Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

22 січня 2019

Положення

Дати проведення: 1 – 23 березня 2019 р.
Відкриття: 1 березня о 18:00.
Місце проведення: Будинок Центру Української Культури та Мистецтва
(м. Київ, вул. Хорива, 19-В).
Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.
Генеральний партнер: Гіпермаркет Рукоділля.

Дане Положення – це показ Вашої творчості для різної аудиторії, від майстра до пошановувачів цього виду мистецтва.

Мета виставки – демонстрація індивідуальності та креативного підходу майстрів у розвитку бісерного мистецтва в Україні. Адже, воно має свою давню історію, яку популяризує цей проект.

Ціль VIІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» - представити на широкий загал цінність українських майстрів, підтримують давні традиції бісерного мистецтва в Україні та формують нові канони в цьому напрямку.

Протягом виставки на Вас чекає корисний обмін досвідом та цікаві знайомства з іншими майстрами, ви знайдете та р учасника масштабних виставок.

Умови вашої участі:

1. Якщо Вам вже є 16 років, то Ви маєте заповнити анкету учасника, яка знаходиться за цим посиланням: АНКЕТА УЧАСНИКА

2. Заявку необхідно заповнити і надіслати нам до 4 лютого 2019 року включно.

Протягом доби після надсилання Вами заявки на участь у Виставці, Ви отримаєте електронною поштою лист-підтвердження про Вашу участь у виставці. У заявці на участь вкажіть, будь ласка, кількість робіт, які Ви готові представити на виставці (їх кількість може варіюватися від 1 до 30).

Якщо Ви хочете, щоб на виставці було більш, ніж 30 робіт, під час заповнення заявки, зателефонуйте Анастасії Горобець, куратору виставки, за № тел. 0689731764, або напишіть ([email protected]).

Якщо Ви маєте сторінки в соціальних мережах, де представлені Ваші вироби, прикріпіть посилання на них, і ми знайдемо Вас!

3. Участь у Виставці є комерційною (реєстраційний внесок – 300 грн. з одного учасника). Оплату Ви здійснюєте після отримання підтвердження про опрацювання нами Вашої реєстраційної анкети, а внесок сплачуєте не пізніше, ніж 8 лютого 2019 року, повідомляючи Анастасію Горобець про оплату за № тел.: 0689731764 або напишіть ([email protected]).

4. Експонування завжди потребує творчого підходу і якісної презентації Ваших виробів. Тому для Вас у нас є пропозиція щодо оренди нашого виставкового обладнання. Якщо Вам воно потрібне, то заходьте в додаток «Перелік виставкового обладнання» та зазначте в листі Організаторам, яке саме обладнання Вам необхідно, і згодом отримаєте лист-підтвердження про бронювання обладнання.

Хочемо нагадати, що у дану суму (реєстраційний внесок) не входить вартість оренди експозиційного обладнання.

Увага! Експозицію формують організатори виставки!

5. Ваші роботи ми будемо чекати в період із 11 по 15 лютого 2019 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва, за адресою м. Київ, вул. Хорива, 19-В, якщо Ви проживаєте в столиці або маєте змогу привезти свої виробі самі. Якщо ж Ви такої можливості не маєте, то надсилайте роботи за адресою: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, на ім’я Горобець Анастасії Валентинівни.
Якщо у Вас виникнуть питання про інші способи відправлення – телефонуйте за № тел. 0689731764.

Увага! Вартість надсилання та повернення виробів сплачуєте Ви.

6. На Виставку ми будемо раді представити вироби за різними напрямками – це сучасне та старовинне вбрання, прикраси та різноманітні аксесуари, предмети декору, картини, ікони, іграшки тощо.

7. Також Вам необхідно в період з 15 по 23 березня надіслати на електронну адресу куратора виставки, Анастасії Горобець ([email protected]), біографічну довідку про себе та свій творчий шлях (вимоги: до 1 сторінки тексту українською мовою, формату А-4, шрифт 14, інтервал 1.5).

8. Рекламну та інформаційну підтримку VІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» забезпечуємо ми, організатори та численні інформаційні партнери виставки (газети, журнали, теле- та радіоканалом тощо).

9. Виставка закінчується 23 березня 2019 р.. Тож, ми повернемо Вам вироби у період із 25 по 27 березня 2019 року. Ми можемо відправити їх «Новою Поштою», або ж Ви можете приїхати і забрати їх самостійно.

10. Ви неодмінно отримаєте Диплом про участь у VІІ Всеукраїнській виставці «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», це стане Вам приємною згадкою про участь!

11. Умови продажу Ваших виробів у крамничці, що буде діяти протягом виставки, Ви можете дізнатися по запиту УМОВИ КРАМНИЧКИ

Якщо у Вас виникнуть питання щодо участі у виставці – звертайтеся до куратора, Горобець Анастасії за № тел.: 0689731764.

Адреса будинку Центру Української Культури та Мистецтва:
м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа»
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Час роботи виставкових залів:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб.- Нд. – 10:00 – 18:00
vww.dolesko.com
До зустрічі!!!

З повагою та найщирішими побажаннями,
Організатори VІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

VIІ Всеукраїнська виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»
VIІ Всеукраїнська виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»
VIІ Всеукраїнська виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

дивіться також

Прес-реліз

20 лютого 2019

Положення

22 січня 2019

VIІ Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

8 квітня 2019