Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Про подію

Відкриття художньої виставки «Слов’янська легенда»

21 січня – 27 лютого 2016 року.
Відкриття – 21 січня о 18:00

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.
Представлена в експозиції ексклюзивна колекція гобеленів, малярства та живопису перевершить усі найсміливіші очікування своєю вишуканістю, витриманим у національному стилі глибинним проникненням у закодований світ древньої символіки і знакових систем, філософським осмисленням буття, багатством нових ідей та сміливих інтерпретацій, яскравою національною колористикою і справжньою красою.
Леся Майданець – відома українська художниця. Народилась у Києві, походить із легендарного мистецького роду Саєнків. Закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва (Львівська Академія мистецтв), факультет художнього текстилю та асистентуру-стажування при Українській Академії мистецтва.
Її сонячні та життєрадісні твори експонувалися в знаменитих галереях Парижу, Ерфурта і Магдебургу, Афін, Торонто і Едмонтону, Чикаго і Філадельфії, Сіднею і Канберри, Москви і Єкатеринбургу. Гобелени і малярські полотна Лесі прикрашають численні музеї та колекції України, Англії, Франції, Німеччини, Греції, США, Канади, Австралії, Росії.
В основі художніх рішень Лесі Майданець – динамічні, експресивні і водночас сповнені внутрішнього спокою і гармонії, вишукані за формою композиційні прийоми, фантастична колористика, що дають уявлення про національне мистецтво. Милуючись творами Лесі Майданець, глядачі відчують дихання гобеленів, заворожуючу магію тонкої і ніжної вовняної пряжі, пульсацію малярських творів, увійдуть у зачарований світ творчої фантазії і таланту мисткині.
Унікальна колекція тканих полотен і розписів на тканині є винятковою презентацією високого мистецтва художнього текстилю і малярства, призначеного для оформлення яскравих сучасних інтер’єрів, просторових архітектурних ансамблів. Леся Майданець – автор проектів сучасного дизайну та інтер’єрів громадських споруд: культурних центрів (Концертний зал «Золоті ворота», м. Київ), шкіл, дитячих садків Чернігівщини, приватних будинків.
У програмі відкриття виставки, яке відбудеться 21 січня о 18:00 – зустріч із автором та презентація книги «Знаки долі» Ніни Саєнко.
Ласкаво просимо, вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний;
Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В (ст.м. «Контрактова площа»)

Із питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за № тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected]

Відкриття художньої виставки «Слов’янська легенда»
Відкриття художньої виставки «Слов’янська легенда»

дивіться також

22 жовтня Лекція «Стильне фото виробу в «Instagram»

10 жовтня 2016

Виставка сучасних ікон «Вічні символи» 5-25 червня 2013 року

27 травня 2013

Майстер-клас із виготовлення браслета з бісеру та чеських гранованих намистин «Swarovski» «Вечірній»

13 квітня 2018