Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Про подію

  • Початок: 17 січня 2013 15:45

З 17 січня - КАЗКОВА ТВОРЧІСТЬ…. Андрія Медведєва

Три в одному: зустріч із читачами, фотовиставка та перегляд вишуканої колекції креативних книг – такий незвичний мистецький захід чекав сьогодні на відвідувачів столичного Музею Михайла Старицького. Усі ці три творчі події об’єднуються навколо однієї постаті – автора виданої за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» книги «У парі з Ангелом» - рівнянина, стипендіата фонду Андрія Медведєва.

За плечима учня Рівненської спеціалізованої школи "Центр надії" – немало здобутків, адже юний письменник також серйозно захоплюється малюванням та художньою фотографією. Казки почав складати у трьохрічному віці, і відтоді у нього назбиралося чимало оповідок, які й було упорядковано у першу книжечку автора «У парі з Ангелом». До речі, про неї хлопець уже розповідав юним читачикам, зокрема під час он-лайн зустрічі із читачами київської центральної бібліотеки імені Тараса Шевченка. І сьогодні на автограф-сесію до автора завітало також чимало читачів, з якими Андрій поділився секретами творчості.

Ще одне серйозне захоплення Андрія – так звана «креативна книга». Це вишиті книги, книги з бурштину і книги-вертепи, які за творами хлопця виготовляють майстри. Ідеї ж щодо оформлення належать юному письменнику та його мамі. Книги існують в одному екземплярі, і їх можна також побачити у Музеї Михайла Старицького (Київ, вул. Саксаганського, 93).
Репортаж з відкриття виставки...

З 17 січня - КАЗКОВА ТВОРЧІСТЬ…. Андрія Медведєва

дивіться також

Майстер-клас із обплітання бісером камей та кабошонів

13 квітня 2018

Розклад заходів у межах виставки «Свято Врожаю-2017»

28 жовтня 2017

Відкриття виставки «Поезія душі»

24 листопада 2014