Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

сб. - нд. 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

сб. - нд. 10:00 – 18:00

24 квітня 2012

"Я - Берегиня". Бал.

24 квітня у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшов випускний Бал Берегинь Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я – Берегиня».

Проект ініційований та організований Всеукраїнським фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» та компанією Amway.В урочистій церемонії взяв участь Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Він вручив дипломи та привітав дівчат з завершенням цікавого етапу в їхньому житті та побажав подальших успіхів. «Надзвичайно радує те, що у вас, молодих дівчат, викликають жвавий інтерес та зацікавлення такі актуальні питання, як соціальна активність, освіта, вибір майбутньої професії, а також розвиток волонтерського руху та змістовне дозвілля», – зазначив він.
Голова Всеукраїнського фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» Влада Прокаєва наголосила на тому, що мета проекту – надати дівчатам необхідні знання та навички адаптації у самостійному житті, допомогти у виборі професії, підвищити самооцінку та віру в себе – досягнута, і ці знання, безперечно, стануть у нагоді дівчатам у майбутньому.
Всі дівчата, які успішно закінчили навчання у проекті «Я – Берегиня», отримали дипломи, статуетки «Я – Берегиня» 2012 та подарунки від Генерального партнера проекту компанії Amway.

Учасниці проекту, які особливо сумлінно і відповідально поставилися до навчання, отримали особливі відзнаки від Фонду «Обдаровані діти-майбутнє України», особливі подарунки від компанії Amway, а також подарунки від компанії «Естет» та Академії салонного мистецтва у таких номінаціях:

Берегиня наполегливості та допитливості
Замора Каріна (Гімназія №34 «Либідь»)
Лазаренко Іванна (Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва)
Пономаренко (Інтернат № 14)
Гордієнко Наталія (Київське вище професійне училище технологій та дизайну виробів із шкіри)
Юрченко Катерина (Інтернат № 14)

Берегиня шляхетності та старанності
Дубіцька Дарина (Ліцей КРОК)
Кархут Вікторія (Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва)
Вахович Карина (Київське вище професійне училище сервісу та дизайну)
Капіцина Олександра (Інтернат № 14)
Сінчук Ольга (Школа № 89)

Берегиня вишуканості та елегантності
Гордієнко Ірина (Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу)
Білан Марина (Вище професійне училище №25)
Коверіна Інна (Київське вище професійне училище водного транспорту)
Поліщук Марина (Київське вище професійне училище технологій та дизайну виробів із шкіри)
Смішко Олена (Інтернат № 14)

Берегиня привітності та лагідності
Сторожук Ірина (Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва)
Болотова Катерина (Вище професійне училище №25)
Шинкаренко Анна (Київське вище професійне училище сервісу та дизайну)
Рожковська Вікторія (Київський професійний ліцей сфери послуг)
Якимова Світлана (Інтернат № 14)

Берегиня оригінальності та неповторності
Неїченко Марія (Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу)
Мартиненко Анна (Вище професійне училище №25)
Дімура Валерія (Інтернат № 14)
Белінська Віолетта (Інтернат № 14)
Куценко Світлана (Київське вище поліграфічне училище)

Спеціальну відзнаку та подарунки від торгової марки Котекс в номінації Берегиня жіночності та впевненості отримали найстаранніші та найжіночніші дівчата. Найбільш спортивна учасниця проекту отримала подарунок від корпорації Артеріум в номінації Берегиня активності та енергійності. Центр Української Культури та Мистецтва підготував особливий подарунок у номінації Берегиня творчості і натхнення.

Свої відзнаки презентували також інформаційні партнери проекту «Я – Берегиня». Дві учасниці Проекту отримали в подарунок від журналу «Юная Леди» можливість взяти участь у фотосесії та з’явитися на сторінках наступного номеру журналу. Одна з Берегинь за нестримну жагу до знань отримала в подарунок піврічну підписку від газети «Известия в Украине». PR-директор газети «Комсомольская правда в Украине» подарувала трьом учасницям альбоми про мистецтво.
По завершенні урочистої частини Балу Берегинь українські зірки привітали випускниць святковим концертом. Відкрив концерт піснею «Ты заставляешь меня жить» Кирило Туриченко, який приголомшив всіх своїм останнім виступом на шоу «Голос країни. Нова історія». У передмові до пісні «Прости меня» Кирило попросив дівчат навчитися прощати, адже найчастіше саме образа руйнує всі найкращі починання.
Співачка і композитор TARABAROVA заспівала, пісні «Не касается» і «Ангелы», які нещодавно презентувала в рамках нового музичного online-проекту «8 недель откровений». Слова цих пісень дівчата вже встигли вивчити напам’ять і підспівували із зали.

Кумир юних леді Олександр Кривошапко, який зірвав оплески виконанням гучних хітів «Vivo per lei» та «Вечная любовь», поступився місцем на сцені солісту популярного поп-рок гурту «Антитіла» Тарасу Тополі. У свою чергу, Тарас захопився красою і сяянням радісних облич дівчат і привітав їх піснями «Я відкриваю тебе» і «Майами». Насамкінець співак побажав учасницям залишатися жінками і надихати чоловіків на подвиги.
На завершення концерту зразкова українська берегиня Тоня Матвієнко подарувала дівчатам пісні «Квітка душа» і «Дивна квітка» та побажала учасницям проекту ніколи не забувати своє коріння, де б їм не довелося мешкати у майбутньому.

Партнером випускного Балу Берегинь виступила Всеукраїнська мережа супермаркетів «ЕКО-маркет» та соки Galicia, які люб’язно надали свою продукцію для проведення святкового фуршету.

Нагадаємо, що у рамках цього проекту учасниці, віком 15-17 років із багатодітних родин, з сімей в складних життєвих обставинах, а також учениці професійно-технічних навчальних закладів прослухали тренінги по захисту від насильства, гендерної дискримінації, освітні курси з психології та охорони здоров’я, курси краси та догляду за собою, відвідували різноманітні майстер-класи та тренінги з лідерства та самореалізації. Зважаючи на успішний досвід роботи в бізнесі, інвестиційна компанія Horizon Capital люб’язно погодилася провести для дівчат тренінг: «Як зробити кар’єру в бізнесі: освітні можливості».

Цьогорічна програма соціальної адаптації для дівчат «Я – Берегиня» відрізняється від попередньої – учасницями стали 150 дівчат з багатодітних та малозабезпечених сімей, учениці закладів профтехосвіти. Більше уваги було приділено психологічним та освітнім заняттям, профорієнтаційним заходам.

Від тренерів Жіночого консорціуму учасниці Проекту дізналися про роль та права сучасної жінки в сім’ї та в суспільстві та як уникнути домашнього насильства. На заняттях від спеціалістів Київського міського Центру по роботі з жінками КМДА дівчата отримали знання та навички щодо впевненої поведінки та вміння себе презентувати, життєвих ідеалів, цілей та цінностей дівчини, гармонійного розвитку особистості. Тренери Міжнародної організації міграції розповіли дівчатам про те, як не стати жертвою торгівлі людьми.

У рамках профорієнтаційних заходів проекту дівчата відвідали фармацевтичну корпорацію «Артеріум», корпорацію квітів «Камелія», міжнародний концерн «ВОРОНІН», поліграфію газети «Сегодня» та інші підприємства. До того ж в Центрі Української Культури та Мистецтва дівчата дізнались більше про національні звичаї та традиції.

Також дівчата відвідали заняття з косметології, стилістики та основ макіяжу від компанії Amway. Від лікарів та психологів Медичної мережі «Добробут» учасниці дізналися про принципи збереження статевого здоров’я, профілактика небезпечних хвороб, відповідальне ставлення до материнства, здоровий спосіб життя та дієтологогію. Тренер торгової марки Котех розповіла учасницям Проекту про жіноче здоров’я, гігієну і особливості статевого дозрівання в організмі жінки.

Під час проекту своїми історіями успіху дівчат надихали гурт «Пара Нормальних», які порушили тему особистих стосунків, народна артистка України Наталя Сумська, яка розповіла про роботу в театрі і на телебаченні, «Міс-Україна 2011» Ярослава Куряча, яка розкрила дівчатам секрети краси і впевненості.

"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.
"Я - Берегиня". Бал.

дивіться також

Різдвяний вернісаж

16 січня 2012

Виставка кримськотатарського мистецтва «Zincir»

4 травня 2014

Народне мистецтво Києва: простір сучасних традицій

25 серпня 2013