Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

сб. - нд. – вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

сб. - нд. – вихідний

Новини

У цьому розділі знаходяться всі «найсвіжіші» подробиці мистецького життя (відкриття виставок, концерти, вистави, семінари, майстер-класи, родинні свята тощо). Навіть якщо ви не встигли завітати на ці заходи – тут побачите змістовні репортажі, які занурять вас у неповторну мистецьку атмосферу.

Відкриття виставки витинанок «Молоді бойчуківці», присвячене Дню художника (11.10.14) 15 жовтня 2014

Професійне свято всіх художників України традиційно відзначається в другу неділю жовтня. Беззаперечно, що Центр Української Культури та Мистецтва не міг оминути увагою таке (...)

Відкриття виставки графіки та живопису Катерини Білетіної «Душа українського одягу» 12 жовтня 2014

Чи можливе гармонійне втілення краси традиційного народного мистецтва в сучасній графіці й живописі? Однозначно стверджуємо: «так!». Це довела виставка творів відомої художниці (...)

Відкриття 89-го театрального сезону у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка 11 жовтня 2014

У Чернігові, місті з багатим мистецьким життям, 03 жовтня 2014 року відбулось відкриття 89-го театрального сезону у Чернігівському обласному академічному українському (...)

Відкриття IX Фестивалю Фотоклубів України 11 жовтня 2014

Переконатись у тому, що створювати красу можна не тільки за допомогою фарб, ниток, паперу, тканини та інших цікавих засобів для творчості, а й через об’єктив фотоапарату, (...)

Посвята в студентство для майбутніх фахівців музейної справи і охорони пам’яток історії та культури 27 вересня 2014

Окрім організації різноманітних виставок, майстер-класів, творчих зустрічей та інших заходів, Центр Української Культури та Мистецтва тісно співпрацює з вищими навчальними (...)

Відкриття виставки "Мистецьких барв яскраве розмаїття" у Чернігові 26 вересня 2014

Синоптики обіцяли прохолодну погоду на 18 вересня 2014 року, але Чернігів зустрів нас теплом.

Відкриття виставки "Класика жанру" в Музеї Лесі Українки 18 вересня 2014

Колись давно одна мудра жінка сказала: «Не можна постійно слідувати інноваціям. Я хочу створювати класику!». Промайнули роки, а класика продовжує залишатись поза модою і (...)

Знайомтесь ближче: наші майстрині з печворку! 16 вересня 2014

Дорогі наші друзі! Нещодавно ми публікували репортаж із відкриття VII Всеукраїнського фестивалю клаптикового шиття. Саме тому хочу детальніше розповісти про людей, без яких цієї (...)

Відкриття виставки «Київ живописний» 10 вересня 2014

У черговий раз отримати насолоду від прекрасного і набратися нової життєдайної енергії митців мали змогу відвідувачі Центру Української Культури та Мистецтва. Адже, 5 вересня (...)

До Центру завітала осінь 4 вересня 2014

Асоціації з осінню у кожного різні. Я писатиму про свої, бо цю пору року люблю настільки, що хочу передати цю лихоманку вам. Багато хто не любить осінню пору за холод та (...)

Борщик у глиняному горщику 29 серпня 2014

З часів моїх перших кулінарних спроб, згадується одна татова повчальна розповідь: «Найперша і найголовніша страва, яку має вміти готувати кожна жінка – це борщ. Один мій (...)

Археологічні будні студентів-музеєзнавців 31 липня 2014

Як тільки на вулиці починає панувати літо, то душа відразу вимагає пригод. Але є такі справи, які потрібно обов’язково виконати. Особливо, якщо ти студент і в тебе запланована (...)

Відкриття виставки Дениса Городничого "Пробудження" 22 липня 2014

Вітаю, мене звуть Марія. Віднедавна я працюю у Центрі Української Культури та Мистецтва. Моя місія – надзвичайно важлива: освітлювати всі найцікавіші події, що відбуваються тут. (...)

Вібрація миттєвостей 14 червня 2014

Живопис як невід’ємна частинка, поселився в душах дванадцяти прекрасних жінок. Їхні таланти дозрівали і давали плоди, а тепер настав час поділитись ними зі світом. Дату для (...)

Побажай країні щастя! 13 червня 2014

У Національному Заповіднику «Софія Київська» 11 червня 2014 року відбулась благодійно-мистецька акція «Побажай країні щастя!», організаторами якої стали Мистецька агенція (...)