Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

17 mai 2021

Магія кольору

Підкорити колір, зробити його інструментом для досягнення мети, зачарувати у свою творчість світ – це неймовірний мистецький шлях Мірі Цой !

Новий мистецький сезон в Центрі Української Культури та Мистецтва розпочався персональної виставки – проекту, що має символічну назву « Магія кольору ». Це про унікальний талант, успіх, красу душі і скромність водночас. Це про поєднання материнства, успішної кар’єри та безмежної любові до рукоділля, від якої горять очі !
Із раннього дитинства Мірі Цой любила малювати. А вже в віці 10 років навчилась шити. На сьогодні майстриня, окрім клаптикового шиття, створює ведмедиків Тедді та ляльок, в’яже гачком, вишиває в різних техніках. Навіть під час родинних подорожей Мірі Цой не полишає улюблену справу – де б вона не була, займається творчістю !
Працюючи з кольором та тканиною, за словами майстрині, в неї виникає неймовірна цікавість та бажання створити яскраву енергійну роботу. Це бажання пані Цой втілює як за допомогою технічних секретів печворку, які вона вдосконалює вже понад 10 років, так і завдяки вмілій грі з палітрою кольорів. Майстрині притаманний витончений художній смак, кропітка робота над дрібними деталями та відчуття міри. Тому її клаптикові вироби, крім сильної енергетики, підкорюють глядача вдалими композиційними рішеннями.
Завдяки таким експериментам роботи Мірі Цой добре знають в Україні та за її межами. Вона – постійна учасниця тематичних фестивалів печворку за кордоном, де здобуває призові місця та серця нових шанувальників. Її роботи зберігаються в приватних та музейних колекціях.
А відтепер і в киян та гостей міста є можливість побачити колекцію клаптикових квілтів на І та ІІ поверсі Центру Української Культури та Мистецтва. Не відкладайте зустріч з прекрасним на останні дні виставки. Подаруйте собі трішки весняної магії вже зараз ! Виставка триває з 17 травня по 09 червня 2021 року. До зустрічі, вхід вільний !
Час роботи виставкових залів :
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00 ; Сб. – 10:00 – 18:00 ; Нд. – вихідний.
Адреса Центру Української Культури та Мистецтва :
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. « Контрактова площа »

Фото надані Максимом Капустою

Магія кольору
Магія кольору
Магія кольору
Магія кольору

see also

Чарівний світ музики напередодні Новорічних свят

17 décembre 2021

Урок із культури мовлення від Олександра Авраменка

1er septembre 2018

Концерт « Музика весни »

21 mai 2018