Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

24 novembre 2021

Майстер Тетяна Негода

« Завжди вірю в здійснення мрій, постійно нагадую собі про те, що все обов’язково вдасться ! »

Тетяна Негода мешкає на Київщині, в мальовничому селищі Погреби Броварського району. За фахом – ландшафтний дизайнер, дуже любить свою справу. Але оскільки на даний час перебуває в декретній відпустці – не полишає займатись творчістю, хоч і в іншому вимірі. Тетяна Негода обожнює створювати вироби в техніці ліплення з полімерної глини.
Свого часу працювала в Творчій майстерні, де й виникло бажання розвивати своє хобі. Насамперед, ліплення ! А оскільки робота “Мами” майже цілодобова, – творчістю займається під час сну Синочка. Тим самим, надихає себе й відпочиває від побуту !
Тетяна Негода давно мріяла взяти участь у Святі Новорічної Іграшки, бо дуже любить цей проект. Декілька років поспіль з родиною відвідувала виставку, дивилась новорічні мультфільми, підписувала листи в « Зимовій Канцелярії », робила фото на згадку в Новорічному фотомайданчику. І все уявляла, як її роботи теж будуть тут представлені, на святкових ялинках, в мерехтінні гірлянд ! У 2021 році майстриня ризикнула – зателефонувала до нас і запропонувала свої вироби !
Тетяні великого натхнення в творчому процесі додають добрі новорічні фільми, які вона вмикає час від часу. Вона впевнена, що при створенні виробів потрібно бути в гарному святковому настрої. Оскільки кожна іграшка є ексклюзивною, обов’язково має передати чудову святкову атмосферу, тепло й відчуття казки. Тетяна додає : « Я й досі в неї від усього серця вірю ! Це, напевно, й надихає… ».
Майстриня каже, що Новий Рік в них вдома не закінчується – бо йде постійна підготовка до участі у новорічному проекті ! А рідні дуже вболівають за майстриню, підтримують її.
Під час ХІ Свята Новорічної Іграшки Тетяна Негода представляє новорічні прикраси з полімерної глини. Багато з них із Дідом Морозом, як головним чарівником свят зимової пори. Тетяна з посмішкою каже : « Коли я їх створювала – вклала в них неймовірну магію Різдва, Нового Року та свою щиру віру в зимову казку ! ». До речі, майстриня неймовірним чином « оселяє » в прозорі кульки казкових персонажів, наділяє їх доброю енергетикою. Дивлячись на таку красу, пригадуєш своє дитинство… Це справжнісінька магія !
Серед побажань майстрині всім гостям та учасникам ХІ Свята Новорічної Іграшки – вірити в хороше, здійснювати свої найпотаємніші мрії, і завжди бути в гарному настрої ! Бо попереду Новий Рік та Різдво Христове, коли все задумане неодмінно має здійснитися !
Виробами від Тетяни Негоди можна помилуватися з 1 по 28 грудня 2021 року на виставці "ХІ Свято Новорічної Ігршки" Центру Української Культури та Мистецтва.

Адреса : Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки : Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відрикття

Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода
Майстер Тетяна Негода

see also

Виставка Ікебани

29 février 2012

Березнюк Тетяна Олександрівна

10 février 2021

Валерій Лейко : Пізнати історію можна через дрібні речі

4 février 2015