Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

17 жовтня 2014

У гості до чернігівських шкіл

Поринаючи у доросле життя, дуже важливо не забувати тих самовідданих людей, які вказали стежину країною знань.

Саме тому, напередодні Дня працівників освіти Світлана Долеско відвідала кілька навчальних закладів.

Першим став Чернігівський ліцей № 15, пройшлася його гамірними коридорами, де змогла впасти у дитинство і знову відчути себе ученицею.

До Дня вчителя учні підготували для своїх улюблених «провідників у магічну країну знань» святковий концерт, який вражав своєю урочистістю, талановитістю маленьких артистів та професійністю! Для того, аби цю «Божу іскру» ліцеїсти «не закопали» і не забули, а прагнули творити і розвиватись – колектив Центру Української Культури та Мистецтва подарував ліцею № 15 нову акустичну систему, про яку так давно мріяли всі учні та вчителі.

Побувала Світлана Долеско й у Чернігівській спеціалізованій школі для дітей із вадами слуху, подарувавши діткам сучасний LED-телевізор.
Хоч учнів тут і не так багато, але заходячи у ці затишні стіни, одразу відчувається тепла, сімейна атмосфера і безмежна любов вчителів до своїх вихованців. Дітки охоче йшли на контакт і по-секрету розповіли Світлані Валеріївні, що не уявляють своє життя без творчості та займаються вишивкою, малюванням і писанкарством, а окрім цього – ще й читають вірші, танцюють, ну і, звісно, що співають!

А зовсім скоро Центр Української Культури чекатиме на дуже важливих і дорогих гостей – учнів Чернігівської спеціалізованої школи для дітей із вадами слуху, яких Світлана Долеско гостинно запросила на захоплюючу екскурсію чарівним світом мистецтва!

У гості до чернігівських шкіл
У гості до чернігівських шкіл
У гості до чернігівських шкіл

дивіться також

Святкування ювілею Ніни Саєнко та відкриття ювілейної виставки родини Саєнко

24 січня 2014

Подяка видавництву "Перун"

26 грудня 2014

Відкриття виставки "Погляд крізь тінь"

31 жовтня 2019