Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

5 décembre 2012

Про школу

Один з найважливіших кроків до успіху – це, безумовно навчання.
З дитинства ми чомусь вчимось : ходити, говорити, читати, писати…, а ставши дорослими ми навчились це одному : майстерно відлунювати від отримання нових знань ! Дорослі люди придумали багато різних причин та виправдань такій поведінці, та чи правильно це ?
Багато хто скаже : « нема часу » : робота, сім’я, різні турботи… Ми пропонуємо Вам звільнитись від ставлення до навчання, як до того, що ми робимо тоді, коли на це є вільний час. Навчання – робить наше життя більш комфортним : чи то знання іноземних мов, чи правила дорожнього руху чи навички рукоділля.

В нашій « Школе женских рукоделий » Ви знайдете для себе різні курси, семінари, а для тих, хто бажає підвищити майстерність та збільшити коло творчого спілкування нас є прекрасні майстер-класи та творчі зустрічі.

Ми пропонуємо Вам заглибитись в прекрасний, творчий світ !
« Школе женских рукоделий » була заснована Центром Української Культури та Мистецтва у 2006 році. Її керівником, та творчою душею стала Андрєєва Людмила, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач з серйозним багажем знань та досвідом, свої безцінні знання, отримані від провідних майстрів клаптикового шиття, Людмила відкриває для своїх учнів. Свого часу Людмила пройшла навчання в Австрії та пройшла повний курс навчання у метра квилтинга та печворка Джинні Беєр. Але навіть сьогодні, коли випускників курсу « Азбука Печрвока » більш ніж 2 000, Людмила не припиняє вчитись всьому новому, для цього ми запрошуємо провідних митців зі всього світу в Київ, або їздимо до них !

Для Вас, наші дорогі жінки, шлях до нових знань значно коротший, бо Вам всього-навсього потрібно прийти до нас в Школу і Ви отримаєте щедрий дар знань від Людмили та викладачів нашої Школи !
Тож, до зустрічі !
Приєднуйтесь до нашої мистецької родини !

Про школу
Про школу
Про школу
Про школу
Про школу
Про школу
Про школу

see also

Азбука Печворка

1er décembre 2012

Про школу

5 décembre 2012