Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Новини

У цьому розділі знаходяться всі «найсвіжіші» подробиці мистецького життя (відкриття виставок, концерти, вистави, семінари, майстер-класи, родинні свята тощо). Навіть якщо ви не встигли завітати на ці заходи – тут побачите змістовні репортажі, які занурять вас у неповторну мистецьку атмосферу.

НА ЗАХИСТІ ВКРАЇНСТВА 20 листопада 2014

У жовтні минув рівно рік, як колектив Всеукраїнського суспільно-політичного журналу «Оксамит» відбув свою першу, стартову, презентацію..

Майстер-клас для вихователів м. Києва 20 листопада 2014

Центр Української Культури та Мистецтва завжди активно підтримує освітян, проводячи численні спільні заходи. 11 листопада 2014 року відбувся майстер-клас із виготовлення янгола (...)

Лекція Світлани Долеско для мистецтвознавців 20 листопада 2014

Враховуючи сучасне розмаїття професій, абітурієнтам варто не лише правильно обрати фах, але, й вступивши до бажаного навчального закладу, з користю використати ці щасливі (...)

«Молода наука України: ризики та перспективи» 20 листопада 2014

10 листопада 2014 року в Національній агенції «УКРІНФОРМ» відбувся круглий стіл на тему: «Молода наука України: ризики та перспективи». Організатори заходу – НГО «Фонд Відкрита (...)

Відкриття «Zincir. Ланки пам’яті» 12 листопада 19 листопада 2014

«Сьогодні ви можете побачити тісне переплетення ланок нашої генетичної пам’яті та вікову дружбу двох народів», - із цими словами 12 листопада 2014 року розпочалося урочисте (...)

Конференція «Музейна справа та освіта в Україні» 17 листопада 2014

В Україні музейна справа не отримує належного розвитку, давайте визнаємо це. Не всі можуть пов’язати музейну справу з освітою людини, але це одне ціле. Звідси випливає перша (...)

«Самчиківський розпис – диво Хмельниччини» 12 листопада 2014

Із головою поринути в світ українського мистецтва відвідувачі Центру Української Культури та Мистецтва мали змогу 28 жовтня 2014 року, на урочистому відкритті виставки (...)

Відкриття виставки «Біла Веселка» 5 листопада 2014

Побачити серцем! Саме так дивитися на світ вчилися відвідувачі Центру Української Культури та Мистецтва 4 листопада 2014 року. Саме цієї прохолодної осінньої днини відбулось (...)

Презентація дитячої книжки Оксани Лущевської «Про Кита» 30 жовтня 2014

Чи можна стати справжнісіньким піратом, художником та автором власної книжечки за одну годину? Думаєте, це нереально? А от і помиляєтесь! Саме такі «професії» змогли опанувати (...)

Презентація книжки-білінгви Галини Кирпи «Скільки?/How many?» 29 жовтня 2014

Чи бувають хмаринки схожими на слоненят? Скільки промінчиків у сонця? А скільки ж голочок у їжачка? На ці та багато інших запитань із радістю відповідала малеча у затишних (...)

Відвідання виставки легкої броньованої військової техніки «Військова гордість Чернігова» 25 жовтня 2014

Виставки можуть демонструвати не лише твори мистецтва та надбання культури, а й технічні досягнення народу. У цьому глибоко переконалась Генеральний директор Центру Української (...)

Відкриття виставки «Магія мистецького Полісся» 23 жовтня 2014

Увага! У Центрі Української Культури та Мистецтва оселилась магія! Так-так, адже ніяк інакше назвати живописне диво, яке запанувало в затишних стінах Центру, не можна. 22 жовтня (...)

Візит до Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування 23 жовтня 2014

Дуже важливо підтримувати не лише школи та вищі навчальні заклади, а й училища та технікуми, де учні можуть отримати багато корисних навичок прикладного характеру та здобути (...)

У гості до чернігівських шкіл 17 жовтня 2014

Поринаючи у доросле життя, дуже важливо не забувати тих самовідданих людей, які вказали стежину країною знань. Саме тому, напередодні Дня працівників освіти Світлана Долеско (...)

Візит до санаторію "Десна" у селі Ладинка 17 жовтня 2014

Генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва Світлана Долеско на власному прикладі показує, що ні в якому разі не треба зупинятися на половині шляху. У (...)