Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

about exib

  • date exib 22 février 2014 13:53

Виставка, яка сколихнула Київ !

У столичному НЦНК "Музей Івана Гончара" до Різдвяних свят була представлена виставка творів Лесі Колосенко і Тараса Гіптенка « Вічний поклик ». Ці витвори так зачарували киян та гостей міста, що, по закінченню, виставка отримала друге життя, помандрувавши до Центру Української Культури та Мистецтва.

Чарівні звірі й птахи, виплетені зі степового різнотрав’я, наповнені пахощами літа й волі – зазирнуть вам у очі і, можливо, повідають свої неймовірні історії. Вогнена Олениця, яка щоночі мчить у своєму леті на дискові місяця, могутній і чарівний звір Сімаргл, Вепр – захисник роду наших предків, жар-птиці в танці, золоті вужики і розлогі, щедрі Дідухи.

« …Сама для себе знаю, що тяжію до етнодизайну, і це виходить…Усе, що з моїх рук – автентичне, ексклюзивне, бо неможливо повторитись. Є схожі образи, за принципом творення, але однак мають абсолютно своє ідейне й тематичне навантаження…Не можу зупинитись…Не оживляти даровані уявою образи, хоч це найважча праця з усіх напрямків творчості…Однак беру в руки серпа, ступаю босими ногами в досвітні роси, занурююсь у медитативно-молитовний океан якогось незвичного світла любові…І жну… »
Леся Колосенко.

Добрі, теплі й затишні роботи справжньої майстрині, коло яких завжди в’ються діти, тягнуть руки до золотавих вужиків і ховаються під крилами розкішних павичів. Бо ж кожна скульптура, як маленький Всесвіт містить у собі вічні символи коловороту і точки опори.
Зв’язок Лесі Колосенко й Тараса Гіптенка з українською міфологією настільки сильний і органічний, що на виставці одразу відчувається велична простота, ліризм і правічна глибина давнього сакрального мистецтва.
Виставка « Вічний поклик » зачарує і Вас !

Дата проведення виставки : 17 лютого - 10 березня 2014 року

Час роботи виставкового центру :
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00
Сб. – 10:00 – 18:00
Нд. – вихідний

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
м. Київ, Україна
вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

www.dolesko.com

Виставка, яка сколихнула Київ !

see also

Відкриття виставки « Адреса : Київ » у Музеї сучасного Мистецтва

20 juin 2018

Майстер-клас зі створення в’язаних підсвічників від Наталії Стадніченко.

3 octobre 2019

Фотоконкурс "Руки майстрів, що творять дива"

2 septembre 2013