Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Про подію

Виставка «ЗОРЯНІ ЗҐАРДИ»

Виставка творів художниць-абстракціоністок Прикарпаття.

1 – 28 липня 2021 р.
Відкриття – 1 липня о 18:00

Місце проведення: ІІІ поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66).
Авторки проекту – Надія Садов’як та Галина Філіпова (м. Івано-Франківськ).
За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Мета виставки «ЗОРЯНІ ЗГАРДИ» – пропагувати неймовірно красиве життєдайне розмаїття творчості художниць-абстракціоністок Прикарпаття серед найширшого загалу в Україні та за її межами.
Проект представляє художні твори восьми художниць-абстракціоністок Прикарпаття: Надії Садов’як, Олени Попової, Наталії Вовчук, Марії Мелкомукової-Михнюк, Наталії Борсук-Михнюк, Христини Дувірак, Галини Філіпової та Світлани Божеску.
Відвідувачі побачать 40 робіт, написаних в різноманітних техніках, серед яких – олійний та акриловий живопис, авторська та змішана техніки, аплікація природними матеріалами, рідкий акрил. Усі роботи різноманітні, як з точки зору написання, так і за своїми сюжетами. Яскраві контрастні полотна, представлені в експозиції, гармонійно співзвучні з ніжними нюансами пастельних відтінків та напівтонів.
Надія Садов’як в образотворчому мистецтві поєднує свій талант музиканта і живописця. Її полотна дихають експресією та є емоційно спроектованими. У творах художниці зустрічаємо знайомі образи та відкриваємо явища новітнього сприйняття. Роботи Надії Садов’як отримали високі відзнаки на Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах і фестивалях.
Марія Мелкомукова-Михнюк абстрактним живописом цікавиться зі студентських років. Надихається красою Карпатських гір, сучасною музикою та літературою. У її полотнах прослідковується вплив творчості Д. Поллока та Р. Хардгрейва. Учасниця міжнародних, обласних, міських виставок.
Попова Олена – художниця, яка пише в багатьох техніках. Захоплення абстрактним живописом спонукає її до творчих пошуків. Народженню полотен передують філософські роздуми та медитація. Різнокольорові фарби розливаються на полотні, утворюючи фантастичні композиції, що викликають емоції, створюють настрій та спонукають до заглиблення.
Вовчук Наталя вважає, що такий жанр мистецтва, як абстракція, якнайкраще передає душу митця, дозволяє глядачу побачити через його призму – реальність світотворення, красу ліній, закоханість в кольори.
Світлана Божеску надихається красою природи, спілкуванням з рідними та друзями. Її роботи емоційні, цікаві та різнопланові.
Христина Дувірак абстрактним живописом зацікавилася, щоб висловлювати свої думки на полотні. За її словами, життя показує, як потрібно цінувати час, час вчить, як варто цінувати життя.
Галина Філіпова у мистецтві з раннього віку. Фундаментальні знання й уміння в царині декоративно-ужиткового мистецтва створили добре підґрунтя для опанування сучасних живописних технік. Виставкова діяльність поширюється на Прикарпаття й Буковину. У 2020 році нагороджена відзнакою «Золотий фонд нації».
Наталія Борсук-Михнюк вважає, що розкриває експресію та імпровізацію в своїх полотнах, бо лише так, на її думку, можна відчути неповторність моменту життя.

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. –10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Виставка «ЗОРЯНІ ЗҐАРДИ»
Виставка «ЗОРЯНІ ЗҐАРДИ»

дивіться також

Cемінар-практикум «Відкриваємо автентичну Чернігівщину»

1 жовтня 2015

Майстер-клас зі створення брошки «Оксамитове серце» від Інни Біхлер.

26 лютого 2020

Майстер-клас із виготовлення янгола-охоронця

22 березня 2019