Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

24 лютого 2013

Положення про проведення конкурсу «Закохані в бісер…»

Любі наші майстри.

Щиро запрошуємо Вас до участі в ІІ Всеукраїнській виставці "Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра", яка із 23 березня по 11 квітня відбудеться в Центрі Української Культури та Мистецтва.

Цьогоріч, окрім виставки, буде проведений конкурс робіт із бісеру "Закохані в бісер...".

Положення про проведення конкурсу «Закохані в бісер…» в рамках ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» 23 березня – 11 квітня 2013 року.

I. Загальні положення
1.1. Конкурс робіт із бісеру «Закохані в бісер…» (далі – Конкурс) проводиться в Центрі Української Культури та Мистецтва під час ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» з метою збереження українських народних традицій роботи з бісером, популяризації мистецтва роботи з бісером в Україні та підвищення рівня майстерності учасників Конкурсу.
1.2. Тема Конкурсу – довільна.
1.3. Унікальність Конкурсу - відсутність номінацій. Переможцями Конкурсу стануть вироби, які обиратимуться відвідувачами за принципом «Приз глядацьких симпатій». Саме такий принцип дасть майстрам-учасникам Конкурсу можливість показати відвідувачам - потенційним покупцям -широкий діапазон бісерних виробів. Також майстри-учасники матимуть змогу відчути потребу аудиторії в тих чи інших виробах з бісеру.
1.4. У Конкурсі беруть участь майстри по роботі з бісером.
1.5. Учасники Конкурсу автоматично стають учасниками ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», долучаючись до тих учасників Виставки, які не беруть участь в Конкурсі.
1.6. Участь в Конкурсі дасть змогу майстру представити набагато більшу кількість власних робіт на Виставці.
1.7. Вік учасників – необмежний.
1.8. До участі в Конкурсі допускаються майстри лише з України.
1.9. Завдання Конкурсу:
-  За допомогою презентації творчих досягнень майстрів по роботі з бісером підвищити популярність українського декоративно-прикладного мистецтва;
-  Підвищити рівень майстерності учасників Конкурсу.
-  Заохочення відвідувачів до створення власних робіт з бісеру.
1.10. Це Положення відкрито публікується на сайті Центру Української Культури та Мистецтва.
1.11. Це Положення надається для ознайомлення всім претендентам на участь в ІІ Всеукраїнській виставці «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», які бажають взяти участь у Конкурсі.

II. Організація проведення Конкурсу
2.1. Організатор Конкурсу – Центр Української Культури та Мистецтва.
2.2. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу здійснюється Організаційним комітетом (далі – Оргкомітет).
2.3. Оргкомітет формується з працівників Центру Української Культури та Мистецтва та партнерів Конкурсу.
2.4. Партнерами Конкурсу виступають засоби масової інформації, спонсори та меценати Конкурсу.
2.5. Конкурсні роботи учасників Конкурсу оцінюють відвідувачі ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» шляхом голосування.
2.6. Функції Оргкомітету:
- прийняття рішення про проведення Конкурсу;
- розробка даного Положення про Конкурс та пакету документів, необхідних для проведення Конкурсу;
- визначення умов проведення Конкурсу (правила проведення, терміни, критерії оцінки, етапи, тощо);
- координація роботи з інформаційними партнерами;
- збір конкурсних робіт;
- прийняття інших організаційних рішень, спрямованих на вирішення завдань, що стоять перед Оргкомітетом Конкурсу;
- організація церемонії нагородження переможців і призерів Конкурсу.
2.7. Учасники вправі зажадати від Оргкомітету роз’яснення пунктів цього Положення.
2.8. У цьому Положенні використовуються такі основні поняття:
- Конкурс - конкурс робіт із бісеру, який нагороджує майстрів роботи з бісером;
- Оргкомітет - організатори Конкурсу;
- Претендент - фізична особа, яка подала свої роботи на участь у Конкурсі;
- Учасник (Автор) - фізична особа, чиї роботи допущені Оргкомітетом до участі в Конкурсі;
- Нагороди - призи, які вручаються переможцям і призерам Конкурсу;
- Спонсори та партнери - державні та громадські організації, підприємства всіх форм власності, які надають фінансову або організаційну підтримку Конкурсу;
- Інформаційні партнери - друковані та електронні ЗМІ, що висвітлюють підготовку та проведення Конкурсу.

IІІ. Терміни проведення Конкурсу
3.1. Конкурс проводиться у 3 етапи:
-  І етап: інформаційно-відбірковий – із 15 лютого по 6 березня 2013 року. Подання анкет учасників, перелік та фото робіт.
-  ІІ етап: надання Оргкомітету робіт - із 7 по 15 березня 2013 року;
-  ІІІ етап: проведення виставки конкурсних робіт, в рамках ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» - із 23 березня по 11 квітня 2013 року.
3.2. Нагородження лауреатів та дипломантів Конкурсу.
3.3. Учасники, які стали номінантами Конкурсу, отримують спеціальне запрошення на церемонію підбиття підсумків та нагородження.
3.4. Список номінантів Конкурсу буде опублікований в медіа-виданнях, які здійснюють інформаційну підтримку Конкурсу.
3.5. Оголошення результатів та нагородження переможців здійснюється в день церемонії підведення підсумків Конкурсу.

ІV. Умови участі
4.1. Конкурс проводиться на комерційній основі.
4.2. Реєстраційний внесок для 1 Учасника – 80 грн. Внесок слід сплатити під час ІІ етапу Конкурсу – із 7 по 15 березня 2013 року включно.
4.3. Оплата за оренду виставкового обладнання (додаток 2) повинна бути здійснена із 7 по 15 березня 2013 року.
4.3. Порядок оплати:
- Оплата здійснюється у гривнях на розрахунковий рахунок Організатора (повідомляється після заповнення анкети);
- В разі відмови Учасника від участі в Конкурсі реєстраційний внесок не повертається.
4.4. Кількість робіт, поданих на I етап конкурсу від одного Учасника визначається самим Учасником в залежності від обраної форми розміщення робіт на Конкурсі.
4.5. Роботи, які надійдуть до участі в Конкурсі, будуть прийняті від Учасника Оргкомітетом на тимчасове збереження Центром Української Культури та Мистецтва.
4.6. Особа (фізична або юридична) стає Учасником Конкурсу після заповнення Реєстраційної анкети (додаток 1), яка буде передана Оргкомітету Учасником або призначеною ним довіреною особою. Допускається надсилання анкети на електронну адресу [email protected] та факсом (044) 425-11-59.
4.7. Надіслані на Конкурс роботи не рецензуються. Роботи учасників можуть використовуватися Організаторами для популяризації Конкурсу в засобах масової інформації, листівках, брошурах тощо.
4.8. Всі роботи, які беруть участь в Конкурсі, можуть по завершенню Конкурсу бути виставлені на продаж в Центрі Української Культури та Мистецтва з націнкою 30 % на користь Оргкомітету. Також Автор під час проведення конкурсу може надати на продаж під час проведення Конкурсу роботи, які не беруть участь ні в Конкурсі, ні у Виставці, з націнкою 30% на користь Оргкомітету. Вартість робіт визначає Автор.
4.9. Після закінчення Конкурсу всі роботи будуть повернуті авторам.
4.10. Відповідальність за недотримання авторства надісланих робіт несуть учасники Конкурсу, які представили дані роботи.
4.11. Організатори Конкурсу не несуть відповідальності за порушення учасниками авторських прав третіх осіб.

V. Вимоги до робіт.
5.1. Роботи мають бути виконані з бісеру. Техніка виконання не обмежується. Допускається використання різних видів, форм та виробників бісеру.
5.2. Кожна робота повинна мати назву.
5.3. При подачі робіт на Конкурс Учасник повинен додатково подати в електронному вигляді етикетки до кожної з робіт (українською мовою), а також коротку інформацію про себе та свої роботи (1 сторінка, формат А-4, українською мовою). Допускається надсилання інформації на електронну адресу [email protected] та факсом (044) 425-11-59.
5.4. Доставка та повернення робіт здійснюється Учасником чи довіреною особою самостійно.
5.5. За умови надсилання робіт поштою або відправка автоперевізниками вартість відправки та перевезення оплачується Учасником.

VI. Правила конкурсного відбору, підведення підсумків Конкурсу та агородження переможців.
6.1. Попередній етап відбору робіт на Конкурс проводиться відповідальними співробітниками Оргкомітету Конкурсу. На даному етапі проводиться оцінка конкурсних робіт з точки зору їх відповідності тематиці і формату ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», а також умовам, визначеним Положенням про Конкурс. У результаті попереднього етапу відбору визначаються роботи, які допускаються до експонування на виставці, за які відбуватиметься голосування відвідувачів.
6.2. Кожній роботі (або комплекту робіт), яка бере участь в Конкурсі, буде присвоєний окремий номер для голосування. Кожному номеру буде відповідати скринька для голосування, яка буде відкрита в день підбиття підсумків Конкурсу.
6.3.Заключний етап оцінки робіт проводиться відвідувачами ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», шляхом їх голосування. Кожен відвідувач, який бажає проголосувати за роботу, яка, на його думку, повинна перемогти, повинен придбати в наглядача виставкового залу, де представлені конкурсні роботи, комплект із трьох талонів для голосування. Номінал талонів – три, два та один бали.
В одну скриньку для голосування відвідувач має право помістити лише один талон із даного комплекту. Інші два талони потрібно помістити в дві інших скриньки для голосування.
6.4. Переможцем вважатиметься робота (комплект робіт), яка набере найбільшу кількість балів після підрахунку кількості балів у кожній зі скриньок. Підрахунок голосів відбуватиметься за присутності всіх членів Оргкомітету, представників інформаційних партнерів та спонсорів.
6.5. Паралельно із голосуванням у виставкових залах, в інтернет-мережі «Фейсбук», на сторінці Центру Української Культури та Мистецтва також відбуватиметься голосування за найкращу роботу.
6.6. Офіційна церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться в день закриття ІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» 11 квітня 2013 року, в приміщенні Центру Української Культури та Мистецтва, за адресою – м. Київ, вул. Хорива 19-В.
Можливі зміни в даті, часі та місці проведення заходів Конкурсу будуть опубліковані додатково на сайті Конкурсу, а також повідомлені переможцям і номінантам конкурсу електронною поштою, телефоном або за іншими координатами, надісланим Претендентом в заявці на участь у Конкурсі.

VII. Нагороди Конкурсу
7.1. Переможець Конкурсу шляхом голосування відвідувачів Виставки отримує наступні винагороди:
- двотижнева персональна безкоштовна виставка робіт у виставкових залах Центру Української Культури та Мистецтва під час ІІІ Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», яка відбудеться з 1 по 20 березня 2014 року.
- диплом переможця або призера Конкурсу;
7.2. Переможець Конкурсу шляхом інтернет-голосування отримує:
- безкоштовну двогодинну фотосесію власних робіт з бісеру;
- диплом Переможця інтернет-голосування.
7.3. Учасники Конкурсу отримують:
- подарунки та заохочувальні призи від організаторів та спонсорів Конкурсу;
- дипломи учасників Конкурсу.
7.4. Переможець та учасники Конкурсу отримають:
- Безкоштовні публікації, відео- та аудіосюжети в засобах масової інформації у виданнях, які здійснюють інформаційну підтримку Конкурсу.

VIIІ. Права та обов’язки сторін:
8.1. Права Оргкомітету:
- відмова Претендентові в участі на підставі невідповідності вимогам Положення про Конкурс;
- Відмова Учасникові в разі несвоєчасної оплати за участь у виставці;
- дискваліфікація Учасників за порушення встановлених правил і за невідповідність вимогам і умовам проведення Конкурсу.
8.2. Обов’язки Оргкомітету:
- збереження, експонування та своєчасне повернення Учаснику конкурсних робіт;
- створення рівних умов для всіх Учасників Конкурсу;
- забезпечення гласності проведення Конкурсу;
- недопущення розголошення відомостей про результати раніше обумовленого терміну.
8.3. Права Учасників:
- отримання інформації про умови і порядок проведення Конкурсу;
- звернення до Оргкомітету за роз’ясненням пунктів цього Положення;
- надсилання своїх робіт для участі в Конкурсі;
- відкликання своїх робіт шляхом подачі в Оргкомітет офіційного повідомлення не менш ніж за два дні до закінчення терміну прийому конкурсних робіт;
- отримання нагороди і відповідного свідоцтва - у разі визнання переможцем або призером Конкурсу.
8.4. Обов’язки Учасників:
- попереднє ознайомлення з предметом Конкурсу, вивчення вимог, що пред’являються до участі в Конкурсі;
- своєчасне надання робіт, які відповідають вимогам цього Положення;
- дотримання правил і процедур, передбачених цим Положенням.
8.5. Відповідальність Учасників:
Учасники несуть відповідальність:
-  за недотримання авторства робіт, наданих на конкурс;
-  за недотримання умов, правил і процедур, встановлених цим Положенням.
За вказані порушення Оргкомітет може позбавити Учасника права на участь в Конкурсі. Повідомлення Учаснику про позбавлення його права на участь у Конкурсі повідомляється по телефону, надсилається по факсу або електронною поштою.

IX. КОНТАКТИ:
Ольга Музиченко, координатор Конкурсу.
Тел.: 097-98-22-783, (044) 425-12-66;
Факс: (044) 425-11-59;
е-mail: [email protected]

дивіться також

Володимир Козюк розкриває «Світ української душі»

3 листопада 2015

Фоторепортаж з відкриття виставки «…ЯК СОНЦЕ ЗАСТИГЛО У РАМІ»

9 лютого 2018

Презентовано фотопроект «ХАТИ, ЯРИ І ЛЮДИ. ВИГНАННЯ В РАЙ»

31 серпня 2021