Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

24 novembre 2021

Майстер Тетяна Негода

« Завжди вірю в здійснення мрій, постійно нагадую собі про те, що все обов’язково вдасться ! »

Тетяна Негода мешкає на Київщині, в мальовничому селищі Погреби Броварського району. За фахом – ландшафтний дизайнер, дуже любить свою справу. Але оскільки на даний час перебуває в декретній відпустці – не полишає займатись творчістю, хоч і в іншому вимірі. Тетяна Негода обожнює створювати вироби в техніці ліплення з полімерної глини.
Свого часу працювала в Творчій майстерні, де й виникло бажання розвивати своє хобі. Насамперед, ліплення ! А оскільки робота “Мами” майже цілодобова, – творчістю займається під час сну Синочка. Тим самим, надихає себе й відпочиває від побуту !
Тетяна Негода давно мріяла взяти участь у Святі Новорічної Іграшки, бо дуже любить цей проект. Декілька років поспіль з родиною відвідувала виставку, дивилась новорічні мультфільми, підписувала листи в « Зимовій Канцелярії », робила фото на згадку в Новорічному фотомайданчику. І все уявляла, як її роботи теж будуть тут представлені, на святкових ялинках, в мерехтінні гірлянд ! У 2021 році майстриня ризикнула – зателефонувала до нас і запропонувала свої вироби !
Тетяні великого натхнення в творчому процесі додають добрі новорічні фільми, які вона вмикає час від часу. Вона впевнена, що при створенні виробів потрібно бути в гарному святковому настрої. Оскільки кожна іграшка є ексклюзивною, обов’язково має передати чудову святкову атмосферу, тепло й відчуття казки. Тетяна додає : « Я й досі в неї від усього серця вірю ! Це, напевно, й надихає… ».
Майстриня каже, що Новий Рік в них вдома не закінчується – бо йде постійна підготовка до участі у новорічному проекті ! А рідні дуже вболівають за майстриню, підтримують її.
Під час ХІ Свята Новорічної Іграшки Тетяна Негода представляє новорічні прикраси з полімерної глини. Багато з них із Дідом Морозом, як головним чарівником свят зимової пори. Тетяна з посмішкою каже : « Коли я їх створювала – вклала в них неймовірну магію Різдва, Нового Року та свою щиру віру в зимову казку ! ». До речі, майстриня неймовірним чином « оселяє » в прозорі кульки казкових персонажів, наділяє їх доброю енергетикою. Дивлячись на таку красу, пригадуєш своє дитинство… Це справжнісінька магія !
Серед побажань майстрині всім гостям та учасникам ХІ Свята Новорічної Іграшки – вірити в хороше, здійснювати свої найпотаємніші мрії, і завжди бути в гарному настрої ! Бо попереду Новий Рік та Різдво Христове, коли все задумане неодмінно має здійснитися !
Виробами від Тетяни Негоди можна помилуватися з 1 по 28 грудня 2021 року на виставці "ХІ Свято Новорічної Ігршки" Центру Української Культури та Мистецтва.

Адреса : Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки : Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відрикття

Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода

see also

Трійця в Мамаєвій слободі

11 juin 2014

Руденко Сергій Борисович

10 février 2021

Чому їжачка ніхто не гладить....

20 décembre 2012