Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

16 березня 2013

Виставка «Ми - бойчуківці», 31 січня - 16 березня 2013 року

Вишиті панно, художній текстиль, костюм, головні убори, промисловий дизайн - роботи студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва

Виставка мені дуже сподобалась, тому що я вже в котрий раз бачу її. Але все знов і знов тягне мене сюди побачити ці дивовижні витвори моїх однодумців.
Ілля, 31.01.2013 р.

***
Спасибо за такую выставку. Очень понравилась резьба по дереву, керамика, а особенно батик-триптих.
31.01.2013 г.

***
Выставка очень понравилась. Рады, что у нас такая талантливая молодежь. От всей души желаем дальнейших творческих успехов!
Благодарные посетители, 31.01.2013 г.

***
Дякую за виставку експонатів «бойчукістів» - більше за все сподобалась робота Філіпенко та взагалі керамічно-шамотні архаїчні камерні роботи. Бажаю всім розвитку та гарних умов для реалізації здібностей.
Інга, 01.02.2013 р.

***
Виставка надзвичайна. Молоді люди дуже талановиті. Викладачам велика подяка і низький поклон за самовідданість у праці. Бажаю успіхів в творчості і житті молодим обдаруванням.
02.02.2013 р.

***
Виставка дуже позитивна та гарна. Дуже сподобалось багато робіт. Студенти та організатори – молодці.
Ігор та Людмила, 02.02.2013 р.

***
Виставка залишила найпозитивніші враження. Найбільше сподобалася тонка робота по металу. Бажаю художникам та митцям, що були представлені на виставці творчого натхнення в наступних роботах.

***
Вперше у цій будівлі, вперше бачу роботи ще студентів. Задоволена – заворожена. Бракує слів!!! Самі почуття!!! Дякую!!!
Пенсіонерка Кулик А., 06.02.2013 р.

***
Нам очень понравилось. Украшения потрясли своей тонкой работой. Картина «встреча Елизаветы и Девы Марии» - удивительной произведение искусства.
Елена и Валерий, 09.02.2013 г.

***
Дуже сподобалось! Молодці.
Куцаченко Н., 09.02.2013 р.

***
Дуже цікаво і позитивно.
Ф. Д.

***
Очень здорово! Огромное спасибо за удовольствие.
Людмила, 09.02.2013 г.

***
Дорогі мої бойчукісти!
Щиро дякую за вашу працю. Здоров’я міцного, Божого благословення вам!
Спасибі організаторам і учасникам!
З любов’ю і повагою, Ластовецька Галина.

***
Спасибо огромное за удовольствия, подаренные вашими работниками! Особенно хочется отметить работы Светлана Шоломуцкой. Оригинально и интересно по цвету, иронично и неповторимо.
Александра, Татьяна (Волгоград), Ольга (Киев).

***
Очень понравились многие работы. Например, А. Косяченко из Шамота «Весна», батик-триптих Русанович, «Дерево життя», «Иван Мазепа», резьба по дереву, изделия из художественного металла, также часы, «Ярославна», «Иван Огиенко». Иван Мыколайчук – работа хорошая, но несколько перегружена. Интересны работы «Рождество Христово», «Ярославна». «Встреча Марии и Елизаветы» понравилась, но непонятно почему черные нимбы (особенно у Захарии). Спасибо за выставку.
14.02.2013 г.

***
Дуже сподобалась експозиція, отримала дуже сильне враження. Хочеться відмітити такі роботи, як батики кафедри МДМ та дерев’яні скульптури Алли Шинкаренкоі Василя Шевчука. Бажаю творчих успіхів і натхнення. Дякую.
16.02.2013 р.

***
Дуже гарні роботи, особливо кераміка, картини.
Колеги з КІСІ, 18.02.2013 р.

***
Дуже сподобалась робота «Жінки мироносиці»!!! Дякую.

***
Велика подяка всім організаторам виставок за збереження українського народного мистецтва.
Художник Єрмак Олена.

***
БРАВО!!! БРАВО!!! БРАВО!!!
Ще не вмерла Україна, якщо такі роботи і вироби виготовляють професійно і майстерно студенти. А буде жити, квітнути і процвітати на мир, добро, любов до народу і Батьківщини. З роси і води вам, дорогі студенти, викладачі і весь інститут на многія, многія літа!!!
Привозьте свої роботи до нас в Таврійськи край.
Лариса Мельничук, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, 20.02.2013 р.

***
Ми, як студенти першого курсу Інституту Бойчука, в захваті від робіт студентів!!! Ми пишаємося тим, що може у майбутньому наші роботи будуть дивитися відвідувачі галерей.та горді за те, що нас навчають художники України та видатні люди. Дякую за гарну та теплу виставку!!!
Студенти КДІДПМД ім. Бойчука, 20.02.2013 р.

***
Я і моя подруга приїхали сьогодні спаковувати ці роботи (кераміку) Деякі з них ми бачили раніше, а інші побачили вперше. Ми також з «бойчука», тому зрозуміло, що вони нам дуже сподобались, бо вони є прекрасними. Дякуємо за перегляд.
Оля і Ліля, 21.02.2013 р.

***
Потрясающая выставка. Я бы всем работам присудила первое место. Молодцы.
Киевляне, 26.02.2013 г.

***
Большое спасибо за красоту и любовь.
Леня Голубок, 28.02.2013 г.

***
Danke für die schöne Ausstellung. Viele grüße aus Deutschland.

***
Дякуємо за чудову виставку. Мистецтво нашого народу неперевершене різноманіттям, барвами, поетикою. Спасибі, що даєте можливість насолоджуватись ним.
Київські пенсіонери.

***
Дуже гарна виставка. Цікаві роботи, але їх мало! Хотілося б побільше. Дякую.

***
Место, куда надо приходить за вдохновением, радостью, гордостью, наслаждением! Огромное спасибо. Успехов в развитии и благодарности от многочисленных поклонников искусства.
Татьяна Дидоренко, г. Днепропетровск, 01.03.2013 г.

***
Щиро вдячна за сонячну виставку, яка викликає найкращі почуття. Страшенно задоволена розробками українських костюмів, творчим поєднанням плетіння гачком, вишивки та окрасою – наголів’ям. Печворковий крій та стиль нагадує Примаченко та Собачку-Шостак за кольоровим сприйняттям. Найбільше сподобався батик № 27, нагадує сонячну посмішку Ярила, парний костюм №№ 15-16, за цікаве вирішення плечового поясу чоловічого костюму. В роботі № 18 родзинкою для мене в’язана (і валяна) оздоба, яка виглядає здалеку як вишукана вишивка. А що вже казати про дерево життя (№ 17) – об’ємне майбутнє для старовірів ніби червоними нитками з’єднано і минуле та майбутнє, де пташки злітають з душі кожного, хто споглядає за цією роботою.
Антоніна Король, 02.03.2013 р.

***
Виставка просто розкішна. Отримала величезне задоволення. Вразили вишиті гладдю картини. Дуже приємно, що цим займається молодь – значить не загине нація. Велике дякую.
Н. Верещагіна, 06.03.2013 р.

***
Все очень талантливо! Очень хочу вам пожелать найти себя и свое применение таланта в жизни. совершенствуйтесь. не Ждите от яблонь апельсин и не меняйте Солнце на Луну. Проживайте день так, как будто он последний, и тогда удача всегда будет на вашей стороне. Делитесь своими знаниями с другими.
06.03.2013 г.

***
Понравилась выставка, особенно вышитые коврики, мужские головные уборы, женские платья и многое другое. Творческих успехов, не останавливаться на достигнутом.
Оксана, 09.03.2013 г.

***
Nr 36: Beautiful flowers and great handwork. Great background effect: white.
Johan, Sweden

***
Дуже вдячні за позитивні емоції і за прекрасну ауру мистецтва.
Гості із м. Бучі, 09.03.2013 р.

***
За пять минут узнаешь всю потрясающую ценность своего народа. Его силу, мощь, его корни. Более сильное позитивное впечатление получить невозможно!!!
С ув. Елена.

***
Дорогі і любі бойчукісти! Надзвичайно рада і пишаюсь тим, що є заклад, який продовжує і розвиває наше мистецтво. Пишаюсь тим, що можу теж носити звання «бойчукіст». Бажаю, щоб завжди був вогник, який давав нові сили, нові ідеї для здійснення шалених і надзвичайних проектів.
З повагою, Зоя.

***
Прекрасно, професійно, з любов’ю до людей і Батьківщини виконані роботи – це справжня висока творчість! Від усього серця дякуємо.
14.03.2013 р.

***
Вливаються сили для життя. Уклін, радість від розвитку традицій.
14.03.2013 р.

***
Дякуємо Центру і бойчукістам за чудову виставку! Стільки барв, ідей, виробів. У нас купа позитивних вражень та емоцій. Сил, натхнення і бажання творити вам!
16.03.2013 р.

Виставка. ЧАСТИНА 1.
Репортаж з відкриття виставки...

Виставка. ЧАСТИНА 2

дивіться також

Виставка-підсумок Всеукраїнського відкритого дитячого конкурсу «МАЛЮЄМО РАЗОМ» 03 – 23 вересня 2020 року

27 жовтня 2020

Виставка творів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва, 25 квітня – 17 травня 2014 року

22 липня 2014

Виставка живопису «Зима у вікні», 15 - 30 січня 2019 року

5 лютого 2019