Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

1 грудня 2015

Свято Новорічної Іграшки в Центрі Української Культури та Мистецтва

01 грудня 2015 рік
сайт Діти в Місті

З 5 грудня до 16 січня діти та батьки запрошуються на Свято Новорічної Іграшки!

На вас чекає величезна колекція старовинних та сучасних авторських ялинкових прикрас, живопису, традиційної різдвяної атрибутики від 30 талановитих, закоханих у свою справу митців!

Деякі з тих новорічних іграшок, які ви побачите в експозиції Свята – це не просто ялинкові прикраси. Це безцінні родинні реліквії… Вони разом зі своїми власниками переживали голод та холод, їх кружляв вихор немилосердної історії. Ці іграшк були, є й залишаться в майбутньому символом віри в те, що все неодмінно буде добре!

То, може, саме зараз настав створювати такі родинні реліквії? Задля цього для ваших родин буде проведено 40 майстер-класів зі створення ялинкових іграшок!

Графік майстер-класів тут

Неодмінним атрибутом новорічних свят також є фото на згадку. Аби ваші цьогорічні фото стали по-справжньому казковими: організатори підготували аж три ошатних фотомайданчики!
Відкриття V Свята Новорічної Іграшки відбудеться в суботу, 5 грудня о 14:00.

5 грудня буде влаштована Казкова церемонія нагородження! Кожна дитина, вбрана в новорічний костюм, візьме в ній участь та обов’язково отримає свій подарунок.

Також із цього дня діятимуть Книга добрих справ та Величезна листівка найщиріших побажань. А відомий на всю Україну зразковий театр пісні «Ладоньки» подарує вам новорічний пісенний сюрприз.

А ще на вас чекає показ добрих новорічних мультфільмів, екскурсії виставковими залами, тематичні концерти, вистави, вечори новорічних казок та презентації книг.

Матеріали сайту Діти в місті

Детальніше про виставку

дивіться також

Родом з дитинства

18 грудня 2014

Чарівна природа від угорських фотомайстрів

2 липня 2020

Музичне свято від «Нової капели»

8 січня 2019