25 octobre 2016
Іванка Шандрук
Творчі люди роблять наш світ прекраснішим, добрішим та яскравішим. Завдяки незвичайним ідеям та мистецтву ми можемо забути про буденність та завжди радіти життю.
Шандрук Іванка в прагненні жити й працювати у світі мистецтва отримала професію « художник-кераміст ». Тому зараз вона займається ліпленням, розписом по склу, виготовляє листівки, декорує меблі та різноманітні предмети інтер’єру.
Але, так би мовити, талановита людина талановита у всьому. Тому майстриня почала займатись в’язанням. Але в дитинстві вона не розуміла цього захоплення та здивовано дивилась на маму, якій було складно відірватись від процесу рукоділля. Проте з часом Іванка змогла ближче познайомитись із в’язанням, і зрозуміти, що це – відпочинок та надзвичайно захоплюючий процес створення речей із « душею ».
- Майстер : Іванка Шандрук. Фото з експозиції Всеукраїнської виставки в’язання « Тепла осінь » 2016
- Майстер : Іванка Шандрук. Фото з експозиції Всеукраїнської виставки в’язання « Тепла осінь » 2016
Відтоді Іванка вона почала працювати в цьому напрямку. Кожен виріб створює за власними ескізами. Робить це задля того, аби в’язані речі були унікальними та неповторними. Особливо майстрині подобаються орнаменти, які вона використовує у своїх виробах. Більшість її творів виконані за мотивами творчості Марії Приймаченко, яка так подобається майстрині.
Франція – країна, що подарувала світові стільки прекрасних творів мистецтва, моду й шампанське, коньяк і парфуми. Іванка ж відкрила для себе музику, яка дарує їй натхнення в процесі створення в’язаних речей. Тому, коли майстриня починає в’язати – обов’язково лунають її улюблені французькі пісні, а поруч стоїть чашечка ароматної кави. Це допомагає працювати лише в гарному настрої, щоб у речах була вплетена любов, тепло та життєрадісність.
На думку Іванки, виставка – це досвід, який дає можливість різнобічно побачити власні можливості. Також це приємні емоції від нових знайомств та відгуків, теплих слів, які залишають відвідувачі. Саме тому з цікавістю майстриня взяла участь у виставці « Тепла осінь » Центру Української Культури та Мистецтва. Задоволена, що в’язання набирає обертів та організовуються подібні заходи, які демонструють в’язання як особливий вид мистецтва.