Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

27 лютого 2017

Виставка живопису Миколи Кононенко «La Viva Vita», 17.01 – 25.02.2017 р.

***
Прекрасна, божественна виставка, вселяє цілющу силу здоров’я і гарного настрою. Микола Іванович Кононенко – Божественний живописець. Його дійсно надихає саме Земля-Мати, Батечко Сонце і всемогутній Господь Бог. Прекрасно,що Новий Рік починається з такої світлої життєдайної виставки справжнього живопису духовно і енергетично зарядженого. Дай, Боже, М.І.Кононенку і далі творити дійсно справжні шедеври живопису, які не тільки радує глядачів, а й має лікувальну якість душі і тіла!Центру спасибі керівництву Української культури та мистецтва за пропаганду справжнього живопису світового рівню.
17.01.17

***
Микола – молодець. Професійно і красиво. Живи довго і щасливо.

***
Вражена! Рада величати художника-земляка! Всіх благ.
А. Волкова

***
Дорогой Николай Иванович, потрясающий колорит и тонкая философия жизненных работ. Искренне считаю вас великим художником! Счастья, добра и дальнейших творческих успехов!

***
Дуже,дуже .Велике дякую!!! За ці емоції!! Це для мене диво
А. Свіженко

***
Здравствуйте. Неожиданно не гаданно, зашел на виставку Ирины Владимировны, получил «багацько позитива». «Брось ты не парься,ведь всяко бывает, музыка жить и любить помогатет!»
Литвинов Ю.В

***
Якiсно! Вражаюча гра кольору
23.01.2017

***
«La Viva Vita» пахнет цветами, цветы живые, трогательные, а порой величественные! Спасибо за ваше творчество. После посещения таких выставок, хочеться взять листы и краски и создавать чудо!
Елена

***
Кожна робота зігріта щирими почуттями. Нових здобутків, щастя при здоров’ї і розумних глядачів
20.02.2017

***
Красиві картини – витончені у своїй кольорові гамі та сюжеті. Дякую, особливо сподобались корзина з яблуками та піч. Чарівно. Велике дякую за величезне задоволення!

***
Безмежне дякуємо за позитив, тепло і сонечко серед зими, яке ви нам подарували. Бажаємо натхнення,просвітлення і гармонії у житті. Будьте завжди здоров’ї і веселі. Хай береже Господь і Янгол!
01.02.17

***
Дуже дякую виставка дуже гарна. Мені сподобалась більша частина картин. Для мене, як для людини, яка майже не ходить по таким виставкам,але мені творчість сподобалась. І це мене надихнуло на свою подальшу творчу роботу
Таша

***
Дуже вдячний за соковитий, якісний, життєрадісний і життєдайний живопис
04.02.2017

***
Дуже сподобались картини, відчувається свій стиль живописця; незважаючи на простоту сюжету,запам’ятовуються своєю щирістю, свіжістю неповторної природи
04.02.2017

***
Дуже раді, що вдалось зібратиcь на твою виставку, яка дійсно стверджує радість життя, навіює позитивний настрій. Нагадує, що в житті багато прекрасного. Дякуємо, що нагадуєш про це. Магія творів примушує відчувати багатогранність життя і бажання жити і бачити іще багато твоїх робіт. Успіхів і досягненень! Твої однокласники: Губань Ніна, Іваненко Світлана, Кузьменко Люда,З адорожський Толя.
Литвин Марія

***
Выставка замечательная. Мне очень понравились картины, цветы, пейзаж, яблоки замечательные. Вдохновления и долгих творческих лет.
Ирина

***
Я відчула запах сіна, води, літа! Дякую

***
Bravo!...Amore,more, ore, re
08.02.17

***
Мені дуже сподобалися роботи! Теплі, осінні кольори, стилістичність квітів, яблук, землі і листя... Як зрілість прожитих років… Спасибі
11.02.17

***
У вас, пане майстер, золоті руки. Натхнення вам у вашій творчості. Дякую,за візуальне задоволення.
Бондарчук О.М

***
Дякую за можливість духовного збагачування!
20.02.17

***
Прекрасно! Спасибо!
21.02.2017

***
Дякуємо за знайомство з чудовим митцем!
сім’я Ляхових

дивіться також

Виставка портретного живопису « Ми споглядаємо за вами», 6.02 - 10.03.2018 р.

17 березня 2018

Виставка «Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики» з колекції Оксани Скляренко та Олега Сморчкова 3 – 21 вересня 2019 р.

3 березня

IV Персональна виставка графіки Михайла Заворотнього «Погляд крізь тінь»

3 березня