Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

27 novembre 2021

Ганна Шпілька

« Що б таке новеньке зробити ?! »

Вчитель початкових класів та практичний психолог в закладах освіти, Ганна Шпілька дуже любить займатись творчістю та експериментувати. Тож, на даний час активно розвиває власну справу – вироби ручної роботи до різноманітних свят : серед них Великдень, Новий Рік, День закоханих.
Наприклад, до зимових свят вона завжди готує ялинкові прикраси з вовни, фетру, кераміки, дерева. А ще – декоративні прикраси для дому (віночки, підвіски, декоровані свічки, настільні композиції). Причому, майстриня працює в різних техніках рукоділля, серед яких – шиття, вишивка, декупаж, писанкарство. Останнім часом Ганна Шпілька захоплюється декоруванням текстильних виробів у старовинній техніці вибійки.
Майстриня у своїй роботі завжди намагається бути не схожою на інших. Спочатку відбувається народження ідеї, підготовка до її реалізації. А далі – це вже зосереджена робота, спрямована на результат – створення виробу. Родина та друзі Ганни радо підтримують її творчий фах і всіляко в цьому допомагають.
Однією з улюблених мистецьких традицій Ганни Шпільки є щорічна участь в Святі Новорічної Іграшки. Однією з перших вона долучається до списку митців, що представляють свої роботи в проекті. За її словами, одного разу близька людина з великим захопленням розповіла про Центр Української Культури та Мистецтва. І от, в 2016 році Ганна Шпілька, побачивши оголошення про Свято, вирішила виставити й свої роботи.
З того часу майстриня вже з літа починає думати : « Що мені зробити цього року для Свята Новорічної Іграшки ? Адже це завжди святково. Це завжди про пошук. Це – про нові вироби, техніки й результат… ». Цього року це будуть ялинкові іграшки зі скла, декоровані спиртовими чорнилами. Цікаво, що в 2021 році майстриня виступила також і в ролі колекціонерки : надала на виставку родинну колекцію улюблених ялинкових прикрас, що побачили світ у 80-х рр. ХХ століття.
Ганна Шпілька з захопленням ділиться : « Організація Свята Новорічної Іграшки – це неймовірний шмат роботи для багатьох майстрів та організаторів. Участь у ньому – це унікальний обмін досвідом, адже можна побачити різноманіття виробів та технік. Я бажаю відвідувачам насолоджуватися результатом цієї роботи та святковою атмосферою. Бажаю забирати з собою цей настрій, ділитися з рідними та друзями, створювати його в своїх домівках. Ну, і звісно, купувати вироби майстрів ! ».
Вироби Ганни Шпільки можна побачити з 1 по 28 грудня 2021 року на виставці "ХІ Свято Новорічної Іграшки" Центру Української Культури та Мистецтва.

Адреса : Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки :
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька

see also

19 грудня 2012 року в стінах Центру Української...

19 décembre 2012

ІІ Свято Новорічної Іграшки

8 décembre 2012

« Вишиття – як Життя ». Юрій Мельничук

10 avril 2013