Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

27 листопада 2021

Ганна Шпілька

«Що б таке новеньке зробити?!»

Вчитель початкових класів та практичний психолог в закладах освіти, Ганна Шпілька дуже любить займатись творчістю та експериментувати. Тож, на даний час активно розвиває власну справу – вироби ручної роботи до різноманітних свят: серед них Великдень, Новий Рік, День закоханих.
Наприклад, до зимових свят вона завжди готує ялинкові прикраси з вовни, фетру, кераміки, дерева. А ще – декоративні прикраси для дому (віночки, підвіски, декоровані свічки, настільні композиції). Причому, майстриня працює в різних техніках рукоділля, серед яких – шиття, вишивка, декупаж, писанкарство. Останнім часом Ганна Шпілька захоплюється декоруванням текстильних виробів у старовинній техніці вибійки.
Майстриня у своїй роботі завжди намагається бути не схожою на інших. Спочатку відбувається народження ідеї, підготовка до її реалізації. А далі – це вже зосереджена робота, спрямована на результат – створення виробу. Родина та друзі Ганни радо підтримують її творчий фах і всіляко в цьому допомагають.
Однією з улюблених мистецьких традицій Ганни Шпільки є щорічна участь в Святі Новорічної Іграшки. Однією з перших вона долучається до списку митців, що представляють свої роботи в проекті. За її словами, одного разу близька людина з великим захопленням розповіла про Центр Української Культури та Мистецтва. І от, в 2016 році Ганна Шпілька, побачивши оголошення про Свято, вирішила виставити й свої роботи.
З того часу майстриня вже з літа починає думати: «Що мені зробити цього року для Свята Новорічної Іграшки? Адже це завжди святково. Це завжди про пошук. Це – про нові вироби, техніки й результат…». Цього року це будуть ялинкові іграшки зі скла, декоровані спиртовими чорнилами. Цікаво, що в 2021 році майстриня виступила також і в ролі колекціонерки: надала на виставку родинну колекцію улюблених ялинкових прикрас, що побачили світ у 80-х рр. ХХ століття.
Ганна Шпілька з захопленням ділиться: «Організація Свята Новорічної Іграшки – це неймовірний шмат роботи для багатьох майстрів та організаторів. Участь у ньому – це унікальний обмін досвідом, адже можна побачити різноманіття виробів та технік. Я бажаю відвідувачам насолоджуватися результатом цієї роботи та святковою атмосферою. Бажаю забирати з собою цей настрій, ділитися з рідними та друзями, створювати його в своїх домівках. Ну, і звісно, купувати вироби майстрів!».
Вироби Ганни Шпільки можна побачити з 1 по 28 грудня 2021 року на виставці "ХІ Свято Новорічної Іграшки" Центру Української Культури та Мистецтва.

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька
Ганна Шпілька

дивіться також

Виставка творів Василя Андріяшка

5 листопада 2012

Яскраві спогади із Всеукраїнського фестивалю "Калина об Різдві"

20 червня 2013

Вірменська палітра художників Києва в музеї Лесі Українки

26 жовтня 2012