Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Про подію

Відкриття виставки «Ми – бойчуківці!»

19 лютого – 12 березня 2015 року. Відкриття виставки – 19 лютого о 16:00

У 2013 році Центр Української Культури та Мистецтва, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука започаткували багаторічний виставковий проект «Ми – бойчуківці!». Його особливістю є щорічна презентація витворів мистецтва – дипломних робіт найталановитіших студентів цього легендарного ВУЗу, заснованого 75 років тому.
Цьогоріч організатори підготували 2 виставкових блоки, які є абсолютно несхожими між собою, але, водночас, гармонійно презентують мистецьке багатство творчо-освітніх напрямків Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Перший виставковий блок триватиме до 25 лютого та представить перлини сучасного графічного дизайну. Другий блок виставки «Ми – бойчуківці!» з 27 лютого до 12 березня тішитиме відвідувачів вишитими панно, художнім текстилем.
Після реорганізації у 1963 р. Київського училища декоративно-прикладного мистецтва у Київський художньо-промисловий технікум розпочалась підготовка фахівців дизайну за спеціалізаціями: графічний дизайн (художнє оформлення), промисловий дизайн (художнє конструювання) та дизайн середовища. Так розпочався процес становлення дизайн-освіти в Україні.
Перший випуск дизайнерів відбувся у 1965 р. За десятиліття існування училища, а від 1999 року – Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука, було підготовлено понад три тисячі фахівців дизайну. Нині випускники працюють у різних галузях культури та промислового виробництва як в Україні, так і за її межами: у Росії, Канаді, США, Німеччині, Швейцарії, Франції, Англії, Австралії, Ізраїлі та інших країнах.
Значна частина професорсько-викладацького складу факультету дизайну має велику кількість патентів на винаходи і промислові зразки, авторських свідоцтв, монографій та підручників з дизайну, декоративно-прикладного мистецтва й економіки.
Студентів спеціалізації графічного дизайну навчають широкому спектру фахових умінь. Вони займаються створенням ілюстрацій, плакатів, візуальної реклами, оформленням книжок та періодичних видань, розробкою фірмового стилю, нових шрифтів та оригінальних пакувань, проектування експозицій.
Формуванню справжнього митця сприяє вивчення не тільки традиційних дисциплін мистецького спрямування, а й розмаїття графічних технік, макетування, поліграфії та типографіки, сучасних технологій.

Проте, готуючи майбутніх дизайнерів, викладачі не забувають і про традиційні техніки, зокрема, каліграфію. Щороку в КДІДПМД ім. М. Бойчука проходить і відомий міжнародний фестиваль з мистецтва каліграфії «Рутенія».

Вхід – вільний! Ласкаво просимо!

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00
Сб. – 10:00 – 18:00
Нд. – вихідний
Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
м. Київ, Україна
вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

З питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відеоматеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів - звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Відкриття виставки «Ми – бойчуківці!»
Відкриття виставки «Ми – бойчуківці!»

дивіться також

Виставка «Літній щоденник». Музейна збірка.

13 червня 2019

Конкурс «Наймиліша серцю Новорічна прикраса»

12 грудня 2016

Відкриття ІІ Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь»

22 вересня 2017