Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

3 juillet 2015

III Всеукраїнська виставка народної ляльки, 09 – 29 липня 2015 року

***
Чудова виставка. Серце радіє, що українські традиції живуть і розвиваються.
Брикайло Людмила. Київ.
9.06.2015

***
З Україною в серці, творимо дива.
Анна з Тернополя
9.06.2015

***
Дуже гарна виставка, що дала нам можливість зазирнути у минуле. Дякую організаторам.
Софія з Краматорська
9.06.2015

***
Щиро дякую за таку чудову виставку, за можливість взяти в ній участь, побачити такі чудові твори ! Щасти вам Боже на все гоже, а що не гоже – то не дай Боже.
Ю. Куліненко, с Донецьк

***
Дякую організаторам виставки за можливість показати свої роботи та ознайомитися з роботами інших майстрів ! Дай Боже вам усім удачі, здоров’я та миру !
З повагою Алла Стоян, Добровеличівка.

***
Дякую організаторам за чудову виставку, за спілкування !
З повагою Зоя Боримська

***
Від друзів щирі вітання організаторам.
Ірина Soroka, Ірина Бердаль – Шевчик, Таня Фургала.

***
Дякую організаторам виставки. Ляльки всі чудові і з кожним роком більш цікаві і досконаліші. Рада була зустрітися з майстрами.
Будемо готуватися на наступний рік !
Вдовиченко Оксана

***
Доземний уклін майстрам Див рукотворних. Вони творять Людську Душу, Благо !
З повагою Фесенко КВЛ

***
Захоплення ! Радість ! Любов !
9.06.2015

***
Велике спасибі за чудову виставку ! Краса незвичайна ! Окрема подяка екскурсоводу Юлії !
10.06.2015

***
Дуже дякую за екскурсію.
10.06.2015

***
Дуже гарні ляльки !
Н.В
10.06.2015

***
Сподобалось.
10.06.2015

***
Шановні організатори виставки ! Дякую вам !!! Це щось надзвичайне ! Кожна лялька – це витвір мистецтва, кожна – неймовірно гарнюня. Їх хочеться роздивлятися безкінечно ! Фантастика ! Казка !
З повагою, Марина Терентьєва. Член Національної спілки Журналістів.

***
Дуже сподобалося !! Я аж поринув у світ ляльок…
Але найбільше здивував й сподобався лист дівчинки, яка повідомила про те, як вона зробила свою першу ляльку ! Дякую !
Ігор Терентьєв

***
Дуже вдячні організаторам за проведення цієї чудової виставки. Будемо сподіватись і надалі приходити на такі чудові, просто « безподібні » виставки.

***
Цікаво, потрібно, щоб не забували свої українські корені, дуже зворушує. Вдячна організаторам за культуру, що несете.
З повагою Л.Шлапак. 11.06.2015 р.

***
Спасибо огромное за удовольствие ! Очень самобытно ; красивые, яркие, оригинальные образы !
Творческих успехов, вдохновения мастерам ! Приобщилась к своим украинским корням, восхищена !
Татьяна, Минск.

***
Ми дуже вдячні Оксані Скляренко за ці чудові ляльки. Сподобалась робота « Пори року » дівчинки, те чого нам в школі не показували, не розказували. А зараз діти виробляють таке чудо.
Дуже вдячні !
Ніні Іванівна Андреева, Тетяна Володимирівна Тищенко

***
Так, так, дуже красиво.

***
Нам дуже сподобалась виставка ляльок. Усі майстри продемонстрували талант. Творчих їм успіхів і натхнення бажаю. Чудові враження залишились з нами.
Роман, Марина.
13.06.2015

***
Я дякую всім авторам за це чудо ! Надзвичайно гарні ляльки. Мені все дуже-дуже сподобалось. Дякую Вам !
Сірко Катя ;) (6-7 клас)
15.06.2015

***
Неймовірні враження від Ляльок : стільки вишуканості, різноманіття, майстерності, стільки чудових образів ! Воістину безмежна фантазія і невичерпна творчість українського Народу ! Щиро дякуємо всім майстриням і Центру Української Культури.
Особливо впали в око красуні з Тернополя Галини Дудар, ляльки з соломи Наталії Бойко, а взагалі вибрати дуже важко – очі розбігаються. Хай вам всім щастить !
Ірина та Світлана Бідненко, м. Київ

***
Я дуже рада цій виставці ляльок мотанок.
С уважениєм Сонічка Кептє 9 років м Києв.
16.06.2015 рік

***
Мені дуже сподобалась виставка ляльок.
Валерія 7 років.
16.06.2015

***
Колись сказали : там де українці – там життя і мистецтво. Поки живе Україна і народ український – ми ніколи не вмремо і нас ніхто не зборе. Нехай живе все українське. Нехай не болять ручки майстринь, які не дають загинути українській ляльці. З повагою і шанувальницею цього виду мистецтва киянка з українського села поблизу Чорнобиля.
Шуман Катерина Григорівна.

***
Зайшла на виставку зовсім випадково, але отримала справжнє задоволення. Дуже дякую всім, хто приймав участь у виставці та її організаторам.
Зуєва Ганна.

***
Низький уклін майстриням – лялькаркам і організаторам цієї чудової виставки ! Стільки вражень ! З захоплення оглядала неповторні витвори ! Обов’язково приведу сюди своїх онучок, розповіла всім знайомими про те, що побачила. Так, треба збирати, відновлювати, зберігати, передавати майбутнім поколінням, наше духовне надбання – це наша продовження. Слава Україні і її талановитому народу !
З повагою родина Заслуженого художника України Сліпченка Миколи Федоровича.
17.06.2015 р. м.Київ.

***
Почула по радіо про цю виставку ляльок в м. Кіровограді. Відразу приїхала до Києва. Велика подяка Катерині Орловій – Гузовій лялькарці - майстрині за організацію цієї виставки. Хай Бог дає Вам здоров’я, наснаги і добробуту.
Прихильниця Вашого таланту з повагою Полевщикова Людмила Іванівна.
16.06.15

***
Почула про виставку з інтернету і разом з дітьми приїхала. Виставка дуже класна. Ми в захваті. Майстриням міцного здоров’я і море натхнення !!!
Вікторія (11 років) та Гліб (3,5 роки)

***
Дякую за можливість побачити ляльку зовсім з іншого боку. Видно, що виставка організована з любов’ю та повагою. Сподіваюсь, що надалі творчість українок вивчатиметься більше і ми зможемо милуватися талантами, своєї рідної землі. Дякую !
Крістіна ( 19 років)
17.06.2015

***
Зашли случайно на выставку, от увиденного мы были с внучкой в восторге, хотя внучка (7 лет) занималась в кружке « Мотанка » шк. №231, но она была необычайно рада т.к. такого чуда в г. Донецке не было. Успехов, дальнейшей удачи во всех начинаниях всем, всем мастерам.
Сания (7 лет)
Галина (61 год)
17.06.2015

***
Дуже вдячна за виставку – дуже гарно. Найбільш сподобались деталі в костюмах ляльок, а от символ хреста замість обличчя – ні –лячно. Можливо цей символ і був замість обличчя у стародавній ляльці, але це може означати не тільки добро ; а раптом ця лялька була не звична, а така, що використовують в ритуалах ?
Влада
17.06.2015

***
Много видела мотанок. Но здесь подобрана коллекция красиво и познавательно ! Спасибо большое ! Творческих успехов ! Счастья и Здоровья !
Люба, Георг и Тая
18.06.2015

***
Получили огромное удовольствие от просмотра выставки. Внучка (6 лет) была очарована куклами, а бабушка (58 лет) просто в восторге. Дай Бог Вам всем здоровья, успехов, удачи, радуйте нас прекрасными изделиями.
Людмила Николаевна, Саша.
г. Киев, г. Прилуки
18.06.2015

***
Спасибо за полученное удовольствие. Получила заряд позитива и желания творить – вышивать, вязать, сделать куклу – мотанку. Я на пенсию вышла, преподаватель компьютерной техники и вот теперь наконец займусь любимым творчеством.
[email protected] София
18.06.2015

***
Диво ! Диво української ляльки ! Дякую всім учасникам і організаторам. Кланяюсь Вам.
З повагою Прутас.

***
Велич народної творчості допомагає усвідомити своє призначення, сенс існування, очищує душу, думки, прагнення. Дякую !
Богослав !
19.06.2015

***
Дуже дякуємо ! Величезне задоволення отримали від перегляду. Бажаємо наснаги та натхнення авторам та поповнення експонатами. Процвітайте !
Софія, Ірина, Тамара
19.06.2015

***
Шановні організатори виставки ! Щиро Вам дякую ! Дякую за можливість представити свої лялечки, за можливість побачити інші роботи. Сподіваюсь, що і надалі Ви будете продовжувати організовувати подібні виставки. Велика шана Катерині Орловій – Гузовій за організацію виставки, за роботу із збереження народної ляльки.
З повагою Наталі Ревега
20.06.2015

***
Дуже теплі відчуття, щиро дякую за такі хвилинки спілкування з лялькою.
З Повагою, Анжеліна.

***
Зичу авторам та організаторам теплої, чудової виставки – любові та щастя.
Усі ми з дитинства вийшли…
Лікар.
22.06.2015

***
Шановні організатори, ми вдячні вам за дуже гарну виставку ляльок « Мотанок »
СШ №14 6-В
24.06.2015

***
Дуже зворушена, подивившись чудову виставку українських ляльок. Вражає простота та творчий підхід до створення ляльок талановитих українських майстринь з усієї України. Ні, не загине український дух, духовність, народна творчість ! Слава Україні !
24.06.2015
м. Київ

***
Зачаровані ! Такі різні, такі унікальні, такі гарні !! Сакральність та краса, що в кожному елементі несе значення, місію, оберіг – одне з найбільш дивовижних рис українського мистецтва. Кожна лялька притягує погляд ; не відпускає. Многая літа, щастя, натхнення майстрам !
Аня Залецька та Тетяна Чернинська
24.06.2015

***
Дякуємо ! Задоволення, кайф, насолода ! Дуже гарні виставки. Просто чудово !! Спасибі !
25.06.2015

***
Завітавши на виставку народної ляльки, я перш за все прочитала розповідь однієї жінки, мабуть моєї ровесниці, записаної на аркуші паперу, яка називається « Моя перша лялька »
Сльози підкотилися до серця. В 1947 році мені мама теж пошила ляльку. Ми нею гралися з меншою сестрою, бо 2 старші сестри, вже ходили до школи. Яка дорога була для нас ця лялька. Ми нею гралися по черзі, а потім мама пошила нам ще одну ляльку. Свою першу ляльку я і досі пам’ятаю, це було найдорожче, що в мене було.
Я дякую майстриням – художницям за те, що зберегли українське мистецтво. Ляльку. Дякую щиро за те, що зберегли українську ляльку і розвивають її.
Жаль, що багато українських дітей не залучаються зараз до мистецтва українського народу. Я, як українка, наші діти, внуки повинні знати мистецтво своєї країни. Батькам треба більш залучати до мистецтва свого народу, а не тільки підігрівати їх бажаннями чужою музикою, танцями, декоративним мистецтвом. Я в свій час навчала дітей декоративному розпису, м’якої іграшки та кераміки. Дітям це все подобається, лише треба самому це любити і цінувати те, що створив і створює український народ. Вдячна всім учасникам виставки, що несуть у народ українське мистецтво, яке славиться кругом на протязі своєї історії.
Ще раз дякую і низько кланяюсь майстриням і просвітникам мистецтва України.
Полтавчанка Захарова М.
25.06.2015 р

***
Дякую за казковий світ ляльок ! Я зачарована та вражена вмінням майстерністю, талановитим виконанням, душевною атмосферою. Вдячна Катерині за можливість приєднатися до цього заходу. З найкращими побажаннями !
Анна Панкова. М Миколаїв.

***
Дякую організаторам за чудове лялькове свято ! За можливість побачити талановитих майстринь України, а також показати і свої ляльки. Хочу, щоб українську ляльку бачили у світі !
З повагою Олена Черноус
м. Чигирин

***
Благодарю организатора выставки и участников, прекрасных мастериц Народной ляльки за ту атмосферу и ваше творчество которое с Любовью вы передаете будущему поколению. Пусть бог вам даёт Силы и Счастья на многие года !
С уважением, Арий
г.Харьков

***
Спасибо большущее ! Такое восхищение, удовольствие от такого творчества.
Удачи Вам !
Киев 27.06.15

***
Виставка вражає ! Потрясна ! Вражає майстерністю, розмаїттям моделей, великою повагою до традицій і творчим бажанням їх розвивати. Ще раз дарує впевненість, що народ із таким корінням і вмінням – невмирущий.
Спасибі майстриням і організаторам виставки !
Київ. Т. Ярміла
28.06.15

Детальніше про виставку

see also

Персональна виставка Цвєтностей OLS”VOL”D(a) « Бог не запитає » 03 – 28 липня 2020 року

26 octobre 2020

Виставка « Орнаменти буття », 02 березня – 16 квітня 2016 року

10 mai 2016

СВІТ ОЧИМА ХУДОЖНИКІВ

29 décembre 2021