Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

about exib

  • date exib 10 février 2015 19:52

Виставка авторської ляльки в музеї « Духовні скарби України »,

Виставка авторської ляльки та сучасного мистецтва « Чотири сезони ». Сезон перший. ВЕСНА. СHOCOLATE SYMPHONY.
12 лютого о 17:00, Музей « Духовні скарби України », вул. Десятинна, 12.

Сотні робіт найвідоміших майстрів і художників з міжнародними іменами на місяць оселилися в одному просторі. Авторська, колекційна, текстильна та ігрова лялька, живопис і графіка, флористика... Яскраві зразки декоративно-прикладного майстерності : вишивка, гобелени, художнє скло, кераміка, вітраж, приклади дизайнерських інтер’єрних рішень. Центр тяжіння виставки - двохметровий ляльковий будинок з терасою, побудований спеціально для проекту.
Запрошені VIP-гості : Ольга Сумська, Стелла Захарова, Ірені Мерлені, Лариса Кадочникова, Ірина Ступка та інші.
ВЕСНА - ЦЕЙ ЧАС МРІЙ ! Кожна авторська лялька - це мрія, втілена в прекрасному образі, як і будь-який твір мистецтва. Неповторна колекція фантазій, частинка яких назавжди залишиться з вами. Тому кожна виставка авторської ляльки та іграшки - завжди незабутня подія.
« Шоколадна симфонія » - не просто виставка. А вдалий симбіоз « музейного » і « фестивального » форматів. У « музейні дні » цінителі авторської ляльки та сучасного мистецтва можуть спокійно споглядати експонати. А в « фестивальні дні » - у вихідні та свята - гості беруть участь у майстер-класах від кращих майстрів, мають унікальну можливість особисто поспілкуватися з авторами прекрасних творінь, придбати роботи і сувеніри, подивитися шоу-програми. 14 лютого - День лицарства зі справжнім турніром та історичними костюмами, щонеділі - концерти класичної музики, спеціальна програма, присвячена 8 березня, лотереї з подарунками від партнерів проекту. Багато уваги приділено маленьким гостям виставки - безкоштовна плей-зона, майстер-класи та сюрпризи. А 28 лютого та 1 березня - благодійні « Дитячі Дні » з безкоштовним входом для дітей і знижкою для батьків, безліччю сюрпризів, заходами та подарунками для дітей-сиріт, дітей-переселенців с зони АТО.
ВЕСНА. Сhocolate SYMPHONY - це 30 днів для пробудження емоцій, 20 днів краси, споглядання і енергообміну з талановитими творами, 10 фестивально-яскравих днів, насичених подіями для різної аудиторії.
Час роботи : щодня з 11-00 до 19-30, з 13 лютого до 14 березня, без вихідних.
З питань акредитації, коментарів або інтерв’ю з учасниками : 067770 07 57, 050 800 59 03 (Оксана Шевченко, медіа-координатор) [email protected]

Виставка авторської ляльки в музеї « Духовні скарби України »,
Виставка авторської ляльки в музеї « Духовні скарби України »,

see also

Відкриття VII Свята Новорічної Іграшки

23 décembre 2017

Майстер-клас із писанкарства

22 mars 2019

Майстер-клас із в’язання гачком двох рельєфних ялинкових кульок

29 novembre 2018