Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

20 novembre 2021

Венера Сабірова

« Добре, там де я є ! »

Художниця-експериментаторка та мистецтвознавець, Венера – надзвичайно сонячна та усміхнена ! Це ж саме можна сказати про її творчість. Вона з великою ніжністю описує техніки, в яких працює : « Живопис олійний, вітражний живопис з підсвічуванням на склі… А ще літопис (авторська назва картин із каменю), роблю й художньо-ювелірні вироби із каменю. Віднедавна почала створювати й скульптури ! І невідомо, до чого завтра потягнеться душа… ». До речі, роботи художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Франції, США, Канади, Ізраїлю, Швейцарії.
За її словами, кумирів у творчій праці не має, але полюбляє імпресіонізм. Обожнює мандрувати зі своїми рідними та друзями, а потім – створювати цілі серії картин за мотивами побаченої краси України й світу. Дуже любить Карпати, де буває майже щороку. Венера Сабі називає себе художницею в постійному творчому розвитку та невиправною оптимісткою.
Така неймовірна багатогранність дивовижним чином поєднується у творчій особистості Венери. Це підтверджують і численні гості Центру Української Культури та Мистецтва. Адже вже двічі в будинку Центру Венера проводила персональні виставки – « Всесвіт за моїм вікном » (2018 рік) та « У кожного лісу своє сонце » (2019 рік).
І щоразу це було яскраве й неповторне свято ! Наприклад, під час відкриття виставок гості мали унікальну нагоду побувати водночас і на концертах етнічної музики від гурту « Сліди на воді », засновником якого є Сергій Коваленко, чоловік Венери.
Кілька років поспіль художниця брала участь в колективних виставкових проектах Центру Української Культури та Мистецтва, серед яких « Сонячний Великдень » та Свято Новорічної Іграшки. Її живопис на склі, неймовірні ліхтарі ручного розпису – це особлива любов гостей цих виставок !
Не став винятком і 2021 рік : на ХІ Свято Новорічної Іграшки Венера Сабі підготувала серію картин « Казкове місто ». Вона дуже любить атмосферу цього проекту, і дуже рада бути причетною до цього. При роботі над новорічною колекцією картин та ліхтарів, головне, як каже Венера Сабі – це гарний настрій. По-іншому ніяк !
І взагалі, для неї при підготовці робіт до цієї виставки важливим є творчий експеримент : якісь цікавинки та неодмінно щось новеньке. А участь у виставці – це постійний стан свята ! А гостям ХІ Свято Новорічної Іграшки художниця зичить гарного настрою, вміння Бачити та здоров’я.
Творча експозиція робіт Венери Сабірової представлена в експозиції “ХІ Свята Новорічної Іграшки” Центру Української Культури та Мистецтва з 1 по 28 грудня 2021 року.

Адреса : Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки :
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Венера Сабірова
Венера Сабірова
Венера Сабірова
Венера Сабірова
Венера Сабірова
Венера Сабірова

see also

Майстер Олеся Токарська

25 novembre 2021

Український празниковий глиняний посуд (кінець ХІХ – перша половина ХХ століття)

24 novembre 2014

Вечір пам’яті Вацлава Гавела

26 mars 2012