Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

22 лютого

Ключко Юлія Миколаївна

«Пишаюсь своєю роботою та своїми випускниками»

Юлія Миколаївна Ключко – кандидат педагогічних наук, професор, викладач Київського національного університету культури і мистецтв з 1984 року. Автор понад 60 наукових праць, найпопулярнішою з яких є «Музеєзнавство: словник-довідник».
Перед роботою в університеті Юлія Миколаївна мріяла бути перекладачкою, але доля вирішила інакше, і вона успішно реалізувала себе на викладацькому поприщі. Юлія Миколаївна є випускницею КНУКіМу, завжди тяжіла до дослідництва. Спочатку Юлія Миколаївна працювала в Українському центрі культурних досліджень. Там займалась аналітикою, досліджувала різні сфери культури. У тому числі, й музейну справу.
Згодом почала працювати в рідному університеті. За її словами, робота викладача дуже виснажлива. Такого чіткого робочого дня, як в інших професіях, немає. Тож, це є найбільшою складністю, адже цьому доводиться приділяти практично весь свій вільний час. Юлія Миколаївна завжди вболіває за своїх студентів – особливо перед сесією. Щодо сім`ї – рідні вже звикли до такого стилю, але іноді все-одно трохи сердяться на це.
Юлії Миколаївні дуже подобається працювати викладачем, вона пишається цим: «Студенти бувають різні. Інколи хтось зовсім не ходить на пари, не виконує завдання. Але є ті, які свідомо обрали фах, люблять навчання! Мені є ким пишатися: Ольга Музиченко – заступник директора Центру Української Культури та Мистецтва; Анастасія Горобець – науковий співробітник Музею становлення української нації; Євгенія Слизнюк – директор Літературно-меморіального музею-квартири П. Тичини в м. Києві».
Найважливіша порада для студентів від Юлії Миколаївни – займатися самоосвітою і вивчати іноземні мови!

Наталія Щур, студентка ІІ курсу Київського національного університету культури і мистецтв.
Фото надані Ключко Юлією Миколаївною та Центром Української Культури та Мистецтва

Ключко Юлія Миколаївна
Ключко Юлія Миколаївна

дивіться також

19 грудня 2012 року в стінах Центру Української...

19 грудня 2012

Копієвська Ольга Рафаїлівна

18 лютого

Чи розкодував секрети української ночі митець Дмитро Білокінь?

10 грудня 2017