Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

17 жовтня 2014

У гості до чернігівських шкіл

Поринаючи у доросле життя, дуже важливо не забувати тих самовідданих людей, які вказали стежину країною знань.

Саме тому, напередодні Дня працівників освіти Світлана Долеско відвідала кілька навчальних закладів.

Першим став Чернігівський ліцей № 15, пройшлася його гамірними коридорами, де змогла впасти у дитинство і знову відчути себе ученицею.

До Дня вчителя учні підготували для своїх улюблених «провідників у магічну країну знань» святковий концерт, який вражав своєю урочистістю, талановитістю маленьких артистів та професійністю! Для того, аби цю «Божу іскру» ліцеїсти «не закопали» і не забули, а прагнули творити і розвиватись – колектив Центру Української Культури та Мистецтва подарував ліцею № 15 нову акустичну систему, про яку так давно мріяли всі учні та вчителі.

Побувала Світлана Долеско й у Чернігівській спеціалізованій школі для дітей із вадами слуху, подарувавши діткам сучасний LED-телевізор.
Хоч учнів тут і не так багато, але заходячи у ці затишні стіни, одразу відчувається тепла, сімейна атмосфера і безмежна любов вчителів до своїх вихованців. Дітки охоче йшли на контакт і по-секрету розповіли Світлані Валеріївні, що не уявляють своє життя без творчості та займаються вишивкою, малюванням і писанкарством, а окрім цього – ще й читають вірші, танцюють, ну і, звісно, що співають!

А зовсім скоро Центр Української Культури чекатиме на дуже важливих і дорогих гостей – учнів Чернігівської спеціалізованої школи для дітей із вадами слуху, яких Світлана Долеско гостинно запросила на захоплюючу екскурсію чарівним світом мистецтва!

У гості до чернігівських шкіл
У гості до чернігівських шкіл
У гості до чернігівських шкіл

дивіться також

Завершення фотопроекту «Грузія очима українців»

13 серпня 2015

Відкриття ІХ Свята Новорічної Іграшки. Частина 1. Емоції

1 грудня 2019

«Руки майстрів, що творять дива»

19 листопада 2013