Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Про подію

Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА

Вчора на нашому засіданні Людмила Суржик виголосила уже другий проект з базового підручника з промовою «Простір». До того ж, бібліотекарка Анна Гинку порекомендувала всім збірку Ліни Костенко «300 поезій». Аж восьмеро охочих виголосили імпровізаційні промови на експромт-сесії, яку майстерно провів Вадим Суржик. Дякуємо всім, хто долучився, було корисно та цікаво!

Запрошуємо приєднуватись до нашого чергового засідання 14 червня! На щотижневих засіданнях клубу КОМА ми розбираємо різноманітні аспекти красномовства, відшліфовуємо ораторські та лідерські здібності, спілкуємось на завжди корисні та цікаві теми. Засідання триває 1.5 години і містить підготовлені виступи членів клубу, експромт-сесію (де кожен охочий може виступити на сцені) та поради від експертів. Окрім того, через тиждень в клубі відбудуться вибори нової офіцерської команди – команду, що керувала клубом впродовж року, змінить нова.

Приєднуйтесь та запрошуйте друзів, вхід вільний!

Подробиці за тел.: 0630637438. Адреса: вул. Хорива, 19-В, Центр Української Культури та Мистецтва (ст. м. Контрактова площа, вихід з платформи в бік В.Н. Валів. Вихід з підземного переходу перший праворуч).

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі «Тостмастерс», заснований у 2012 році з метою вдосконалення ораторських та лідерських здібностей. За майже 90 років існування Тостмастерс вироблено унікальну систему правил і процедур роботи самоосвітніх клубів, яка дає змогу навчатися нового, самовдосконалюватися, цікаво й корисно проводити час. Відвідування для гостей завжди вільне (безкоштовне).
Як гість Ви можете спробувати свої сили у виконанні декількох ролей на засіданні, виголосити першу промову, виступити на експромт-сесії та отримати Ваш перший відгук. Клуб працює на громадських засадах. Засідання клубу - щочетверга о 19.00. У нас панує доброзичлива атмосфера, в якій кожен може розкрити свій талант оратора та лідера.

Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА
Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА
Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА

дивіться також

Відкриття виставки «Чернігівські квіти»

26 червня 2015

Відкриття виставки «Свято Врожаю-2017»

24 жовтня 2017

Ознайомчий майстер-клас із люневільської вишивки

27 лютого