Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

18 березня 2015

Листівка-Щасливка

Побажати щастя комусь дуже рідному – це ж так просто!!!

А чи пробували ви коли-небудь побажати щастя незнайомій людині? Тому, кого ви ніколи не бачили, і навряд чи колись зустрінетесь.
Ви навіть не можете знати її стать, вік, соціальний статус, особливості характеру, релігійні переконання або політичні вподобання!!! Ви не знаєте, про що ця людина сьогодні мріє, чи замислювалась вона над тим, що ж воно таке, те щастя.
А чи пробували ви побажати щастя, доклавши власних зусиль? Як це? А зовсім просто!!! Нижче – міні-інструкція з кількома простими правилами для щасливих людей.
Спочатку слід відкласти на потім свої побажання щастя в соціальних мережах, а замість цього зробити дещо корисніше й душевніше: побажати щастя, підписавши Листівку-Щасливку власноруч, або, як мінімум, надрукувавши свій текст на принтері. Але так, щоб жодне побажання не повторювалося у ваших Листівках-Щасливках! І бажано не «качати» з просторів Інтернету, а самому вигадати ці теплі слова, та ще й так, щоб той, хто у того, хто їх прочитає, стало затишно-затишно на душі!
А потім ще й прикрасити свою Щасливку так, як для себе, «коханого», і принести її у найближче до тебе Відділення Щасливої Пошти. До речі, воно знаходиться на 2 поверсі Будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В).

А якщо Ви полюбляєте зовсім сміливі експерименти – то можете й самі стати листоношею щастя одного Щасливого дня, який весь світ відзначає 20 березня!!!
І насамкінець: 18, 19 та 20 березня о 18:00 чекаємо Вас в Центрі Української Культури та Мистецтва, будемо разом створювати Листівки-Щасливки. Всі витратні матеріали для виготовлення Щасливок вже подаровані щасливими людьми – тому участь в майстер-класі – безкоштовна.

Зверніть увагу!!! У Відділенні Щасливої Пошти є дві абонентські скриньки:
-  Щасливки для незнайомих людей, які в День щастя (20 березня) будуть роздаватися волонтерами Центру на Майдані Незалежності;
-  Щасливки хлопцям, які зараз перебувають в зоні проведення АТО;
Щасливки, виготовлені власноруч, ви також можете забрати з собою й подарувати тому кому її адресували або залишити на Пошті в одній із скриньок або приєднатися до роботи Щасливих Листонош 20 березня на Майдані Незалежності. Щасливки можна виготовити власноруч, вдома, і розповсюдити самостійно – кожен у своєму місті або селі.

Ми віримо, що чим більше людей по всій Україні одночасно побажають один одному щастя, то тим сильнішою буде наша нація! Головне – Щасливка має бути реальна, а не віртуальна!!! Бажаю вам, дорогі друзі, отримати свою Щасливку від незнайомої людини, і щоб ваш унікальний рецепт щастя став комусь у нагоді.

Щасти нам!!!

Майстер-клас з дітками

Листівка-Щасливка

дивіться також

Після п’ятидесяти життя тільки починається!..

17 січня 2014

Грузинська душа на полотнах Ладо Тевдорадзе

10 вересня 2015

Семінар «Україна і світ» у Музеї гетьманства

7 вересня 2017