Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00

субота 10:00 – 18:00

Про подію

Третій благодійний аукціон молодих митців «АРТ А»

Передаукціонна виставка: 18 –25 жовтня 2018 року
Місце проведення виставки та аукціону: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 7.
Організатори: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Центр Української Культури та Мистецтва, Арт-студія «Колібрі».

Аукціон «АРТ А» є інноваційною навчальною моделлю та формою отримання практичних навичок організації мистецьких бізнес-проектів. Ці проекти проводяться у межах підготовки фахівців освітнього рівня «Бакалавр», «Магістр» зі спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Менеджмент соціокультурної діяльності». Даний проект має некомерційний характер. Кошти, отримані з продажу робіт, підуть на покриття витрат до підготовки проекту.

Проект «Благодійний Аукціон Молодих Митців АРТ А» вперше був проведений у травні 2013 року та справив справжній фурор, адже продавати студентські роботи на аукціоні – явище досить незвичне для українського мистецтва!

Другий благодійний аукціон молодих митців «АРТ А» знову порадував прихильників яскравою палітрою творів сучасного та класичного мистецтва у 2015 році, залишивши за собою неймовірні емоції та натхнення з ноткою очікування наступного аукціону.

І ось, 25 жовтня 2018 року організатори проведуть Третій благодійний аукціон молодих митців АРТ А! Йому передуватиме передаукціонна виставка, яка триватиме з 18 по 25 жовтня. Будуть представлені картини, фотографії тощо.
Відкриття виставки відбудеться 18 жовтня о 18:00.

Свої роботи надали талановиті студенти, викладачі та друзі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Усі лоти проходили ретельний відбір та мають експертну оцінку від провідних українських фахівців-експертів.

Із питань акредитації на відкриття виставки та проведення аукціону, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Юлії Кривець за № тел.: 098-715-58-67 або по е-mail:[email protected]

Третій благодійний аукціон молодих мистців «АРТ А»
Третій благодійний аукціон молодих мистців «АРТ А»
Третій благодійний аукціон молодих мистців «АРТ А»

дивіться також

Концерт «Весняні мелодії»

22 березня 2017

Музичний концерт "Весняні нотки"

21 квітня 2015

Відкриття виставки «Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву»

9 травня 2017