Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

about exib

  • date exib 11 décembre 2014 09:56

УВАГА ! НОВОРІЧНА ЛОТЕРЕЯ ДЛЯ ДІТЕЙ !

Усіх діток, які люблять лотереї, запрошуємо до нашого Центру, на Свято Новорічної Іграшки !

Впродовж місяця, щосуботи в нашому Центрі буде розігруватися чудовий приз – дивовижні дитячі санчата, які приємно здивують вас своєю красою та зручністю. Зазначимо, що в лотереї мають право брати участь тільки дітки, а батькам доведеться лише вболівати за них !

Перша лотерея розпочнеться 13 грудня. Головною умовою участі в ній є наявність новорічного костюму. Усі дітки, які прийдуть в святковому вбранні на відкриття Свята Новорічної Іграшки, отримають безкоштовний номерочок у вигляді ялинки. А у кінці заходу, о 14:30, якийсь щасливчик поїде додому вже на санчатах !

У наступні суботи умови лотереї трохи будуть відрізнятися.

20 грудня о 14.00 всі ті малята, які прийдуть на презентацію книги « Подорож листа. Історія до свята Миколая » та майстер-клас разом із дитячою письменницею Валентиною Вздульською, мають право брати участь у лотереї.

Номерки, у вигляді ялинок усім діткам будуть роздаватись волонтерами, а вже в кінці презентації книги відбудеться сам розіграш санчат.

Така ж сама система буде діяти на двох останніх лотереях. 27 грудня о 13.00 для розіграшу санчат треба прийти на презентацію книг « Особливий подарунок у день Святого Миколая » та « Різдвяна чудасія ».

А 10 січня всі дітки, які будуть присутні на лекції для всієї родини « Наша Маланка – господиня » та майстер-класі зі створення ляльки-мотанки, які відбудуться о 15 годині, будуть брати участь в останній лотереї з розіграшу санчат.

Отже, у вас є шанс випробувати свою удачу, взяти участь у Чарівній лотереї та стати власниками найчудовішого зимового транспорту – санчат.
До зустрічі на IV Святі Новорічної Іграшки !

УВАГА ! НОВОРІЧНА ЛОТЕРЕЯ ДЛЯ ДІТЕЙ !

see also

Відкриття виставки живопису Альфонса Кулаковского "... Звідти і звідси..."

16 septembre 2013

Відкриття виставки живопису Миколи Кононенко « La Viva Vita »

16 janvier 2017

Подія, яка об’єднає литовську та українську культури

8 octobre 2013