Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

26 грудня 2014

Подяка видавництву "Перун"

Під Новий Рік трапляються усілякі приємні речі та сюрпризи. Хочете – вірте, хочете – ні, але це правда.

Кожна людина намагається якось потішити та порадувати близьких, дорогих серцю людей, придбати подаруночки, словом, своїми руками створити новорічне чудо.
Під Новий Рік трапляються усілякі приємні речі та сюрпризи. Хочете – вірте, хочете – ні, але це правда. Кожна людина намагається якось потішити та порадувати близьких, дорогих серцю людей, придбати подаруночки, словом, своїми руками створити новорічне чудо.
Багато діток живуть в селах та чекають, що на Новий Рік отримають якісь особливі подаруночки. Але їхні батьки та вчителі не завжди можуть їм подарувати те, про, що вони мріють просто тому, що такого немає в селі.
На жаль, ми теж не можемо виповнити бажання кожної дитини окремо. Але наш Центр намагався привітати діток, надіславши їм у школи святкові посилочки з книжками. У цьому нам дуже допомогло видавництво «Перун», яке подарувало діточкам близько 1500 хрестоматій та учбових посібників.
Ми дуже вдячні їм, бо дітки отримали можливість читати на набиратися знаннями з тих книг, яким їх не вистачало. Такий подарунок може відкрити двері до нового світу та збагати внутрішній світ дитинки. Бо книга – це життя, загорнуте у сторінки, і чим більше читаєш, тим більше цікавого про нього дізнаєшся.
Ми дуже вдячні всьому колективу видавництву «Перун» за отриману допомогу. Бажаємо вам процвітання, нових ідей, а головне, ніколи не зупинятися та дарувати добро навколишньому світу!

дивіться також

«Свято любові» до Дня усіх закоханих

13 лютого 2017

Відкриття виставки «Мрії та спогади»

31 липня 2018

Ми йдемо на новорічні канікули:)!

30 грудня 2019