дуже гарна і витончена виставка ! Найбільше сподобались картини Світлани Клименко – « Крокуси та лимони » і Тетяни Артемової – « Яблуневий цвіт, весни творіння » !
11.04.2019.

***
Спасибо за выставку. Картины Татьяны Артемовой – прелесть. « Весняна клумба » вдохновляет. Я побывала уже на двух выставках. С каждым посещением вижу, как совершенствуется ее творчество. Удачи, успехов, желаю и дальше приносить людям и радость.
P.S. Все работы от писанок до пэчworka – замечательны !
София

***
Картины Татьяны Артемовой очень понравились своею нежностью, натуральностью, красками. Умничка ! Желаем дальнейшего творческого роста и успехов !
Анна, Виктория

***
Щиро дякую, все сонячно-яскраве ! Надихає на творчість !
Надія

***
Сердечно дякую організаторам і майстриням, які дарують відчуття радості, прекрасного, натхнення ! Надзвичайно талановита наша Україна !
13.04.19

***
Зичу Божої ласки і натхнення !
Віра Кудлай

***
Хотим выразить слова благодарности сотрудникам Центра за доброе, внимательное и творческое отношение. Особенно хочется отметить картины Татьяны Артемовой. Замечательные картины – талантливо и с любовью. Когда на них смотришь, то набегает волна запахов, воспоминаний, очень душевно становится. Татьяна, безусловно, художник от Бога ! Получили от просмотра работ огромный заряд положительных эмоций ! Желаем новых впечатлений и, следовательно, новых работ !!! Слава Украине и талантливым ее людям !!!
С уважением, семья Тириных

***
Як завжди на високому рівні роботи майстрів, за що велика вдячність, за можливість доторкнутися до краси !!!
14.04.19

***
Були на майстер-класі петриківського розпису. Дуже сподобалася вчителька, все доступно пояснювала. Картина вийшла пречудова, всім рекомендую.
15.04.19.

***
Дякую Наталії Морозовій за чудовий майстер-клас із петриківського розпису. Дітям дуже сподобалось. Прийдемо ще !!!
15.04.19.

***
Дуже гарна виставка. Скільки талантів.
М.Запоріжжя, Совач Л.П.

***
Спасибо организаторам за выставку ! Подарили весеннее радостное настроение. Работы Татьяны Артемовой – светлые и нежные, очень хорошие. Замечательные пысанки Наталии Дребот.
Л. Жденова, Н. Чижик

***
Велике спасибі за таку виставку. Дуже вражена та здивована такою красою, ікони як живі ! Слава Богу, що є такі талановиті люди. Дай Бог їм здоров’я.
З повагою, Мирослава

***
Дякую за засідання клубу « Кома ».
18.04.19.

***
Щиро дякуємо !! Споглядаючи таку красу, розумієш, що Україна багатогранна, у нас багато талановитих людей. Дякуємо, що дали змогу нам долучитися до споглядання такої краси !!!
СЗШ № 10

***
Как всегда, выставка-чудо, большое удовольствие для души, море положительных эмоций ! Очень красивые работы – все, все, все и талантливые исполнители-мастера. Благодарю.
19.04.19.

***
Від усього серця дякую співробітникам Вашого чудового Центру, який є унікальним культурно-просвітницьким осередком Києва. І майстрам, які дарують Україні й світу такі радісні, світлі такі чудові витвори ! Завдяки Вам усім, відчуваєш, що живеш в Україні, а не в російській колонії. Тримайтесь ! Бережіть для наступних поколінь цю пам’ять, історію, культуру й традиції.
Оксана

***
Дуже вдячна я і мої діти за такий чудовий майстер-клас з писанкарства. Вийшов чудовий оберіг « Курячі лапки ». Бажаємо Тетяні Коновал творчих успіхів і навчити як можна більше дітей.
Коваль І.М.

***
Дякую колективу музею та всім авторам за чудову, сонячну та щиру виставку. Всім натхнення та радості.

20.04.19.
***
Дякую за настрій !!! Бажаємо творчих успіхів у відродженні традицій українського народу ! Вітаємо із прийдешньою Вербною неділею. Бажаємо любові, щастя, миру та добра.
Іван

***
Дякуємо за цікаву виставку « Сонячний Великодень-2019 ». Ми познайомилися з творчістю українських митців із декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Картини і вироби просто неперевершені !
Учні 5 класу СЗШ №10

***
Дуже вдячна всім майстриням, а також організаторам. Натхнення, успіхів, удачі, з Великоднем.
Тамара

***
Від щирого серця хочемо привітати Вас з Великоднем ! Дуже вдячні за підтримку майстрів, за надану можливість споглядати на відновлення українського духу, віри. Хай Бог допомагає вам у великій справі ! З Великоднем !
м. Київ, ліцей « Голосіївський » № 241

***
Спасибо за выставку ! Особенно понравились работы Татьяны Артемовой !!! Какие прекрасные картины ! Бесподобны « Дощик крізь сонячне » и « Сонячна квітка ». Ухожу под впечатлениями, с великолепным весенним настроением. Спасибо организаторам выставки.
С уважением, Кулик И.С.

***
Дякую за виставку ! Все цікаво, гарно ! Бажаю, щоб у вас було багато відвідувачів !
Школа № 256

***
Дякую за гарні картини ! Нашій гімназії №19 дуже сподобалось !
26.04.19

***
Прекрасные картины ! Все очень понравилось ! Приду еще ! Спасибо !
26.04.19.

***
Красота, свет, свято, гармония, возвышение, вечность, радость, любовь… Все присутствует в этих творения. Благодарю всех – мастером и организаторов выставки, меценатов так же.
26.04.19.

***
Дякуємо за чудові експонати. Отримали велике задоволення від творчості українських майстрів.

***
Дякуємо із донечкою за чудову виставку. Ми поринули у світ казки Великодня ! Мелітополь всім вам дякує !
26.04.19

***
Дуже сподобалось ! Дякуємо майстрам !

***
Дякуємо за красиву і позитивну виставку, красу української писанки. Здоров’я вам і процвітання !
Вирозуб Р.В.

***
Дуже сподобалось ! Бажаємо розвитку !
27.04.19

***
Мені більше всього сподобалась картина Світлани Клименко « Пролісок ».
Катя

***
Дуже сподобалось. Приємно дивитися. Особливо робота Ольга Захарченко та картини Тетяни Артемової. Дякуємо.
2.05.19

***
Отримала велике емоційне задоволення. Дякую талановитим майстрам, які несуть для нас історію нашої України, яка втілена в їх роботах. Дай боже Вам здоров’я, обставин і місця підтримки, де ви зможете продовжувати свої чудові творіння.
Валентина

***
Дякую організаторам виставки і її учасникам ! Дуже цікаво !
03.05.19.

***
Вдячні Всесвіту за те, що створив таких майстрів – які надихають, творять такі дива, щоб у нас була можливість помилуватися та зарядитися красою – завдяки таланту – цих неймовірних людей ! Ми отримали та відчули потужний енергообмін.
Удалова Олена

***
Дякую за цікаву виставку ! Дивовижні роботи майстрів та добра організація експонатів. Процвітання нашій Україні !
08.05.19.

***
Чудові писанки ! Традиційні, не мій погляд, кращі за пейзажні чи портретні писанки ! Трошки не вистачає інформації про стилі малюнків, що надихало на вибір кольорів !
Дудник З.В.

***
Чудово, що є на що поглянути !
Алла

(3 поверх)

***
Дякую за чудові і світлі роботи. Золоті руки майстрів ! Зичу вам творчого натхнення !
01.04.19.

***
Замечательные работы всех мастеров ! Спасибо за чудеса в их работах и весенние настроение !

***
Дякуємо ! Майстрам, Центру Мистецтва ! Ви робите свято !
Колектив Тер. Центру Шевченківського району.

***
« Талантами трепещет Украина » !!! Спасибо за праздник !! Молодцы !!! Радуется душа и сердце !!!
Соццентр « Русановка »

***
Велике спасибі всім авторам робіт ! Тепло, радість і щастя відчувається у всьому ! Спасибі дорогі, за свято !

***
Щиро дякую, за чудові роботи всім авторам. Наснаги, здоров’я, творчих успіхів, мирного неба !

***
Прекрасна, позитивна і по-справжньому весняна виставка, яка надихає. Здоров’я, натхення, успіху МАЙСТРАМ !!!
06.04.19.

***
Спасибо всем за прекрасную выставку ! Получила огромное удовольствие и заряд вдохновения !
08.04.19.

***
Дякую всім. Дуже цікава і пізнавальна виставка.
М. Біла Церква

***
Очень понравились выставки икон. Профессиональные. Мастер хорошо чувствует цвет. Удовольствие смотреть на такие работы.

***
Хотим выразить благодарность сотрудникам Центра за доброе, внимательное и творческое отношение.

***
Неймовірно гарні представлені роботи. Величезна подяка майстрам та дирекції Центру за підтримку та організацію цікавих і потрібних проектів. Бажаю усім натхнення, сил, бажання творити і створювати свої шедеври ! Наше майбутнє за такими талановитими майстрами, які крізь час дарують нам усвідомлення, що ми незламна нація, яка має, знає і поважає свою історію !
Олена

***
Щиро дякуємо художникам, майстрам, організаторам виставки за таку красу і душевність ! Нехай буде мир на Україні !

***
Учні четвертих класів дякують організаторам виставки за надану можливість нам доторкнутися до спадщини України.
Учні школи №10 Подільського району м. Києва

***
Дякуємо за яскраву і теплу весняну виставку, що надихає. Бажаємо добра і веселих великодніх свят.
Галина, Вікторія

***
Дуже сподобалися роботи Наталії Олейник. Хотілося б побачити її інші роботи на виставках.
20.04.19

***
Щиро дякую всім, хто займався цією експозицією. Які талановиті майстри !

***
Дякуємо Вам за таку красу, ми отримали величезне задоволення і бажаємо всім, хто приймав участь в цій виставці, міцного здоров’я, щастя і продовження творів в нашій українській мистецькій галузі.
З повагою, Світлана

***
Отримали величезне задоволення оглядаючи представлені твори майстрів. Джуе дякуємо за можливість побачити цікаві роботи !
Наталія, Дмитро

***
Бракує слів, але переповнюють відчуття і почуття – рідного, прекрасного, свого. Щиро дякуємо хранителям нашої спадщини !
Лора Апасова

***
Спасибо за представленню возможность прикоснуться к прекрасному. У нас много мастеров и радует, что они сохраняют и приумножают нашу культуру.

***
Дякую за виставки ! Дуже гарно, яскраво ! Картини із природнього матеріалу дуже чудові та ще й смачно пахнуть !
Ірина

***
Выставка оставила приятное впечатление от таланта восхитительных мастеров. Особенно выделяю роботы Софии Нани. Спасибо участникам за предоставленную возможность увидеть эту красоту. Всем желаю здоровья, счастья и дальнейших творческих успехов.
С уважением, Т.Н. Шатринская, И.А. Андрощук

Детальніше про витсавку

see also

Виставка « Жіночий погляд », 29.02 - 4.03.2012 р.

5 mars 2012

« Душі людської глибина », 07 – 16 листопада 2013 року

22 novembre 2013

Виставка фотографій Діани Гарбачяускєнє і Ляонаса Гарбачяускаса « Маєтки Литви » 18 – 27 квітня 2013 року

11 juin 2013