Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

20 листопада 2021

Венера Сабірова

«Добре, там де я є!»

Художниця-експериментаторка та мистецтвознавець, Венера – надзвичайно сонячна та усміхнена! Це ж саме можна сказати про її творчість. Вона з великою ніжністю описує техніки, в яких працює: «Живопис олійний, вітражний живопис з підсвічуванням на склі… А ще літопис (авторська назва картин із каменю), роблю й художньо-ювелірні вироби із каменю. Віднедавна почала створювати й скульптури! І невідомо, до чого завтра потягнеться душа…». До речі, роботи художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Франції, США, Канади, Ізраїлю, Швейцарії.
За її словами, кумирів у творчій праці не має, але полюбляє імпресіонізм. Обожнює мандрувати зі своїми рідними та друзями, а потім – створювати цілі серії картин за мотивами побаченої краси України й світу. Дуже любить Карпати, де буває майже щороку. Венера Сабі називає себе художницею в постійному творчому розвитку та невиправною оптимісткою.
Така неймовірна багатогранність дивовижним чином поєднується у творчій особистості Венери. Це підтверджують і численні гості Центру Української Культури та Мистецтва. Адже вже двічі в будинку Центру Венера проводила персональні виставки – «Всесвіт за моїм вікном» (2018 рік) та «У кожного лісу своє сонце» (2019 рік).
І щоразу це було яскраве й неповторне свято! Наприклад, під час відкриття виставок гості мали унікальну нагоду побувати водночас і на концертах етнічної музики від гурту «Сліди на воді», засновником якого є Сергій Коваленко, чоловік Венери.
Кілька років поспіль художниця брала участь в колективних виставкових проектах Центру Української Культури та Мистецтва, серед яких «Сонячний Великдень» та Свято Новорічної Іграшки. Її живопис на склі, неймовірні ліхтарі ручного розпису – це особлива любов гостей цих виставок!
Не став винятком і 2021 рік: на ХІ Свято Новорічної Іграшки Венера Сабі підготувала серію картин «Казкове місто». Вона дуже любить атмосферу цього проекту, і дуже рада бути причетною до цього. При роботі над новорічною колекцією картин та ліхтарів, головне, як каже Венера Сабі – це гарний настрій. По-іншому ніяк!
І взагалі, для неї при підготовці робіт до цієї виставки важливим є творчий експеримент: якісь цікавинки та неодмінно щось новеньке. А участь у виставці – це постійний стан свята! А гостям ХІ Свято Новорічної Іграшки художниця зичить гарного настрою, вміння Бачити та здоров’я.
Творча експозиція робіт Венери Сабірової представлена в експозиції “ХІ Свята Новорічної Іграшки” Центру Української Культури та Мистецтва з 1 по 28 грудня 2021 року.

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Венера Сабірова
Венера Сабірова
Венера Сабірова
Венера Сабірова
Венера Сабірова
Венера Сабірова

дивіться також

3D-інсталяція театрального залу на станції метро «Театральна»

24 грудня 2014

Свято у Музеї Олександра Саєнка

8 жовтня 2012

Вікторія Футболу. Нагородження.

15 грудня 2011