Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

сб. - нд. – вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

сб. - нд. – вихідний

Новини

У цьому розділі знаходяться всі «найсвіжіші» подробиці мистецького життя (відкриття виставок, концерти, вистави, семінари, майстер-класи, родинні свята тощо). Навіть якщо ви не встигли завітати на ці заходи – тут побачите змістовні репортажі, які занурять вас у неповторну мистецьку атмосферу.

Подарунки для бійців АТО в музеї Шевченко 29 січня 2015

На завершення новорічних свят Національний музей Тараса Шевченка 17 січня 2015 року представив експозицію міжнародного мистецького-патріотичного проекту «Разом з Тарасом» та (...)

Відкриття виставки «Петриківка – душа України» 27 січня 2015

У стінах Центру Української Культури та Мистецтва відкрилась виставка мистецтва петриківського розпису. Це унікальне мистецьке явище України. 5 грудня 2013 року петриківський (...)

Сучасний іконопис у виставці «Ось нове все творю» 22 січня 2015

Новий 2015 рік у Центрі Української Культури та Мистецтва розпочався з виставки творчого надбання сімейної іконописної майстерні «Небо на (...)

«Особливий подарунок» на Миколая 29 грудня 2014

До свята Миколая видавництво Братське випустило нову книжку з історіями до свята Миколая під назвою «Особливий подарунок у день Святого Миколая». Динамічні та жваві тексти (...)

Новорічна вистава «Снігова Королева» 28 грудня 2014

Новорічна вистава «Снігова Королева» від Театру Юного Актора Для вас зима - це лише пора року? Насправді зима має власне обличчя, яке уособлює приваблива, але холодна жінка з (...)

Майстер-клас «Паперові берегині» 27 грудня 2014

Тетяна Протчева, знана майстриня художньої вишивки, завітала до Центру Української Культури та Мистецтв та провела з дітками й батьками черговий святковий майстер-клас «Паперова (...)

«Оксамитова зима»: презентація часопису «Оксамит» 26 грудня 2014

Напередодні свята Миколая, 18 грудня 2014 року, в Центрі Української Культури та Мистецтва відбулася презентація журналу «Оксамит».

Чаруюча музика флейти та фортепіано 26 грудня 2014

До новорічних свят Центр Української Культури та Мистецтва подарував своїм відвідувачам концерт класичної музики з творів новорічної тематики «Вечір при (...)

Подяка видавництву "Перун" 26 грудня 2014

Під Новий Рік трапляються усілякі приємні речі та сюрпризи. Хочете – вірте, хочете – ні, але це правда. Кожна людина намагається якось потішити та порадувати близьких, дорогих (...)

Михайло Скоп знайомить киян з народним іконописом 24 грудня 2014

На кафедрі фольклористики Інституту філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка 9 грудня 2014 року пройшла презентація виставки молодого іконописця Михайла (...)

Це високе мистецтво – народжувати неповторне 21 грудня 2014

Автор статті - журналіст O.Хмельовський

Подарунок для обухівських майстринь-ювілярів 21 грудня 2014

Насичена субота видалась 20 грудня 2014 року в Центрі Української Культури та Мистецтв. Саме тоді розпочалася творча зустріч із майстринями обухівського рушнику, весільних (...)

Гостини Святого Миколая 20 грудня 2014

День Святого Миколая – одне з найсвітліших та добрих свят в усьому християнському мирі. У це свято дорослі згадують, як Миколай захищав їх у дитинстві та приносив подаруночки (...)

Зимові лекції проекту «Мереживо злагоди» 19 грудня 2014

У Центрі Української Культури та Мистецтва 17 грудня 2014 року розпочався новорічно-різдвяний цикл лекцій родинного мистецько-освітнього проекту «Мереживо злагоди», в рамках IV (...)

Новий рік по святковому, по-українськи 19 грудня 2014

У нашому Центрі не буває такого, щоб новорічні свята відбувались без родинного казкового настрою. Ялинка, іграшки, новорічна суєта і метушня… Разом ці речі невидимими руками (...)