Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

16 juillet 2019

Вишитий живопис Лідії Гончарук. Нова сторінка 15 січня – 06 лютого 2019 року

***
Огромное спасибо за выставку ! Впечатления потрясающие ! Ещё спасибо за « просветительное » направление шедовров мировых художников. Творческих успехов и главное – здоровья и материальной поддержки для свободы действий !
Никитина Н. Г., пенсионерка
15.01.19.

***
Огромное спасибо за выставку ! Масса эмоций, лучшие впечатления и оценка титанического мастерства и таланта. Успехов, удачи, терпения и творческого вдохновения на радасть людям. Благодарю бесконечно !!!
Коровченко Светлана

***
Дякую дуже за Вашу творчість та майстерність !
Янчук О. В.

***
Неймовірна атмосфера, тепло й любов до справи, що віє від Ваших картин. Захоплена й не припиняю дивуватись щоразу, коли їх бачу ! Дякую за Вашу творчість, що надихає !
Василюк Анастасія

***
Прекрасні картини, прекрасна Лідія Гончарук, прекрасні враження !!!
від Маргарити, Лєри, Людомира, Іллі
та усього нашого класу !

***
Дякуємо за враження !
16.01.19.

***
Дякую за неймовірні враження від робот Лідії Гончарук. Захоплена і окрилена побаченими роботами. Дякую Вам за цю красу. Бажаю Вам творчого натхнення, здоров’я, радості і удачі у всьому.
О. Тулубаєва

***
Ліда, нарешті відвідала Твою персональну виставку ! Чудові роботи, і нові, і ті що я бачила рік тому !!! Бажаю, щоб Твої роботи приносили і тобі, як і всім відвідувачам виставки задоволення ! Роботи дійсно чудові !!! Хай щастить !!!
19.01.19

***
Дуже красиво ! Дякую !
19.01.19.

***
Щиро дякую за фантастичні враження !!! Ніколи не бачила нічого подібного ! Чудові репродукції та картини !!! Ви велика майстриня !
12.02.19.

***
Выставка вышивки – чудесная. Мне очень понравилось ! Даже не представляю как можно так вышивать. Я сама вышивала крестиком. Но у Вас просто супер. Спасибо за то, что показали. Очень понравились картины !
19.01.19.

***
Чудесно ! Прекрасно ! Восхитительно !
19.01.19.

***
Приносимо велику подяку Центру Української Культури та Мистецтва за підтримку і пропаганду таких талановитих творців, як Лідія Гончарук.
Світлана, Олександр
21.01.19.

***
Не перший раз відвідую Центр Української Культури та Мистецтва. Кожна виставка – насолода. Сьогодні чергова зустріч з унікальними роботами Л. Гончарук. Кожна вишита робота – витвір мистецтва. Звернула увагу на дуже вдало зроблені, підібрані рамки. Дивовижна виставка, роботи. Хай всім щастить.
Людмила
21.01.19.

***
Выставку посетили впервые. Получили огромное удовольствие от увиденного. Восхищение увиденным !!!
21.01.19.

***
Вражає !!! Бог дав Вам такий талант, яким Ви вражаєте і радуєте людей. Краса неймовірна. Живіть довго в доброму здоров’ї і щасті. Добра Вам, творчої наснаги, успіхів в житті.
Людмила, Тетяна
21.01.19.

***
Спасибо Центру и всем сотрудникам Центра за отличные выставки. Желаем вам успехов и творческого вдохновения в вашей работе.
22.01.19.

***
Величезна подяка за можливість насолоджуватися прекрасним мистецтвом. Це бальзам для душі кожного, хто завітає в цей прекрасний дім мистецтва.
Зоряна
22.01.19.

***
Неймовірно цікаві роботи. Навіть неможливо було уявити, що можна зробити такі роботи (вишити машинкою). Дуже незвичайна техніка, талант Лідії Гончарук захоплює та надихає на прекрасне. Важко сказати, яка картина сподобалась найбільше, всі вони чудові. Цікаві « Дуби », « Італійська красуня », « Запорожець », « Білі рози…. », « Саламандр » і багато інших. Дякую за чудову виставку. Бажаю творчих успіхів. Чекаю нових робіт.
24.01.19.

***
Дякуємо за можливість доторкнутися до краси, таланту, за теплі враження.
24.01.19.

***
Дякую за чудові враження !
24.01.19.

***
Была на предыдущей выставке в этом же зале. Осталась в восторге от увиденного. В этот раз пришла с подругой. Увидела много нового. Монохромные портреты – шедевры. Спасибо, спасибо, спасибо. Доброго Вам здоровья и радуйте нас ещё Вашим высоким искусством.
Руденко
24.01.19.

***
Дякую за Вашу роботу та інвестицію в культурний розвиток Києва та киян. Дякую за натхнення та чудовий настрій.
24.01.19.

***
Неймовірна майстерність. Висока художність. Вишуканий смак. І ці риси Вашої творчості, пані Ліда, об’єднані кропіткою працею. Браво ! Дякуємо галереї !
24.01.19.

***
Дуже вишукані роботи ! Красивенні ! Бажаю творчого натхнення, здоров’я і безмежної любові шанувальників.
З повагою, киянка Ірина Кононенко

***
Дякуємо колективу Центру за неймовірно прекрасну виставку робіт Лідії Гончарук. Враження – чудові. Успіхів всім вам !
кияни Наталка і Іван
26.01.19.

***
Дуже зачаровує така техніка виконання вишивки. Яскраві, соковиті роботи ! Натхнення і нових цікавих робіт.
кияни Сергій, Олена і Максим

***
Величезна подяка всім учасникам виставки. Творчих успіхів. Миру.
26.01.19.

***
В такое просто нельзя поверить ! Талант и золотые руки ! Всего Вам доброго, творите и радуйте нас еще очень долго. Спасибо !
26.01.19

***
Ви талановита людина. Дай, Бог, вам здоров’я.
26.01.19.

***
Благодарю за удивительную выставку работ Лидии Гончарук ! Наслаждение ! Побольше вам авторов такого уровня !
26.01.19.

***
Дякуємо за творчу працю ! Дуже сподобалось. Бажаємо подальшого втілення ідей !!!
Олена та Ірина
26.01.19.

***
Попала в мир прекрасного ! Невозможно оторваться от увиденных работ талантливой художницы. Низкий поклон Вам, Волшебница ! Хочеться смотреть снова и снова ! Огромное спасибо за доставленное удовольствие !
26.01.19.

***
Спасибо огромное ! Не ожидали, что выставка может так выглядеть. Шикарно !
26.01.19.

***
Дуже цікаві роботи !!! Натхнення та наснаги.
26.01.19.

***
Багата талантами наша Україна. Роботи вражають !!! Такий погляд справжнього митця і неперевершена майстерність. Активного вам творчого довголіття, натхнення на довгі роки і багатого шовкового шляху.
Зоя

***
Я в захваті ! Чудова виставка ! Дякую за насолоду. Творчого Вам натхнення, міцного здоров’я, щасливого життя. Воістину талантами повна Україна !
Людмила
29.01.19.

***
Дякую… багато разів, за чудо яке Ви робите з великою душею. Багато творчих успіхів Вам і далі в житті творити.
29.01.19.

***
Глибоко вражена Вашим талантам, шановна Лідіє ! Я сама трішки вишиваю, дуже процес творіння, тому Ваш світ мистецтва особливо для мене близький. Ви істинний талант, жаль, що не весь життєвий шлях присвячений вишиванню, адже було б значно більше робіт, які залишаться назавжди вдячним поколінням українського народу. Дякуємо, що Ви у нас є, адже життя набуває яскравих барв з Вашими роботами, на душі краще, з’являється надія на світле майбутнє для багатостраждального українського народу. Наснаги Вам і довгих літ творчості.
З повагою, Загрива Наталія Анатоліївна
29.01.19.

***
Я вражена. Бачила твої роботи раніше, ще в 90-ті роки. Ми, твої співробітники, бачили твою майстерність, але твій талант за багато років розквітнув багатогранно. Твоя, Лідочко, працездатність вражає. Рік тільки почався, а ми бачимо нові роботи. Бачу справжнього художника. Активного творчого довголіття.
Рая Будай, Гілпробум
01.02.19.

***
Шановна пані Лідія ! Ми з подругою вражені Вашим мистецтвом. Це такий божий дар, який не є в кожній людині. Я сама вишиваю хрестиком, але Ваші роботи – це щось надзвичайне. І навіть важко собі було уявити, що людина може зробити своїми руками. Дякуємо за отриману насолоду від Вашої виставки. Дай боже Вам і надалі творити таку красу і щоб ми з Вами раділи і милувалися Вашими роботами.
Киянки Зоя та Віра
01.02.19.

***
Шановна пані Лідія ! Спасибі Вам величезне за вашу працю. Додали тепла в душу. Вражена Вашими роботами. Дай, Боже, щоб ці руки ніколи не хворіли і дарували нам радість
01.02.19.

***
Краса – неймовірна ! Що не картина, то шедевр, естетична насолода ! Пані Лідія, бажаю натхнення, доброго здоров’я і довгих років творчого життя.
Климчук Алла

***
Спасибо огромное за создание Чуда ! В пасмурный день островок Солнечного тепла. Пани Лидия ! Вдохновения Вам и еще больше чудесных работ. Пусть все, что Вы задумали, обязательно увидит мир !
Ольга

***
Благодарю за прекрасно проведенное время среди картин – вышивок великолепной талантливой мастерицы Лидии Гончарук. Хочу отметить приятную тёплую атмосферу Центра Украинской Культуры и Искусства. Буду с нетерпением ждать следующего посещения.
01.02.19.

***
Огромное спасибо за то естетическое удовольствие, которое испытываешь, осматривая произведения художницы. Именно художницы. Потому, что только мастер высокого полета может так чутко изобразить все детали, все тона и полутона. Прекрасно и то, что художница имеет возможность показать свои произведения публике.
P.S. Долгих творческих лет.
02.02.19.

***
Дякуємо за естетичне виховання і насолоду. Просто чудо, як можна передати таку красу просто голкою і ниткою. Горді, що в Україні є такі талановиті люди. Справжня майстриня і художниця. Довгих Вам років творчості і життя.
З повагою і захопленням, Пікуш Т. Д.
04.02.19.

***
Как приятно видеть творение талантливого человека с большим вкусом, огромным трудолюбием. Ваши работы подарили нам огромное чуство радости. Спасибо и больших творческих успехов.
07.02.19.

***
Дорогая Лидия ! Спасибо ! Спасибо за невероятный и неожиданный восторг !
08.02.19.

***
Слов не хватает. Восторг ! Восторг ! Восторг !
08.02.19.

***
Дуже красиво !
08.02.19.

***
Виват ! Виват ! Виват ! Спасибо ! Спасибо ! Спасибо ! Огромное спасибо, Лидия, вам за ваше сердце, душу и яркое видение, творчество. Будьте здоровы.
Давидова Елена
08.02.19.

***
Спасибі за Ваші прекрасні роботи ! Творчого натхнення ! Нових робіт ! Вражень ! Сил і здоров’я !
08.02.19

***
Дивовижно, пані Лідіє ! Дякую ! Наснаги і натхнення ! Творчого довголіття !
Людмила
09.02.19.

***
Виставка вражає ! Витонченість.
Яніна
09.02.19.

***
У вас справді талант. Дуже круто, що ви виражаєте свою творчість і даруєте нам можливість насолодитись вашими витворами. Абсолютно не планувала відвідувати цю виставку, так як прийшла на іншу, але йду абсолютно задоволеною і враженою.
Влада
11.02.19

***
Невероятно красивые и бесподобные картины ! Пришла с 4-х летним ребенком – получили естетическое удовольствие оба ! Спасибо, что делитесь с миром Вашим невероятним талантом !!!
Светлана
12.02.19.

***
Пані Лідіє, дякуємо за отриману насолоду від Вашим робіт. Вражає Ваша виставка, що здається, намальовані картини, а не вишиті. Сил і здоров’я Вам і ще багато-багато років творити надалі такі чудеса.
12.02.19.

***
Дуже вражена Вашим мистецтвом, шановна пані Лідія ! Кожний образ Ви наділяєте життям, пропускаючи крізь власну душу. Дякую !!!
12.02.19.

***
Удивительно красивые работы !!! Каждая из них уникальна и прекрасна ! От картин идёт поток такой огромной светлой и доброй души, что просто не хочеться уходить. Огромное спасибо за Ваш талант и за то, что Вы дарите людям такую красоту ! Счастья и здоровья Вам !
С восторгом, Наталья Зоболоцкая
13.02.19.

***
Дякуємо за Ваш талант і творчість. Це чудо, яке не забудеться. Успіхів Вам, творіть чудеса краси !!!
13.02.19.

***
Дякуємо за красу ! Дякуємо за позитивні емоції. Щастя Вам і творчого натхнення !
З повагою, Алла та Юлія
16.02.19.

***
Лідія дуже оригінальна художниця. З рідкісною технікою працює, раніше не зустрічала такої. Талановита людина, чудові роботи, радують око. Відвідую вже другий раз. Дякую за красу. Натхнення Вам.
16.02.19.

***
Дякую за неймовірну красу і натхнення ! Щоб золоті руки не боліли, а очі, які бачать стільки краси, дозволяли і далі створювати і ділитися.
16.02.19.

***
Спасибо большое за выставку. Очень профессиональные работы и красивые. Вы делаете нашу жизнь лучше. Творите и радуйте нас.
17.02.19.

***
Спасибо за выставку. Огромное впечатление. Восторг. Большое спасибо организаторам.
С уважением, Ирина
20.02.19.

***
Велике спасибі за можливість в таких приємних умовах споглядати таку красу.
19.02.19.

***
Це фантастична феєрія !!! Я не вірю своїм очам !!! Горда нашою українкою Гончарук Лідією ! Натхнення і сто років творчої наснаги.
20.02.19.

***
Надзвичайно вражена цілими картинами, дуже гарні. Я теж людина творча, тому розумію як важко робити ці картини. Дякую за те що зробили цю виставку.
23.02.19.

Детальніше про виставку

see also

Фото-конкурс « Руки майстрів, що творять дива », 19 - 30 листопада 2013 року

26 février 2014

IV Персональна виставка графіки Михайла Заворотнього « Погляд крізь тінь » 31 жовтня – 23 листопада 2019 року

3 mars 2020

Виставка « Ми – бойчуківці ! », 14 лютого – 02 березня 2014 року

22 juillet 2014