Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

24 жовтня 2017

Умови участі майстрів у VII Святі Новорічної Іграшки

Запрошуємо майстрів до участі у виставці!

Дати проведення: 2 – 29 грудня 2017 р.
Відкриття: 2 грудня о 14:00.
Місце проведення: Будинок Центру Української Культури та Мистецтва
(м. Київ, вул. Хорива, 19-В).
Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.
Генеральний партнер: Гіпермаркет Рукоділля.

Мета виставки полягає у тому, щоб донести у суспільство думку про те, що родинні різдвяно-новорічні традиції потрібно передавати з покоління в покоління, і не переривати цей зв’язок!

Ціль виставки – показати традиції, звичаї та атрибути, які є характерними саме для українського Різдва та Нового Року.

VII Свято Новорічної Іграшки
– це місяць зимового мистецького затишку в стінах Центру! У приємній атмосфері Ви з радістю поділитесь з іншими майстрами та гостями виставки своєю творчістю! Адже, вже сама участь у виставці такого формату, буде для Вас цінним досвідом у подальшій Вашій мистецькій діяльності!

VII Свято Новорічної Іграшки надасть стартову платформу для початківців, які мають творчі надбання, але не знають, як себе реалізувати та представити у мистецькому середовищі.

Приємним для Вас та гостей виставки стане той момент, що Ваша творчість стане новорічним подарунком, окрасою домашнього інтер’єру, а новорічна ялинка, вбрана у ексклюзивні іграшки, подарує справжнє свято!

Виставка буде цікавою Вам, Майстре, тому що Ваші вироби на новорічну тематику потребують ще більшої уваги та кола їх поціновувачів.
Участь у виставці зацікавить і Вас, Декораторе, оскільки Ваш професійно-естетичний смак повинна побачити виставкова аудиторія.

Виставка сподобається і Вам, Дизайнере, адже Ваша вдала інтерпретація українських традицій, покаже широкому загалу розвиток народних традицій та мистецтва.

Запрошуємо і Вас, Представник інтернет-магазину. Це стане цікавим досвідом у оцінюванні Вашої справи «живою» аудиторією.

Виставка відбудеться аж на трьох виставкових поверхах.

Детальна інформація щодо умов участі у виставці:
1. Ви маєте заповнити анкету учасника, яка знаходиться за цим посиланням: https://goo.gl/vs2bre
2. Заявку необхідно заповнити і надіслати нам до 12 листопада 2017 року включно. Чекаємо Вашу заявку на участь у виставці!

Протягом доби після надсилання Вами заявки на участь, Ви отримаєте електронною поштою лист-підтвердження про Вашу участь у виставці. У заявці на участь вкажіть, будь ласка, кількість робіт, які Ви готові представити на виставці (їх кількість може варіюватися від 1 до 30).
Якщо Ви хочете, щоб на виставці було більш, ніж 30 робіт, під час заповнення заявки, зателефонуйте куратору VII Свята Новорічної Іграшки, Анастасії Горобець, за № тел. 0689731764, або напишіть ([email protected]).
Якщо Ви маєте сторінки в соціальних мережах, де представлені Ваші вироби, прикріпіть посилання на них, і ми знайдемо Вас!
3. Участь у Виставці є комерційною (реєстраційний внесок – 300 грн. з одного учасника). Оплату Ви здійснюєте після отримання підтвердження про опрацювання нами Вашої реєстраційної анкети, а внесок сплачуєте не пізніше, ніж 17 листопада 2017 року, повідомляючи Анастасію Горобець про оплату за № тел.: 0689731764.
4. Експонування завжди потребує творчого підходу і якісної презентації Ваших виробів. Тому для Вас у нас є пропозиція щодо оренди нашого виставкового обладнання. Для ознайомлення заходьте в додаток «Перелік виставкового обладнання»http://qoo.by/2TR5 та зазначте в електроному листі Організаторам, яке саме обладнання Вам необхідно, і згодом отримаєте лист-підтвердження про бронювання обладнання. Хочемо нагадати, що у дану суму (реєстраційний внесок) не входить вартість оренди експозиційного обладнання.
5. Ваші роботи ми будемо чекати в період із 18 по 22 листопада 2017 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва, за адресою м. Київ, вул. Хорива, 19-В (якщо Ви проживаєте в столиці або маєте змогу привезти свої виробі самі). Якщо такої можливості не маєте, то надсилайте роботи «Новою Поштою» (Відділення №57, м. Київ, вул. Костянтинівська, 24, на ім’я Горобець Анастасії Валентинівни). Якщо у Вас виникнуть питання про інші способи відправлення – телефонуйте за № тел. 0689731764.
Увага! Вартість надсилання та повернення виробів сплачуєте Ви.
6. На Виставку ми приймаємо вироби за різними напрямками – це можуть бути новорічні вітальні листівки, картини та фотопроекти на новорічну тематику, ялинкові прикраси чи традиційні новорічні символи, новорічні солодощі, костюми та маски, премети новорічного декору, а також авторські арт-об’єкти та інсталяції.
7. Також Вам необхідно в період з 10 по 17 листопада надіслати на електронну адресу Анастасії Горобець ([email protected]), біографічну довідку про себе та свій творчий шлях (вимоги: до 1 сторінки тексту українською мовою, формату А-4, шрифт 14, інтервал 1.5).
8. Рекламну та інформаційну підтримку Свята забезпечуємо ми, організатори та численні інформаційні партнери виставки (газети, журнали, теле- та радіоканалом тощо).
9. Оскільки виставка закінчується напередодні новорічних свят та різдвяних канікул, то ми повернемо Вам вироби у період із 9 по 12 січня 2018 року. Ми можемо відправити їх «Новою Поштою», або ж Ви можете приїхати і забрати їх самостійно.
10. Ви неодмінно отримаєте Диплом про участь у VIІ Святі Новорічної Іграшки, це стане Вам приємною згадкою про участь у нашому Святі!
11. Умови продажу Ваших виробів у Новорічній крамничці, що буде діяти протягом виставки, Ви можете дізнатися по запиту. Запит відправляйте на електронну адресу [email protected]

У межах виставки «VII Свята Новорічної Іграшки», серед її учасників відбудеться Конкурс «Майстер мого новорічного дива»
Дати проведення Конкурсу: 2 – 27 грудня 2017 р.
Умови участі прості, учасник виставки стає учасником конкурсу автоматично! Журі, які визначать переможця це – відвідувачі, вони голосують і формують призовий фонд!
Якщо у Вас виникнуть питання щодо участі у виставці та конкурсі – звертайтеся до куратора VIІ Свята Новорічної Іграшки, Горобець Анастасії за № тел.: 068-973-17-64.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа»
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Час роботи виставкових залів:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб.-Нд – 10:00 – 18:00
vww.dolesko.com

До зустрічі!!!
З повагою,
Організатори VIІ Свята Новорічної Іграшки

VII Свято Новорічної Іграшки
VII Свято Новорічної Іграшки
VII Свято Новорічної Іграшки

дивіться також

«Мамині казки» художниці Оксани Грек

30 квітня 2015

Відкрита зустріч із Василем Чебаником «Побачити мову»

12 березня

Другий благодійний аукціон молодих митців «АРТ А»

4 червня 2015