Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

26 octobre 2020

Виставка картин Тетяни Артемової « З любов’ю до життя » 02 – 30 липня 2020 року

***
Спасибо за выставку. Замечательные, светлые, жизнерадостные картины. Танечка, больших творческих успехов тебе в дальнейшем !
02.07.20

***
Огромная благодарность за массу положительных эмоций автору этих чудесных полотен, моей дорогой подружечке Татьяне ! Огромных тебе, моя дорогая Танюша, успехов и крепкого здоровья !!! Люблю тебя и твои замечательные творенья !!!
02.07.20

***
В работах дыхание души, любви к природе, искусству, жизни. Гармония самой художницы и восприятие мира поражает своей утонченностью и любовью к прекрасному, умением видеть игру красок и тайны природы.
З повагою, Л.О. Федорова
02.07.20

***

Пані Тетяно, Ваші роботи – шедеври, дійсно сповнені любов’ю до життя !
Олена, Медіа-мереживо
02.07.20

***
Татьяна, спасибо за выставку. Она прекрасна ! Успехов Вам ! Светлые, жизнерадостные картины, нарисованные с любовью !
03.07.20

***
Дякуємо за чудові враження і чудовий настрій, завдяки Вашим картинам. Дивовижно, як Ви працюєте в декількох стилях !
Наталія, Олена
03.07.20

***
Шановна Тетяна ! Велика Вам вдячність за красу нашої природи, яку Ви змогли відтворити в Ваших роботах. Дуже гарні фарби та реалізм сюжетів. Ви надихаєте на життя, це дійсно « з любов’ю до життя ». Творіть ще довгі роки ! Натхнення та наснаги Вам !
З повагою, сім’я Хохлових.
03.07.20

***
Татьяна ! Огромное спасибо за Ваши картины. В них столько света и чистоты. Вдохновения Вам !
03.07.20

***
Дуже сподобалась картина « За лаштунками ». Успіхів ! Натхнення !
Майя
03.07.20

***
Щиро дякую ! Отримала велике задоволення від Ваших витончених і світлих робіт !
Олена, Галина
04.07.20

***
Танюша ! Очень понравилась выставка. Получила заряд красоты ! Спасибо ! Желаю тебе творческих успехов и вдохновения !
Галина
04.07.20

***
Очень понравилась выставка. Понравились очень картины с маками, клубничка вообще супер, как живая. Морские сюжеты понравились. Татьяна Ивановна делает большие успехи.
Інна
06.07.20

***
Спасибо за хорошее настроение от выставки. Понравились зверюшки, сельский пейзаж.
06.07.20

***
Картини добрі. Творіть ще !
Андрій
07.07.20

***
Дуже добрі, життєрадісні картини. На душі стало весело та з’явилася надія на добро ! Дякуємо !
Марина
07.07.20

***
Была с Дениской на выставке. Дениска очень рад. Ему понравились все картины. Ваша выставка подымает настроение !
07.07.20

***
Восхитительно ! Впечатляет морская тема, солнечные пейзажи, одуванчики. Большое спасибо за хорошее настроение. Желаем успехов в творчестве.
08.07.20

***
Дуже сподобалась виставка. Особливо теми моря, Карпат надихають на спогади. Картини яскраві, позитивні. Бажаю творити ще довго, довго на радість людям ! Дякую !
Катерина Приходько
08.07.20

***
Дуже гарні роботи, пані Тетяно ! З великим задоволенням переглянули Вашу виставку. Тільки позитивні відчуття, покращився настрій. згадали Карпати, Крим (м. Судак, м. Форос). Талант в усьому талант. Бажаємо натхнення, подальших творчих успіхів. Радуйте себе і глядачів !
Надія, Юрій
08.07.20

***
Танюшка, все работы замечательные ! Наконец-то увидела многие полюбившиеся вживую. Люблю твои пастели ! Спасибо за свет и цвет, с которым ухожу с выставки !
Л. Жданова
08.07.20

***
Дякую Тетяні Артемовій. Так правдиво, трепетно, ніжно дарує картини із мого життя, будить почуття любові до того, що оточує наше буття, до, здається, малого, але такого рідного, щемного, повного любові. Добра, удачі, здоров’я, нових картин чудовій людині !
09.07.20

***
Вдячні Тетяні Артемовій за її світле, сонячне мистецтво. Бажаємо подальших творчих успіхів.
Т.Кузьменко,
Л. Перетяжко
Київ
09.07.20

***
Дуже класно !.
Тарасов Антон
09.07.20

***
Класно !
Микола
09.07.20

***
Багато задоволень викликає виставка Тетяни Артемової. Дуже вражає її відчуття і сприймання природи і кольорового її відображення. Вдячний за роботи. Бажаю творчого натхнення.
Ю.Тимошенко
Київ
09.07.20

***
Дуже дякую Тетяні Артемовій за чудову виставку, за її бажання дарувати людям радість, натхнення, любов. Дуже сподобалась картина « Водоспад на сході сонця ». Бажаємо тобі, Тетянко залишатися таким життєрадісним, добрим, сповненим натхнення, художником. Даруй собі і нам свої чудові роботи. Успіхів тобі.
Іорданова Тетяна
11.07.20

***
Незаплановано, несподівано, захоплююче ! Це просто свіжий подих в спекотний день. Дуже вразив « Соковитий подих спілих слив », очі песика, що просять взяти до себе (ну дуууже мудрі))), а балерина за лаштунками. Вражає володіння різними техніками, що робить виставку просто захоплюючою. Творіть і надалі ! Радуйте нас ! Натхнення, натхнення, натхнення !
Людмила, Оксана
11.07.20

***
Необыкновенно, узнаваемо и ново, глубоко, ярко и разнообразно. Вдохновения Вам !
11.07.20

***
Дуже вишукано і з великою любов’ю до життя. Особливо приваблюють роботи аквареллю та пастеллю – відчувається вплив Миколи Гроха. Бажаємо здоров’я та натхнення.
Ольга, Надія
13.07.20

***
Картини неймовірні, різнобарвна палітра кольорів. Особливо сподобались картини : « Візьміть мене в добрі руки », « Кевін », « Шторм », « Сільська тиша та благодать ». Картини чудові !!!
Поліна, родина Гетьман
13.07.20

***
Дуже сподобалось ! Дякуємо за позитив. Нових звершень у творчості. Здоров’я ! Дякуємо !
13.07.20

***
Усі картини дуже гарні та неймовірні. В кожної свій власний стиль і історія, це дуже захоплююче. Велика подяка і пошана автору !
14.07.20

***
Дуже вражені твоїм талантом, Танюша ! Виставка твоїх картин справила неповторне враження. Бажаємо творчого натхнення в створенні шедеврів, які гріють душу !
Ірина, Ніна, Тетяна
15.07.20

***
Бомбезно ! Я рада познайомитись з такою талановитою людиною і в захваті від картин. Бажаю успіхів у всьому !
15.07.20

***
Большое спасибо ! Великолепно !!! Вдохновения и любви к жизни !
16.07.20

***
Очень понравилась выставка. Автор очень тонко чувствует любовь к природе. Разнообразная тематика отражает многие замечательные места Украины. Мастерство художника совершенствуется от выставки к выставке. « живая » сова, « Лавандовый рай », морские пейзажи запоминаются надолго. Мы получили удовольствие от выставки. Огромное спасибо !
Катерина Кожедерова
16.07.20

***
Щира вдячність автору за насолоду і задоволення, душа радіє і відпочиває при погляді на ці чудові творіння. Здоров’я і натхнення !
16.07.20

***
Таня, ты большой молодец ! Работы 2019 и 2020 года – вообще супер !!! Мы очень рады за твой талант, твои успехи !!! Дерзай ! Мы в восторге !
Лідія, Надія
17.07.20

***
Танечка, я очень довольна, побывав на твоей выставке. Очень рада за тебя, что ты нашла себя и свои чувства выразила в своих картинах. Картины замечательные, светлые, несут любовь и добро. Мне очень понравились. Ты талант. Дерзай, с любовью !
Ольга, Людмила Вікторівна
18.07.20

***
Танечка, благодарю за приглашение ! Твои работы – несут радость, позитив, умиротворение, любовь. « Одуванчики » восхитительны. « В преддверии весны » хочется рассматривать. « Яскравий букет » - восхитителен. Картины настоящего художника. Благодарю !
Світлана Ленська
18.07.20

***
Впечатление приятное, восторженное. От работ веет теплом и мастерством, одухотворенностью. Дарит настроению умиротворенность, нежность и воздушность. Желаем творческих побед !
Олена Тимченко,
Олена Братківська,
Оксана Ядренцева
18.07.20

***
Знаю Таню з институтских времен : химик, из увлечений – горные лыжи, театр… и вдруг ! Сказать – удивлена, мало ! Приятно поражена. Горжусь знакомством. « Паутинка » - прелесть !
18.07.20

***
Легкий подих класики… Вітання, успіхів в творчості !
Недзельницький Андрій
18.07.20

***
Чудесное настроение картин ! Позитив и жизнеутверждение ! Танюша, дерзай, твори, у тебя великолепно получается ! « Розбита хвиля об берег » меня поразила. Очень нравятся одуванчики. « Прогулянка біля моря » и « Морський вітерець » дышат свежестью, отдыхом, морем. Спасибо за прекрасные работы.
Віолета Тодорова
18.07.20

***
Художниця просто дивовижно передає у своїх картинах світло. Картини живі і світлі. Споглядання експозиції розслабляє і заспокоює. Особливо мені запам’яталися натюрморти з квітами. Дякую за якісно проведений час.
Катерина
20.07.20

***
Дякуємо Тетяна ! Позитив Ваших картин піднімає настрій, заглядає в душу. Натхнення Вам і радості в роботі, нових творів і нових виставок.
Лідія, Ольга, Галина
20.07.20
***

Спасибо за хорошее, солнечное настроение, которое исходит от твоих картин ! Выставка очень понравилась. Желаю дальнейших успехов в твоем благородном творчестве !
Вікторія
21.07.20

***
Спасибо за частичку лета и природы в мегаполисе. Картины с одуванчиками – это просто волшебство. Жизнь после выхода на пенсию только начинается Вдохновения и творчества !
Валентина
21.07.20

***
Прекрасні картини ! Світлі, добрі, позитивні – ті емоції, які відчуває художниця і які викликають її твори ! Прекрасно, коли людина знаходить себе в творчості і робить світ кращим ! Успіхів і натхнення Тетяні Артемовій !
Ганна Бура
21.07.20

***
Дякуємо Центру Української Культури та Мистецтва за популяризацію мистецтва. Окрема подяка від пенсіонерів – за безкоштовне відвідування ! Для нас – це дуже важливо ! У наші скрутні часи, коли довірливі й наївні українці проголосували за « зелену » владу, котрій байдуже до мови, до культури, всього – що ідентифікує нас як НАРОД, як НАЦІЮ – робота Центру – необхідна та неоціненна ! Це можливість для пересічного киянина відволіктися від буденності, від жахіть російської агресії та інших жахіть сучасного буття й поринути у світ прекрасного ! Художниця Тетяна Артемова – світла, чудова майстриня, молода, легка, мрійлива ! Дякуємо Вам, пані Тетяно за Ваше мистецтво ! Творчої наснаги Вам, міцного здоров’я, молодої енергії й добра ! Любові до життя !
Подружжя Горлатенків
21.07.20

***
Ты как всегда на высоте. Молодец. Желаю творческих успехов.
22.07.20

***
Выставка Татьяны Артемовой очень впечатляет. Красочно, жизненно, разнообразно, очень понравилась. Успехов Вам Татьяна !
22.07.20

***
Вдохновляет !!!
Софія
22.07.20

***
Татьяна ! Наконец-то выбралась на твою выставку и получила огромное удовольствие ! Особенно мне нравятся картины пастелью. Умничка ! Легкость, ветерок, объем, четкость – все отлично ! Дерзай ! Получай удовольствие от своего творчества и моральное и материальное !
Галина Ковальчук
22.07.20

***
Сегодня я побывала на выставке картин художницы Татьяны Артемовой. Трудно выразить словами те чувства, которые испытываешь, глядя на все эти прекрасные полотна. Так и хочется воскликнуть : « как прекрасен этот мир ! »
Валентина
23.07.20

***
Спасибо ! Больше всего мне понравилась картина « Солнце над морем ». Очень необычные тона.
Ісаєнко Л.С.
23.07.20

***
Дякую за світло і тепло ! У Вас прекрасне відчуття кольору і гармонії)))
Заслужений діяч мистецтв,
кандидат мистецтвознавства,
член НСКУ Марія Гринюк
23.07.20

***
Танечка, я в восторге. Одуванчики, васильки, клубничка и море – все живое. Продолжай.
23.07.20

***
Чудова виставка, роботи вражають своєю красою і відчуттям кольорів. Особливо морські пейзажі.
23.07.20

***
Выставка картин художницы Артемовой Татьяны производит прекрасное впечатление. Восхищаемся, восторгаемся необыкновенными пейзажами. В летних пейзажах ощущается шум и журчание водопадов. Потрясающие картины на морскую тематику. Ощущается высокий профессионализм, поэтичность и внутренняя чистота художницы. Побывав на выставке мы ощутили радостное чувство – жизнеутвеждающее. Спасибо огромное !!! Желаем так держать всегда ! Танюше новых впечатлений, и, следовательно, новых работ.
Володимир і Валентина Пиріни
24.07.20

***
Замечательная выставка ! Во всех работах чувствуется невероятная любовь к жизни ! Удивляет, что работы в разной технике, но все хороши. Море удовольствия. Ждем новых картин.
Вікторія
24.07.20

***
Пані Тетяно, Ви дуже щаслива людина, якщо долучаєтесь до такого мистецтва. Щасти завжди Вам.
25.07.20

***
Чудові роботи ! Дуже гарні ! Ми з моєю мамою у захваті від Патриції !
25.07.20

***
Щиро дякуємо Майстру пензля за чудову атмосферу, яка надихає творити, жити та любити. Дякуємо, що Ви не закопали свій Дар від Господа !
Олеся, Ангеліна П.
25.07.20

***
Дуже гарна виставка. Така різнобарвна, святкова – особливо під час карантину приємно відпочити душею. Дай нам Бог всього доброго і красивого. З повагою
Олександра
25.07.20

***
Виставка Тетяни Артемової надихає й приносить відчуття досконалої майстерності й неперевершеної краси. Божий дар у художниці, дивовижний дарунок тепла і світла. Успіхів та Божих благословінь !
Діденко Леся Петрівна
27.07.20

Детальніше про виставку

see also

Виставка живопису Ігоря Єлісєєва « Хвилі світла » 05–24 лютого 2021 року

3 mars 2021

Проект « КВІТУЧІ САДИ » 05 – 20 жовтня 2020 року

24 novembre 2020

Виставково-мистецький проект « Київ. Три покоління », 10 – 28 листопада 2015 року

29 décembre 2015