Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

22 січня

Положення

Дати проведення: 1 – 27 квітня 2019 р.
Відкриття: 1 квітня о 18:00.
Місце проведення: Будинок Центру Української Культури та Мистецтва
(м. Київ, вул. Хорива, 19-В).
Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.
Генеральний партнер: Гіпермаркет Рукоділля.

Мета проекту – сприяння розвитку українських майстрів з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва шляхом демонстрації святкової великодньої атрибутики у мистецьких творах.

Ціль «Сонячного Великодня-2019» полягає у організації заходів, які спрямовані на збереження й популяризацію українських великодніх традицій, підтримці народних майстрів та залучення родин до вивчення звичаїв і духовної спадщини українського народу.

Для вас, Майстре, виставка є чудовою можливістю продемонструвати свою творчість! Адже саме Ви, створюєте вироби високого мистецького рівня, матимете нагоду провести соціальні та комерційні заходи в межах проекту (лекції, майстер-класи, концерти, презентації). А також, зможете продавати свої вироби під час виставки.

Унікальність Виставки полягає в тому, що вона популяризує творчість, як молодих митців, так і підтримує діяльність вже відомих широкому загалу майстрів.

А тепер про умови Вашої участі:

1. Якщо Вам вже є 16 років, то Вам слід заповнити анкету учасника, яка знаходиться за цим посиланням:
АНКЕТА УЧАСНИКА

2. Заявку необхідно заповнити й надіслати нам до 10 березня 2019 року включно.

Протягом доби після надсилання Вами заявки на участь у Виставці, Ви отримаєте електронною поштою лист-підтвердження про Вашу участь у виставці. У заявці на участь вкажіть, будь ласка, кількість робіт, які Ви готові представити на виставці (їх кількість може варіюватися від 1 до 30).

Якщо Ви хочете, щоб на виставці було більш, ніж 30 робіт, під час заповнення заявки, зателефонуйте Анастасії Горобець, куратору виставки, за № тел. 0689731764, або напишіть ([email protected]).

Якщо Ви маєте сторінки в соціальних мережах, де представлені Ваші вироби, прикріпіть посилання на них, і ми знайдемо Вас!

3. Участь у Виставці є комерційною (реєстраційний внесок – 300 грн з одного учасника). Оплату Ви здійснюєте після отримання підтвердження про опрацювання нами Вашої реєстраційної анкети, а внесок сплачуєте не пізніше, ніж 11 по 15 березня 2019 року, повідомляючи Анастасію Горобець про оплату за № тел.: 0689731764 або напишіть ([email protected]).

4. Експонування завжди потребує творчого підходу і якісної презентації Ваших виробів. Тому для Вас у нас є пропозиція щодо оренди нашого виставкового обладнання, якщо Вам воно потрібне, то заходьте в додаток «Перелік виставкового обладнання» та зазначте в листі Організаторам, яке саме обладнання Вам необхідно, і згодом отримаєте лист-підтвердження про бронювання обладнання.
Хочемо нагадати, що у дану суму (реєстраційний внесок) не входить вартість оренди експозиційного обладнання.

Увага! Експозицію формують організатори виставки!

5. Ваші роботи ми будемо чекати в період із 18 по 22 березня 2019 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва, за адресою м. Київ, вул. Хорива, 19-В, якщо Ви проживаєте в м. Києві або маєте змогу привезти свої виробі самі. Якщо ж Ви такої можливості не маєте, то надсилайте роботи за адресою: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, на ім’я Горобець Анастасії Валентинівни.
Якщо у Вас виникнуть питання про інші способи відправлення – телефонуйте за № тел. 0689731764.

P.S. Вартість надсилання та повернення виробів сплачуєте Ви.

6. На Виставку ми будемо раді прийняти вироби за різними напрямками: традиційні та авторські писанки, крашанки, перебиванки, дряпанки, крапанки, вишитий одяг, рушники, серветки, скатертини, керамічні вироби та вироби з лози й дерева, народну ляльку, пряники тощо. Також – тематичні картини й фотопроекти.

7. Також Вам необхідно в період з 11 по 23 березня надіслати на електронну адресу куратора виставки, Анастасії Горобець ([email protected]), біографічну довідку про себе та свій творчий шлях (вимоги: до 1 сторінки тексту українською мовою, формату А-4, шрифт 14, інтервал 1.5).

8. Рекламну та інформаційну підтримку виставки «Сонячний Великдень-2019» забезпечуємо ми, організатори, співпрацюючи з численними інформаційними партнерами виставки (теле- та радіоканали, газети, журнали, інтернет-сайти тощо).

9. Виставка закінчується 27 квітня. Тому ми повернемо Вам вироби у період із 29 квітня по 1 травня 2019 року. Ми можемо відправити їх «Новою Поштою», або ж Ви можете приїхати і забрати їх самостійно.

10. Ви неодмінно отримаєте Диплом про участь у багаторічному проекті «Сонячний Великдень-2019», це стане Вам приємною згадкою про участь!

11. Умови продажу Ваших виробів у крамничці, що буде діяти протягом виставки, Ви можете дізнатися по запиту
УМОВИ КРАМНИЧКИ

Якщо у Вас виникнуть питання щодо участі у виставці – звертайтеся до Горобець Анастасії за № тел.: 0689731764.

Адреса будинку Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа»
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Час роботи виставкових залів:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб.- Нд. – 10:00 – 18:00
vww.dolesko.com

До зустрічі!!!

З повагою та найщирішими побажаннями,
Організатори виставки «Сонячний Великдень-2019».

«Сонячний Великдень-2019»
«Сонячний Великдень-2019»
«Сонячний Великдень-2019»

дивіться також

Графік заходів

15 березня

Положення

22 січня

Прес-реліз

28 березня