Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

16 mars 2013

Виставка « Ми - бойчуківці », 31 січня - 16 березня 2013 року

Вишиті панно, художній текстиль, костюм, головні убори, промисловий дизайн - роботи студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва

Виставка мені дуже сподобалась, тому що я вже в котрий раз бачу її. Але все знов і знов тягне мене сюди побачити ці дивовижні витвори моїх однодумців.
Ілля, 31.01.2013 р.

***
Спасибо за такую выставку. Очень понравилась резьба по дереву, керамика, а особенно батик-триптих.
31.01.2013 г.

***
Выставка очень понравилась. Рады, что у нас такая талантливая молодежь. От всей души желаем дальнейших творческих успехов !
Благодарные посетители, 31.01.2013 г.

***
Дякую за виставку експонатів « бойчукістів » - більше за все сподобалась робота Філіпенко та взагалі керамічно-шамотні архаїчні камерні роботи. Бажаю всім розвитку та гарних умов для реалізації здібностей.
Інга, 01.02.2013 р.

***
Виставка надзвичайна. Молоді люди дуже талановиті. Викладачам велика подяка і низький поклон за самовідданість у праці. Бажаю успіхів в творчості і житті молодим обдаруванням.
02.02.2013 р.

***
Виставка дуже позитивна та гарна. Дуже сподобалось багато робіт. Студенти та організатори – молодці.
Ігор та Людмила, 02.02.2013 р.

***
Виставка залишила найпозитивніші враження. Найбільше сподобалася тонка робота по металу. Бажаю художникам та митцям, що були представлені на виставці творчого натхнення в наступних роботах.

***
Вперше у цій будівлі, вперше бачу роботи ще студентів. Задоволена – заворожена. Бракує слів !!! Самі почуття !!! Дякую !!!
Пенсіонерка Кулик А., 06.02.2013 р.

***
Нам очень понравилось. Украшения потрясли своей тонкой работой. Картина « встреча Елизаветы и Девы Марии » - удивительной произведение искусства.
Елена и Валерий, 09.02.2013 г.

***
Дуже сподобалось ! Молодці.
Куцаченко Н., 09.02.2013 р.

***
Дуже цікаво і позитивно.
Ф. Д.

***
Очень здорово ! Огромное спасибо за удовольствие.
Людмила, 09.02.2013 г.

***
Дорогі мої бойчукісти !
Щиро дякую за вашу працю. Здоров’я міцного, Божого благословення вам !
Спасибі організаторам і учасникам !
З любов’ю і повагою, Ластовецька Галина.

***
Спасибо огромное за удовольствия, подаренные вашими работниками ! Особенно хочется отметить работы Светлана Шоломуцкой. Оригинально и интересно по цвету, иронично и неповторимо.
Александра, Татьяна (Волгоград), Ольга (Киев).

***
Очень понравились многие работы. Например, А. Косяченко из Шамота « Весна », батик-триптих Русанович, « Дерево життя », « Иван Мазепа », резьба по дереву, изделия из художественного металла, также часы, « Ярославна », « Иван Огиенко ». Иван Мыколайчук – работа хорошая, но несколько перегружена. Интересны работы « Рождество Христово », « Ярославна ». « Встреча Марии и Елизаветы » понравилась, но непонятно почему черные нимбы (особенно у Захарии). Спасибо за выставку.
14.02.2013 г.

***
Дуже сподобалась експозиція, отримала дуже сильне враження. Хочеться відмітити такі роботи, як батики кафедри МДМ та дерев’яні скульптури Алли Шинкаренкоі Василя Шевчука. Бажаю творчих успіхів і натхнення. Дякую.
16.02.2013 р.

***
Дуже гарні роботи, особливо кераміка, картини.
Колеги з КІСІ, 18.02.2013 р.

***
Дуже сподобалась робота « Жінки мироносиці » !!! Дякую.

***
Велика подяка всім організаторам виставок за збереження українського народного мистецтва.
Художник Єрмак Олена.

***
БРАВО !!! БРАВО !!! БРАВО !!!
Ще не вмерла Україна, якщо такі роботи і вироби виготовляють професійно і майстерно студенти. А буде жити, квітнути і процвітати на мир, добро, любов до народу і Батьківщини. З роси і води вам, дорогі студенти, викладачі і весь інститут на многія, многія літа !!!
Привозьте свої роботи до нас в Таврійськи край.
Лариса Мельничук, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, 20.02.2013 р.

***
Ми, як студенти першого курсу Інституту Бойчука, в захваті від робіт студентів !!! Ми пишаємося тим, що може у майбутньому наші роботи будуть дивитися відвідувачі галерей.та горді за те, що нас навчають художники України та видатні люди. Дякую за гарну та теплу виставку !!!
Студенти КДІДПМД ім. Бойчука, 20.02.2013 р.

***
Я і моя подруга приїхали сьогодні спаковувати ці роботи (кераміку) Деякі з них ми бачили раніше, а інші побачили вперше. Ми також з « бойчука », тому зрозуміло, що вони нам дуже сподобались, бо вони є прекрасними. Дякуємо за перегляд.
Оля і Ліля, 21.02.2013 р.

***
Потрясающая выставка. Я бы всем работам присудила первое место. Молодцы.
Киевляне, 26.02.2013 г.

***
Большое спасибо за красоту и любовь.
Леня Голубок, 28.02.2013 г.

***
Danke für die schöne Ausstellung. Viele grüße aus Deutschland.

***
Дякуємо за чудову виставку. Мистецтво нашого народу неперевершене різноманіттям, барвами, поетикою. Спасибі, що даєте можливість насолоджуватись ним.
Київські пенсіонери.

***
Дуже гарна виставка. Цікаві роботи, але їх мало ! Хотілося б побільше. Дякую.

***
Место, куда надо приходить за вдохновением, радостью, гордостью, наслаждением ! Огромное спасибо. Успехов в развитии и благодарности от многочисленных поклонников искусства.
Татьяна Дидоренко, г. Днепропетровск, 01.03.2013 г.

***
Щиро вдячна за сонячну виставку, яка викликає найкращі почуття. Страшенно задоволена розробками українських костюмів, творчим поєднанням плетіння гачком, вишивки та окрасою – наголів’ям. Печворковий крій та стиль нагадує Примаченко та Собачку-Шостак за кольоровим сприйняттям. Найбільше сподобався батик № 27, нагадує сонячну посмішку Ярила, парний костюм №№ 15-16, за цікаве вирішення плечового поясу чоловічого костюму. В роботі № 18 родзинкою для мене в’язана (і валяна) оздоба, яка виглядає здалеку як вишукана вишивка. А що вже казати про дерево життя (№ 17) – об’ємне майбутнє для старовірів ніби червоними нитками з’єднано і минуле та майбутнє, де пташки злітають з душі кожного, хто споглядає за цією роботою.
Антоніна Король, 02.03.2013 р.

***
Виставка просто розкішна. Отримала величезне задоволення. Вразили вишиті гладдю картини. Дуже приємно, що цим займається молодь – значить не загине нація. Велике дякую.
Н. Верещагіна, 06.03.2013 р.

***
Все очень талантливо ! Очень хочу вам пожелать найти себя и свое применение таланта в жизни. совершенствуйтесь. не Ждите от яблонь апельсин и не меняйте Солнце на Луну. Проживайте день так, как будто он последний, и тогда удача всегда будет на вашей стороне. Делитесь своими знаниями с другими.
06.03.2013 г.

***
Понравилась выставка, особенно вышитые коврики, мужские головные уборы, женские платья и многое другое. Творческих успехов, не останавливаться на достигнутом.
Оксана, 09.03.2013 г.

***
Nr 36 : Beautiful flowers and great handwork. Great background effect : white.
Johan, Sweden

***
Дуже вдячні за позитивні емоції і за прекрасну ауру мистецтва.
Гості із м. Бучі, 09.03.2013 р.

***
За пять минут узнаешь всю потрясающую ценность своего народа. Его силу, мощь, его корни. Более сильное позитивное впечатление получить невозможно !!!
С ув. Елена.

***
Дорогі і любі бойчукісти ! Надзвичайно рада і пишаюсь тим, що є заклад, який продовжує і розвиває наше мистецтво. Пишаюсь тим, що можу теж носити звання « бойчукіст ». Бажаю, щоб завжди був вогник, який давав нові сили, нові ідеї для здійснення шалених і надзвичайних проектів.
З повагою, Зоя.

***
Прекрасно, професійно, з любов’ю до людей і Батьківщини виконані роботи – це справжня висока творчість ! Від усього серця дякуємо.
14.03.2013 р.

***
Вливаються сили для життя. Уклін, радість від розвитку традицій.
14.03.2013 р.

***
Дякуємо Центру і бойчукістам за чудову виставку ! Стільки барв, ідей, виробів. У нас купа позитивних вражень та емоцій. Сил, натхнення і бажання творити вам !
16.03.2013 р.

Виставка. ЧАСТИНА 1.
Репортаж з відкриття виставки...

Виставка. ЧАСТИНА 2

see also

VІІІ Свято Новорічної іграшки, 1 - 29 грудня 2018 року

11 janvier 2019

Виставка « Вовняний водограй » 23 жовтня – 07 листопада 2020 року

24 novembre 2020

ХІ міжнародна виставка Оригамі « Все з квадрату », 25 - 27 жовтня 2012 року

27 octobre 2012