Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

27 листопада 2021

Ганна Шпілька

«Що б таке новеньке зробити?!»

Вчитель початкових класів та практичний психолог в закладах освіти, Ганна Шпілька дуже любить займатись творчістю та експериментувати. Тож, на даний час активно розвиває власну справу – вироби ручної роботи до різноманітних свят: серед них Великдень, Новий Рік, День закоханих.
Наприклад, до зимових свят вона завжди готує ялинкові прикраси з вовни, фетру, кераміки, дерева. А ще – декоративні прикраси для дому (віночки, підвіски, декоровані свічки, настільні композиції). Причому, майстриня працює в різних техніках рукоділля, серед яких – шиття, вишивка, декупаж, писанкарство. Останнім часом Ганна Шпілька захоплюється декоруванням текстильних виробів у старовинній техніці вибійки.
Майстриня у своїй роботі завжди намагається бути не схожою на інших. Спочатку відбувається народження ідеї, підготовка до її реалізації. А далі – це вже зосереджена робота, спрямована на результат – створення виробу. Родина та друзі Ганни радо підтримують її творчий фах і всіляко в цьому допомагають.
Однією з улюблених мистецьких традицій Ганни Шпільки є щорічна участь в Святі Новорічної Іграшки. Однією з перших вона долучається до списку митців, що представляють свої роботи в проекті. За її словами, одного разу близька людина з великим захопленням розповіла про Центр Української Культури та Мистецтва. І от, в 2016 році Ганна Шпілька, побачивши оголошення про Свято, вирішила виставити й свої роботи.
З того часу майстриня вже з літа починає думати: «Що мені зробити цього року для Свята Новорічної Іграшки? Адже це завжди святково. Це завжди про пошук. Це – про нові вироби, техніки й результат…». Цього року це будуть ялинкові іграшки зі скла, декоровані спиртовими чорнилами. Цікаво, що в 2021 році майстриня виступила також і в ролі колекціонерки: надала на виставку родинну колекцію улюблених ялинкових прикрас, що побачили світ у 80-х рр. ХХ століття.
Ганна Шпілька з захопленням ділиться: «Організація Свята Новорічної Іграшки – це неймовірний шмат роботи для багатьох майстрів та організаторів. Участь у ньому – це унікальний обмін досвідом, адже можна побачити різноманіття виробів та технік. Я бажаю відвідувачам насолоджуватися результатом цієї роботи та святковою атмосферою. Бажаю забирати з собою цей настрій, ділитися з рідними та друзями, створювати його в своїх домівках. Ну, і звісно, купувати вироби майстрів!».
Вироби Ганни Шпільки можна побачити з 1 по 28 грудня 2021 року на виставці "ХІ Свято Новорічної Іграшки" Центру Української Культури та Мистецтва.

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька

дивіться також

Гостини святого Миколая

15 грудня 2012

Венера Сабірова

20 листопада 2021

3D-інсталяція театрального залу на станції метро «Театральна»

24 грудня 2014