Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Про подію

Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!

На засіданні 10 травня ми почули три промови з базового підручника: Людмила Забродовська зламала кригу з промовою «Люди, що надихають», Алла Прудка виголосила третю промову з назвою «У пошуках орієнтирів», а Анна Гинку виконала четвертий проект і говорила про «Погляд покоління Z». Напрочуд різноманітне засідання було!

Щороку в Україні та світі в третій четвер травня відзначають День вишиванки. З кожним роком вишиванка набуває все більшої популярності як серед українців, так і серед іноземців, ба навіть голівудських зірок! Наш національний одяг надихає вітчизняних та закордонних дизайнерів створювати все нові і нові варіації традиційних українських візерунків.

Саме в цей день, 17 травня, заохочуємо вас одягнути вишиванку і долучатися до засідання клубу ораторської майстерності КОМА! Ми вчимося виголошувати промови, надихати і переконувати аудиторію, ефективно формулювати та презентувати свої думки. Ораторська майстерність поєднує в собі чимало важливих навичок та здібностей, які ми і вдосконалюємо щотижня на засіданнях. А на святковому засіданні ми ще й дізнаємось про унікальність нашого національного одягу!

Не зволікайте, приєднуйтесь! Вхід вільний!


Подробиці за тел.: 0630637438. Адреса: вул. Хорива, 19-В, Центр Української Культури та Мистецтва (ст. м. Контрактова площа, вихід з платформи в бік В.Н. Валів. Вихід з підземного переходу перший праворуч).

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі «Тостмастерс», заснований у 2012 році з метою вдосконалення ораторських та лідерських здібностей. За майже 90 років існування Тостмастерс вироблено унікальну систему правил і процедур роботи самоосвітніх клубів, яка дає змогу навчатися нового, самовдосконалюватися, цікаво й корисно проводити час. Відвідування для гостей завжди вільне (безкоштовне).
Як гість Ви можете спробувати свої сили у виконанні декількох ролей на засіданні, виголосити першу промову, виступити на експромт-сесії та отримати Ваш перший відгук. Клуб працює на громадських засадах. Засідання клубу - щочетверга о 19.00. У нас панує доброзичлива атмосфера, в якій кожен може розкрити свій талант оратора та лідера.

Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!
Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!
Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!

дивіться також

Культурний простір Донеччини. Людмила Огнєва

1 червня 2016

23 березня - 11 квітня 2013 року. Виставка ексклюзивних суконь відомих українок

24 березня 2013

Приємна новина до травневих свят!

2 травня 2015