Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

12 березня

Єгор Плющ

«Я мрію створити безліч гарних і масштабних проектів, які стануть окрасою нашого чудового міста!»

Нещодавно в Центрі Української Культури та Мистецтва пройшла виставка студентських проектів «Музею Г. Сковороди в м. Києві». Також в межах виставки відбулося голосування, за результатами якого перемогу отримав проект студента 3 курсу Кафедри містобудування Київського національного університету будівництва i архітектури Єгора Плюща. Саме з ним ми і поспілкувалися!
При створенні свого проекту Єгор надихався стилем конструктивізму. В архітектурі конструктивізм підкреслює економність і лаконізм, відкидає практично не вмотивовану декоративність.
«З точки зору ідеї проекту я надихався філософією Григорія Сковороди, а саме його вченням про три світи:
- перший - символічний світ Біблії, який представлений виставковим залом у вигляді пандусу, і крізь цитати, картини та певні символи веде відвідувачів догори, на другий поверх;
- другий світ – мікрокосм – світ людини. На думку філософа, це найголовніший світ, тому в своєму проекті я його виділив виразною високою архітектурною формою;
- третій світ – загальний світ, «де живе усе породжене», втілюють простори Музею, що показують наскільки світ наповнений різними явищами та емоціями».
Єгор зізнався, що найважчим було зв’язати сучасну архітектурну форму з ідеєю становлення історичної особливості Григорія Сковороди. Підтримали та дуже допомогли викладачі, а саме Іносова Т.Ю., Носенко Г.А., Шевченко Т.В.
«Сьогодні в Україні дуже багато старих однотипних будинків, особливо в спальних районах. Усі вони дуже схожі один на одного і тиснуть, пригнічують своєю сірістю і буденністю. Світ навколо людини повинен сяяти, щоб ти радів кожній хвилині свого життя! Тому я вважаю, що навколишню сірість треба міняти на незвичну, яскраву і красиву архітектуру. Саме тому я і обрав професію архітектора».
Без натхнення в цій професії нікуди не дінешся! Єгор рівняється на таких видатних архітекторів, як Заха Хадід, Френк Ллойд Райт, Алвар Аалто, Оскар Німейєр, Альвару Сиза. Ми щиро вітаємо Єгора з перемогою та бажаємо подальших успіхів, натхнення, наполегливості на шляху до великих звершень!

Автор Валерія Туровник
Фото надані Плющем Єгором

Єгор Плющ
Єгор Плющ
Єгор Плющ
Єгор Плющ

дивіться також

Одразу три виставки відкрилися в нашому Центрі 8-го червня

8 червня 2012

Шедеври класичної музики лунали вчора в музеї Шевченка

23 листопада 2012

Аліна Бусло та успіх її першої персональної виставки!

2 листопада