Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

4 червня 2019

Положення

Дати проведенн: 1 – 28 грудня 2019 р.

Відкриття: 1 грудня о 14:00.

Місце проведення: Будинок Центру Української Культури та Мистецтва
(м. Київ, вул. Хорива, 19-В).

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.

Генеральний партнер: Гіпермаркет Рукоділля.

ІХ Свято Новорічної Іграшки – це проект, який підтримує творчість майстрів та показує традиції, звичаї й атрибути, що є характерними саме для українського Різдва та Нового Року.
Вже дев’ятий рік поспіль організатори виставки транслюють у суспільство думку про те, що родинні різдвяно-новорічні традиції потрібно передавати з покоління в покоління, берегти родинні святкові реліквії.
Свято Новорічної Іграшки надасть стартову платформу для початківців, які мають творчі надбання, але не знають, як себе реалізувати та представити у мистецькому середовищі.
До участі запрошуємо майстрів, художників та фотографів, колекціонерів, декораторів, дизайнерів, а також, видавництва. Адже саме виставка мистецького формату збільшить увагу та коло поціновувачів вашої творчості.

Детальна інформація щодо умов участі у виставці:
1. Ви маєте заповнити анкету учасника, яка знаходиться за цим посиланням: АНКЕТА УЧАСНИКА
2. Заявку необхідно заповнити і надіслати нам до 15 листопада 2019 року включно.
Протягом доби після надсилання вами заявки на участь, ви отримаєте електронною поштою лист-підтвердження про вашу участь у виставці. У заявці на участь вкажіть, будь ласка, кількість робіт, які ви готові представити на виставці (їх кількість може варіюватися від 1 до 30).
Якщо ж хочете, щоб на виставці було більш, ніж 30 робіт, під час заповнення заявки, зателефонуйте куратору виставки, Олександрі Кинали, за № тел. 096 826 01 32, або напишіть ([email protected]).
Якщо Ви маєте сторінки в соціальних мережах, де представлені ваші вироби, прикріпіть посилання на них, і ми знайдемо вас!
3. Участь у Виставці є комерційною (реєстраційний внесок – 300 грн. з одного учасника). Оплату здійснюєте після отримання підтвердження про опрацювання нами вашої реєстраційної анкети, а внесок сплачуєте не пізніше, ніж 20 листопада 2019 року, повідомляючи Олександру Кинали, за № тел. 096 826 01 32, або напишіть ([email protected]).
4. Експонування завжди потребує творчого підходу і якісної презентації Ваших виробів. Тому для вас у нас є пропозиція щодо оренди нашого виставкового обладнання. Для ознайомлення заходьте в додаток «Перелік виставкового обладнання» та зазначте в електроному листі Організаторам, яке саме обладнання вам необхідно, і згодом отримаєте лист-підтвердження про бронювання обладнання.
Увага! В дану суму (реєстраційний внесок) не входить вартість оренди експозиційного обладнання.
5. Ваші роботи будемо чекати в період із 11 по 20 листопада 2019 року, якщо ви проживаєте в столиці або маєте змогу привезти свої вироби самі. Якщо такої можливості не маєте, то надсилайте роботи кур’єрською доставкою за адресою: м. Київ, Україна, вул. Хорива, 19-В, на ім’я Кинали Олександри Дмитрівни.
Увага! Вартість надсилання та повернення виробів сплачуєте ви.
6. На Виставку ми приймаємо вироби за різними напрямками:
-  новорічні вітальні листівки;
-  картини та фотопроекти на новорічну тематику;
-  ялинкові прикраси чи традиційні новорічні символи;
-  новорічні солодощі;
-  костюми та маски;
-  предмети новорічного декору;
-  авторські арт-об’єкти та інсталяції.
7. Окрім цього, вам необхідно в період з 10 по 17 листопада надіслати на електронну адресу Олександри Кинали, ([email protected])., біографічну довідку про себе та свій творчий шлях (вимоги: до 1 сторінки тексту українською мовою, формату А-4, шрифт 14, інтервал 1.5).
8. Рекламну та інформаційну підтримку Свята забезпечуємо ми, організатори та численні інформаційні партнери виставки (газети, журнали, теле- та радіоканалом тощо).
9. Оскільки виставка закінчується напередодні новорічних свят та різдвяних канікул, то ми повернемо вам вироби у період із 9 по 12 січня 2020 року.
Увага! Ми можемо відправити їх «Новою Поштою», або ж ви можете приїхати і забрати їх самостійно.
10. Ви неодмінно отримаєте Диплом про участь у ІХ Святі Новорічної Іграшки.
11. Умови продажу ваших виробів у Новорічній крамничці, що буде діяти протягом виставки, ви можете дізнатися ТУТ

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа»
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів).

Час роботи виставкових залів:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб.-Нд – 10:00 – 18:00
vww.dolesko.com

До зустрічі!!!

З повагою,
Організатори ІХ Свята Новорічної Іграшки:)

дивіться також

ІХ Свято Новорічної Іграшки

29 грудня 2019

Графік заходів

25 листопада 2019

Положення

4 червня 2019