Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

24 жовтня 2017

Умови участі майстрів у VII Святі Новорічної Іграшки

Запрошуємо майстрів до участі у виставці!

Дати проведення: 2 – 29 грудня 2017 р.
Відкриття: 2 грудня о 14:00.
Місце проведення: Будинок Центру Української Культури та Мистецтва
(м. Київ, вул. Хорива, 19-В).
Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.
Генеральний партнер: Гіпермаркет Рукоділля.

Мета виставки полягає у тому, щоб донести у суспільство думку про те, що родинні різдвяно-новорічні традиції потрібно передавати з покоління в покоління, і не переривати цей зв’язок!

Ціль виставки – показати традиції, звичаї та атрибути, які є характерними саме для українського Різдва та Нового Року.

VII Свято Новорічної Іграшки
– це місяць зимового мистецького затишку в стінах Центру! У приємній атмосфері Ви з радістю поділитесь з іншими майстрами та гостями виставки своєю творчістю! Адже, вже сама участь у виставці такого формату, буде для Вас цінним досвідом у подальшій Вашій мистецькій діяльності!

VII Свято Новорічної Іграшки надасть стартову платформу для початківців, які мають творчі надбання, але не знають, як себе реалізувати та представити у мистецькому середовищі.

Приємним для Вас та гостей виставки стане той момент, що Ваша творчість стане новорічним подарунком, окрасою домашнього інтер’єру, а новорічна ялинка, вбрана у ексклюзивні іграшки, подарує справжнє свято!

Виставка буде цікавою Вам, Майстре, тому що Ваші вироби на новорічну тематику потребують ще більшої уваги та кола їх поціновувачів.
Участь у виставці зацікавить і Вас, Декораторе, оскільки Ваш професійно-естетичний смак повинна побачити виставкова аудиторія.

Виставка сподобається і Вам, Дизайнере, адже Ваша вдала інтерпретація українських традицій, покаже широкому загалу розвиток народних традицій та мистецтва.

Запрошуємо і Вас, Представник інтернет-магазину. Це стане цікавим досвідом у оцінюванні Вашої справи «живою» аудиторією.

Виставка відбудеться аж на трьох виставкових поверхах.

Детальна інформація щодо умов участі у виставці:
1. Ви маєте заповнити анкету учасника, яка знаходиться за цим посиланням: https://goo.gl/vs2bre
2. Заявку необхідно заповнити і надіслати нам до 12 листопада 2017 року включно. Чекаємо Вашу заявку на участь у виставці!

Протягом доби після надсилання Вами заявки на участь, Ви отримаєте електронною поштою лист-підтвердження про Вашу участь у виставці. У заявці на участь вкажіть, будь ласка, кількість робіт, які Ви готові представити на виставці (їх кількість може варіюватися від 1 до 30).
Якщо Ви хочете, щоб на виставці було більш, ніж 30 робіт, під час заповнення заявки, зателефонуйте куратору VII Свята Новорічної Іграшки, Анастасії Горобець, за № тел. 0689731764, або напишіть ([email protected]).
Якщо Ви маєте сторінки в соціальних мережах, де представлені Ваші вироби, прикріпіть посилання на них, і ми знайдемо Вас!
3. Участь у Виставці є комерційною (реєстраційний внесок – 300 грн. з одного учасника). Оплату Ви здійснюєте після отримання підтвердження про опрацювання нами Вашої реєстраційної анкети, а внесок сплачуєте не пізніше, ніж 17 листопада 2017 року, повідомляючи Анастасію Горобець про оплату за № тел.: 0689731764.
4. Експонування завжди потребує творчого підходу і якісної презентації Ваших виробів. Тому для Вас у нас є пропозиція щодо оренди нашого виставкового обладнання. Для ознайомлення заходьте в додаток «Перелік виставкового обладнання»http://qoo.by/2TR5 та зазначте в електроному листі Організаторам, яке саме обладнання Вам необхідно, і згодом отримаєте лист-підтвердження про бронювання обладнання. Хочемо нагадати, що у дану суму (реєстраційний внесок) не входить вартість оренди експозиційного обладнання.
5. Ваші роботи ми будемо чекати в період із 18 по 22 листопада 2017 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва, за адресою м. Київ, вул. Хорива, 19-В (якщо Ви проживаєте в столиці або маєте змогу привезти свої виробі самі). Якщо такої можливості не маєте, то надсилайте роботи «Новою Поштою» (Відділення №57, м. Київ, вул. Костянтинівська, 24, на ім’я Горобець Анастасії Валентинівни). Якщо у Вас виникнуть питання про інші способи відправлення – телефонуйте за № тел. 0689731764.
Увага! Вартість надсилання та повернення виробів сплачуєте Ви.
6. На Виставку ми приймаємо вироби за різними напрямками – це можуть бути новорічні вітальні листівки, картини та фотопроекти на новорічну тематику, ялинкові прикраси чи традиційні новорічні символи, новорічні солодощі, костюми та маски, премети новорічного декору, а також авторські арт-об’єкти та інсталяції.
7. Також Вам необхідно в період з 10 по 17 листопада надіслати на електронну адресу Анастасії Горобець ([email protected]), біографічну довідку про себе та свій творчий шлях (вимоги: до 1 сторінки тексту українською мовою, формату А-4, шрифт 14, інтервал 1.5).
8. Рекламну та інформаційну підтримку Свята забезпечуємо ми, організатори та численні інформаційні партнери виставки (газети, журнали, теле- та радіоканалом тощо).
9. Оскільки виставка закінчується напередодні новорічних свят та різдвяних канікул, то ми повернемо Вам вироби у період із 9 по 12 січня 2018 року. Ми можемо відправити їх «Новою Поштою», або ж Ви можете приїхати і забрати їх самостійно.
10. Ви неодмінно отримаєте Диплом про участь у VIІ Святі Новорічної Іграшки, це стане Вам приємною згадкою про участь у нашому Святі!
11. Умови продажу Ваших виробів у Новорічній крамничці, що буде діяти протягом виставки, Ви можете дізнатися по запиту. Запит відправляйте на електронну адресу [email protected]

У межах виставки «VII Свята Новорічної Іграшки», серед її учасників відбудеться Конкурс «Майстер мого новорічного дива»
Дати проведення Конкурсу: 2 – 27 грудня 2017 р.
Умови участі прості, учасник виставки стає учасником конкурсу автоматично! Журі, які визначать переможця це – відвідувачі, вони голосують і формують призовий фонд!
Якщо у Вас виникнуть питання щодо участі у виставці та конкурсі – звертайтеся до куратора VIІ Свята Новорічної Іграшки, Горобець Анастасії за № тел.: 068-973-17-64.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа»
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Час роботи виставкових залів:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб.-Нд – 10:00 – 18:00
vww.dolesko.com

До зустрічі!!!
З повагою,
Організатори VIІ Свята Новорічної Іграшки

VII Свято Новорічної Іграшки
VII Свято Новорічної Іграшки
VII Свято Новорічної Іграшки

дивіться також

Посвята в студентство для майбутніх фахівців музейної справи і охорони пам’яток історії та культури

27 вересня 2014

Різдвяна інтерактивна вистава

20 грудня 2013

Виставка-конкурс «Календар»

14 січня 2014