Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

16 липня 2019

Виставково-мистецький проект «Сонячний Великдень-2019» 1– 27 квітня 2019 року

(1 поверх)

***
Бажаю, щоб таких приємних охоронців було більше у Верховній раді України!
18.04.2019

***
Дякую за чудовий, безкоштовний музей!

***
Дякую за чудову прогулянку та перегляд дуже гарних експонатів!

***
Дякую за музей, мені сподобалось!

***
Величезна подяка за можливість доторкнутися до невмирущої душі нашої України, що живе у цих чудових художніх витворах!
24.04.2019

***
Дякую за ваші чудові виставки! За гарний весняний настрій, який ви створюєте, за натхнення на творчість.
24.04.2019

***
Добре, що є майстри, які своїми роботами повертають нас до нашого коріння, не дають відірватись і забути, хто ми є. Добре, що є ви (Центр Української Культури та Мистецтва), проводите виставки – нехай світ більше знає про Україну!
Небайдужий українець – Сидорець Микола

***
Спасибо за чудесную выставку, великолепные пысанки. Очень понравились картины, такие самобытные и теплые работы Артемовой Татьяны. Прекрасные цветы Клименко Светланы. Спасибо всем участникам и организаторам!
03.05.2019

***
Дякую за чудову виставку, прекрасні сонячні роботи, весняний настрій та «золоті руки» майстрів! Міцного вам здоров’я, творчих відкриттів та гармонії!

***
Велика подяка та низький уклін всім зберігачам, розповсюджувачам, глядачам і всім зацікавленим та закоханим у народне українське мистецтво, особливо в писанки, що найстарші і найменше перероблені, зберегли душу народу. Дякую за те, що заохочуєте молодь до співпраці, до любові, до справжнього живого мистецтва! Щастя вам і здоров’я на многії літа!
Художник – Олена Єрмак

***
Щиро дякую за можливість відвідати та прийняти участь у такій чудовій виставці! Окрема подяка за збереження українських традицій і, при цьому, поєднання їх із сучасними напрямками мистецтва! Натхнення, наснаги, успіхів та розвитку!

***
Щиро дякую за прекрасну виставку! Виставка тепла, затишна, домашня. Дякую майстрам і дітям, що зберігають і поширюють, відроджують традиції українського народу. Роботи виконані з великою любов’ю і майстерністю. Дякую!
Ялинчук О.В.

***
Фантастична творчість справжніх автентичних майстрів з великої букви! Усі твори радують зір і душу! Всім натхнення!
Георгій Лук’янчук.

(2 поверх)

***
Спасибі за чудових янголів натхнення авторам сонячного настрою!
01.04.2019

***
Большое спасибо за доставленное удовольствие! Прекрасные работы, которые дают задор к жизни, весеннее настроение и счастье. Спасибо мастерицам, что не дают душе угаснуть. Они как роднички питают из глубины веков наши души. Успехов и здоровья.
02.04.2019

***
Вражаюче! Дуже цікава виставка робіт! Який талановитий наш народ!!! Всім майстрам здоров’я, натхнення та мирного неба! Дякуємо!
02.04.2019

***
Вражена! Роботи Олени Козак просто вражають своєю майстерністю, досконалістю та технічним виконанням. Взагалі виставка дуже позитивна, яскрава та досконала у виконанні майстрів. Дякуємо!
02.04.2019

***
Дуже дякую всім майстрам, отримали величезне задоволення!!! Успіху, натхнення та усіх Вам благ!
2.04.2019

***
Світлана Клименко! Дуже гарно намальовано квіти. Ви – майстер.
Люба

***
Мені дуже до душі роботи Світлани Клименко. Стільки емоційної радості я отримала! Я дуже втішена її талантом і майстерністю. У мені пробуджується жага життя і вдячність до Творця.
Валентина Мархай

***
Дякую всім митцям, які надали свої творчі роботи на Вашу виставку – це щось неймовірне, радість душі і захоплення серця. Наснаги. Нових робіт – подаруйте наш багатостраждальний український народ.
Наталія та Анатолій

***
Дякую Тетяні Артемовій за чудовий настрій від її робіт. Бажаю подальших творчих успіхів!!!
Борисенко Лариса

***
Велика подяка майстрам, особливо Світлані Клименко та Тетяні Артемовій за святковий передпасхальний настрій!!! Успіхів і творчої наснаги.
Наталія Михайлівна

***
Дякуємо майстрам, за чудові роботи, які вражають своєю красою.

***
Наша Украина богата на таланты! Умнички! Спасибо!

***
Які прекрасні роботи! Вдячна майстрам!!!

***
Сердечна вдячність всім авторам робіт. Дякую за свято!
***
Дякую вам за вашу велику працю! Ви несете у світ гармонію, тепло і світло. Бажаю Вам звичайного людського щастя. Бажаю нових творчих злетів.
Оксана Вершиніна

***
Дякуємо за неймовірну можливість насолодитися творчістю! Натхнення Вам! Особливо вразили квіти на картинах, наче живі ангели.
Ганна

***
Дякую Світлані Долеско за велику українську справу!

***
Неймовірне задоволення, відчуття душевного спокою та рівноваги, емоційне наповнення позитивом, а також елементарні навики з техніки «фунтик» отримали я та мій син відвідавши майстер-клас Наталії Топчій. Щиро дякуємо за це майстрині. Рекомендую усім. Хочу відвідати ще й не один раз.
Копацька І.К.

***
Круто! Побачив улюбленого героя в нових кольорах, дякую Наталії Топчій!
Дубик Ф.В.

***
Дякую Наталії Топчій за чудовий майстер-клас. Вперше малювала «фунтиком». Техніка дуже цікава, мені дуже сподобалось. Робота вийшла красива та неповторна. Дуже гарна виставка «Сонячний Великдень-2019». Сподобалися всі роботи!
Валентина

***
Дякуємо за чудове натхнення від мистецтва, щирості, краси, любові, добра, світла, життя, щастя та нескінченного багатства.
Юлія Кузнецова

***
Усі роботи – неповторні. Визначитись, яка найкраща – неможливо. Усе – казка!
07.04.19.

***
Спасибо большое организаторам, очень все работы понравились. Особенно хотелось отметить работы Татьяны Артемовой, ее одуванчики и ромашки – непревзойденные, столько света и радости дарят эти картины.
Надежда

***
Як добре, що у нас є такий Центр, де талановиті люди можуть подарувати нас своєю творчістю, особливо нам сподобались роботи Тетяни Артемової («Духмяний подарунок»).
Надія, Лідія

***
Светлый праздник, замечательные работы традиций нашего народа! Спасибо за возможность еще раз увидеть работы талантливых украинских людей! Вместе с Татьяной Артёмовой побывали в весеннем лесу на солнечной поляне ландышей; на родине в саду, где яблоневый цвет и бабушкина клумба с тюльпанами и «петушками» (так называли ирисы в нашем детстве). «Сонячна квітка» – это первый цветок любого, каждого малыша – возвращает в детство! Спасибо за букет сирени! С благодарностью надеемся на продолжение работы с талантливыми творцами, организаторами! Спасибо!
Однокурсники и преподаватели Т.Артёмовой

***
Гарна, позитивна і дуже надихаюча виставка! Настрій святковий! Дякуємо!
Олена

***
Чудовий музей, дуже гарні писанки, кропітка робота, справжня насолода. Дякуємо за можливість насолодитися писанками, картинами і ковдрами.

***
Я йшла за Янголом Щастя, він поглинав мене ще раніше, коли я побачила його (її) на просторах інтернету. Потім друзі підказали, що він знаходиться саме тут. І саме тут знаходиться така неймовірна Великодня краса. Сама в цьому році зробила свою першу писанку, отже знаю, що це за праця, яка доля уміння і доля ведіння. Неймовірна подяка всім майстрам і майстриням за плеканням і збереженням дідівських споконвічних традицій. Особливо вразили писанки, виконані технікою травлення. Дуже самобутні композиції з подільських писанок. Дякую Янголові Щастя за ці миті дивного писанкового Щастя. Летимо далі!

***
Студенти КНУКіМу відвідали виставку «Сонячний Великодень-2019», отримали масу емоцій та вражень. Дуже цікаві та оригінальні роботи художників. Обов’язково повернемося ще!
З любов’ю студенти групи МС-38.

***
Огромное спасибо, Танечке Артёмовой за позитив! Особенно – за «Сонячну квітку».

***
Тетяна Артемова! Чудова «Сонячна квітка». Вам здоров’я, успіхів, натхнення!
Данило

***
Восхищена работами Артёмовой Татьяны и Клименко Светланы. Живое восприятие и интересные композиции греют душу и запоминаются.
Елена Федорова

***
Спасибо организаторам выставки! С огромным удовольствием посмотрела работы истинно народных самородков. Восхитили работы Татьяны Артемовой – светлые, легкие, согревающие душу. Впечатлили работы Светланы Клименко. Цветочные букеты незабываемы. Коллекция писанок великолепная.
Татьяна Осадчая

***
Огромное спасибо от коллектива Черниговского областного центра научно-технического творчества за полученное вдохновение, эмоции, позитив и удовольствие от творческих работ украинских мастеров.
10.04.2019

***
З великим задоволенням ознайомилися з Великодньою виставкою. Вражені талантами і майстерністю простих українців. Стільки любові, доброти, радості несуть їхні роботи. Наша щира подяка усім авторам та організаторам. Не залишили байдужими роботи художниць на весняну тематику. Т. Артемової – «Білих яблунь дим», «Сонячна квітка», «Великодній натюрморт». С. Клименко «Проліски», «Жовті тюльпани». Вражені майстерністю П. Олійник, її чудових вишитих ікон, а також О. Гарбузенко – витинанки.
Олена Бойко, Лариса Закревська, Олександра Левицька

***
Дуже сподобалась виставка! Гарні малюнки! Гарні писанки! Дуже гарна і витончена виставка! Найбільше сподобались картини Світлани Клименко – «Крокуси та лимони» і Тетяни Артемової – «Яблуневий цвіт, весни творіння»!
11.04.2019.

***
Спасибо за выставку. Картины Татьяны Артемовой – прелесть. «Весняна клумба» вдохновляет. Я побывала уже на двух выставках. С каждым посещением вижу, как совершенствуется ее творчество. Удачи, успехов, желаю и дальше приносить людям и радость.
P.S. Все работы от писанок до пэчworka – замечательны!
София

***
Картины Татьяны Артемовой очень понравились своею нежностью, натуральностью, красками. Умничка! Желаем дальнейшего творческого роста и успехов!
Анна, Виктория

***
Щиро дякую, все сонячно-яскраве! Надихає на творчість!
Надія

***
Сердечно дякую організаторам і майстриням, які дарують відчуття радості, прекрасного, натхнення! Надзвичайно талановита наша Україна!
13.04.19

***
Зичу Божої ласки і натхнення!
Віра Кудлай

***
Хотим выразить слова благодарности сотрудникам Центра за доброе, внимательное и творческое отношение. Особенно хочется отметить картины Татьяны Артемовой. Замечательные картины – талантливо и с любовью. Когда на них смотришь, то набегает волна запахов, воспоминаний, очень душевно становится. Татьяна, безусловно, художник от Бога! Получили от просмотра работ огромный заряд положительных эмоций! Желаем новых впечатлений и, следовательно, новых работ!!! Слава Украине и талантливым ее людям!!!
С уважением, семья Тириных

***
Як завжди на високому рівні роботи майстрів, за що велика вдячність, за можливість доторкнутися до краси!!!
14.04.19

***
Були на майстер-класі петриківського розпису. Дуже сподобалася вчителька, все доступно пояснювала. Картина вийшла пречудова, всім рекомендую.
15.04.19.

***
Дякую Наталії Морозовій за чудовий майстер-клас із петриківського розпису. Дітям дуже сподобалось. Прийдемо ще!!!
15.04.19.

***
Дуже гарна виставка. Скільки талантів.
М.Запоріжжя, Совач Л.П.

***
Спасибо организаторам за выставку! Подарили весеннее радостное настроение. Работы Татьяны Артемовой – светлые и нежные, очень хорошие. Замечательные пысанки Наталии Дребот.
Л. Жденова, Н. Чижик

***
Велике спасибі за таку виставку. Дуже вражена та здивована такою красою, ікони як живі! Слава Богу, що є такі талановиті люди. Дай Бог їм здоров’я.
З повагою, Мирослава

***
Дякую за засідання клубу «Кома».
18.04.19.

***
Щиро дякуємо!! Споглядаючи таку красу, розумієш, що Україна багатогранна, у нас багато талановитих людей. Дякуємо, що дали змогу нам долучитися до споглядання такої краси!!!
СЗШ № 10

***
Как всегда, выставка-чудо, большое удовольствие для души, море положительных эмоций! Очень красивые работы – все, все, все и талантливые исполнители-мастера. Благодарю.
19.04.19.

***
Від усього серця дякую співробітникам Вашого чудового Центру, який є унікальним культурно-просвітницьким осередком Києва. І майстрам, які дарують Україні й світу такі радісні, світлі такі чудові витвори! Завдяки Вам усім, відчуваєш, що живеш в Україні, а не в російській колонії. Тримайтесь! Бережіть для наступних поколінь цю пам’ять, історію, культуру й традиції.
Оксана

***
Дуже вдячна я і мої діти за такий чудовий майстер-клас з писанкарства. Вийшов чудовий оберіг «Курячі лапки». Бажаємо Тетяні Коновал творчих успіхів і навчити як можна більше дітей.
Коваль І.М.

***
Дякую колективу музею та всім авторам за чудову, сонячну та щиру виставку. Всім натхнення та радості.

20.04.19.
***
Дякую за настрій!!! Бажаємо творчих успіхів у відродженні традицій українського народу! Вітаємо із прийдешньою Вербною неділею. Бажаємо любові, щастя, миру та добра.
Іван

***
Дякуємо за цікаву виставку «Сонячний Великодень-2019». Ми познайомилися з творчістю українських митців із декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Картини і вироби просто неперевершені!
Учні 5 класу СЗШ №10

***
Дуже вдячна всім майстриням, а також організаторам. Натхнення, успіхів, удачі, з Великоднем.
Тамара

***
Від щирого серця хочемо привітати Вас з Великоднем! Дуже вдячні за підтримку майстрів, за надану можливість споглядати на відновлення українського духу, віри. Хай Бог допомагає вам у великій справі! З Великоднем!
м. Київ, ліцей «Голосіївський» № 241

***
Спасибо за выставку! Особенно понравились работы Татьяны Артемовой!!! Какие прекрасные картины! Бесподобны «Дощик крізь сонячне» и «Сонячна квітка». Ухожу под впечатлениями, с великолепным весенним настроением. Спасибо организаторам выставки.
С уважением, Кулик И.С.

***
Дякую за виставку! Все цікаво, гарно! Бажаю, щоб у вас було багато відвідувачів!
Школа № 256

***
Дякую за гарні картини! Нашій гімназії №19 дуже сподобалось!
26.04.19

***
Прекрасные картины! Все очень понравилось! Приду еще! Спасибо!
26.04.19.

***
Красота, свет, свято, гармония, возвышение, вечность, радость, любовь… Все присутствует в этих творения. Благодарю всех – мастером и организаторов выставки, меценатов так же.
26.04.19.

***
Дякуємо за чудові експонати. Отримали велике задоволення від творчості українських майстрів.

***
Дякуємо із донечкою за чудову виставку. Ми поринули у світ казки Великодня! Мелітополь всім вам дякує!
26.04.19

***
Дуже сподобалось! Дякуємо майстрам!

***
Дякуємо за красиву і позитивну виставку, красу української писанки. Здоров’я вам і процвітання!
Вирозуб Р.В.

***
Дуже сподобалось! Бажаємо розвитку!
27.04.19

***
Мені більше всього сподобалась картина Світлани Клименко «Пролісок».
Катя

***
Дуже сподобалось. Приємно дивитися. Особливо робота Ольга Захарченко та картини Тетяни Артемової. Дякуємо.
2.05.19

***
Отримала велике емоційне задоволення. Дякую талановитим майстрам, які несуть для нас історію нашої України, яка втілена в їх роботах. Дай боже Вам здоров’я, обставин і місця підтримки, де ви зможете продовжувати свої чудові творіння.
Валентина

***
Дякую організаторам виставки і її учасникам! Дуже цікаво!
03.05.19.

***
Вдячні Всесвіту за те, що створив таких майстрів – які надихають, творять такі дива, щоб у нас була можливість помилуватися та зарядитися красою – завдяки таланту – цих неймовірних людей! Ми отримали та відчули потужний енергообмін.
Удалова Олена

***
Дякую за цікаву виставку! Дивовижні роботи майстрів та добра організація експонатів. Процвітання нашій Україні!
08.05.19.

***
Чудові писанки! Традиційні, не мій погляд, кращі за пейзажні чи портретні писанки! Трошки не вистачає інформації про стилі малюнків, що надихало на вибір кольорів!
Дудник З.В.

***
Чудово, що є на що поглянути!
Алла

(3 поверх)

***
Дякую за чудові і світлі роботи. Золоті руки майстрів! Зичу вам творчого натхнення!
01.04.19.

***
Замечательные работы всех мастеров! Спасибо за чудеса в их работах и весенние настроение!

***
Дякуємо! Майстрам, Центру Мистецтва! Ви робите свято!
Колектив Тер. Центру Шевченківського району.

***
«Талантами трепещет Украина»!!! Спасибо за праздник!! Молодцы!!! Радуется душа и сердце!!!
Соццентр «Русановка»

***
Велике спасибі всім авторам робіт! Тепло, радість і щастя відчувається у всьому! Спасибі дорогі, за свято!

***
Щиро дякую, за чудові роботи всім авторам. Наснаги, здоров’я, творчих успіхів, мирного неба!

***
Прекрасна, позитивна і по-справжньому весняна виставка, яка надихає. Здоров’я, натхення, успіху МАЙСТРАМ!!!
06.04.19.

***
Спасибо всем за прекрасную выставку! Получила огромное удовольствие и заряд вдохновения!
08.04.19.

***
Дякую всім. Дуже цікава і пізнавальна виставка.
М. Біла Церква

***
Очень понравились выставки икон. Профессиональные. Мастер хорошо чувствует цвет. Удовольствие смотреть на такие работы.

***
Хотим выразить благодарность сотрудникам Центра за доброе, внимательное и творческое отношение.

***
Неймовірно гарні представлені роботи. Величезна подяка майстрам та дирекції Центру за підтримку та організацію цікавих і потрібних проектів. Бажаю усім натхнення, сил, бажання творити і створювати свої шедеври! Наше майбутнє за такими талановитими майстрами, які крізь час дарують нам усвідомлення, що ми незламна нація, яка має, знає і поважає свою історію!
Олена

***
Щиро дякуємо художникам, майстрам, організаторам виставки за таку красу і душевність! Нехай буде мир на Україні!

***
Учні четвертих класів дякують організаторам виставки за надану можливість нам доторкнутися до спадщини України.
Учні школи №10 Подільського району м. Києва

***
Дякуємо за яскраву і теплу весняну виставку, що надихає. Бажаємо добра і веселих великодніх свят.
Галина, Вікторія

***
Дуже сподобалися роботи Наталії Олейник. Хотілося б побачити її інші роботи на виставках.
20.04.19

***
Щиро дякую всім, хто займався цією експозицією. Які талановиті майстри!

***
Дякуємо Вам за таку красу, ми отримали величезне задоволення і бажаємо всім, хто приймав участь в цій виставці, міцного здоров’я, щастя і продовження творів в нашій українській мистецькій галузі.
З повагою, Світлана

***
Отримали величезне задоволення оглядаючи представлені твори майстрів. Джуе дякуємо за можливість побачити цікаві роботи!
Наталія, Дмитро

***
Бракує слів, але переповнюють відчуття і почуття – рідного, прекрасного, свого. Щиро дякуємо хранителям нашої спадщини!
Лора Апасова

***
Спасибо за представленню возможность прикоснуться к прекрасному. У нас много мастеров и радует, что они сохраняют и приумножают нашу культуру.

***
Дякую за виставки! Дуже гарно, яскраво! Картини із природнього матеріалу дуже чудові та ще й смачно пахнуть!
Ірина

***
Выставка оставила приятное впечатление от таланта восхитительных мастеров. Особенно выделяю роботы Софии Нани. Спасибо участникам за предоставленную возможность увидеть эту красоту. Всем желаю здоровья, счастья и дальнейших творческих успехов.
С уважением, Т.Н. Шатринская, И.А. Андрощук

Детальніше про витсавку

дивіться також

III Всеукраїнська виставка народної ляльки, 09 – 29 липня 2015 року

3 липня 2015

Арт-проект «Мистецтво поєднання-2018», 15 – 25 лютого 2018 року

26 січня 2018

Виставка «Самчиківський розпис – диво Хмельниччини», 23 жовтя - 06 грудня 2014 року

7 грудня 2014