Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

Центр української культури та мистецтва

Київ, вул. Хорива, 19-В

пн. - пт. 10:00 – 19:00
сб. - 10:00 – 18:00
нд. - вихідний

21 novembre 2021

Художниця Вікторія Григор’єва

« Люблю життя, люблю творчість ! »

Художник-графік за освітою, Вікторія Григор’єва досягла неабиякого успіху в мистецтві акварелі – її роботи впізнавані далеко за межами України ! Вікторія ділиться : « Я багато подорожую, постійно беру участь у багатьох міжнародних виставках та бієнале. Спілкуюся з майстрами акварелі з усього світу, надихаюсь. Відбувається захопливий обмін творчими енергіями. Майстрів, якими я захоплююсь чимало і я щаслива, що з багатьма знайома ! ».
Життєрадісна та неймовірно активна, Вікторія не тільки долучається до колективних творчих проектів, а й залюбки організовує їх ! Гості Центру Української Культури та Мистецтва дуже високо оцінили Міжнародний фестиваль акварельної мініатюри « Miniwatercolor Kyiv », який Вікторія Григор’єва спільно з колегою по творчій справі, Валерією Пітеніною, провела в 2019 році в будинку Центру. Під час фестивалю було представлено понад 150 робіт від художників з 22 країн. На відкриття проекту завітали митці з України, Італії, Індії, Бангладешу, Іспанії.
За словами Вікторії, в такій цікавій справі, як творча, надзвичайно важливою є підтримка близьких. І з гордістю додає : « Вони пишаються мною і це надихає ! ». Працює Вікторія не лише в техніці акварелі, а створює роботи тушшю та пастеллю. Працює переважно в своїй домашній студії, бо це такий процес, коли потрібен затишок. Коли заглиблюється в творчу роботу – ніщо не має відволікати…
Вікторія займається викладацькою діяльністю. Навчає акварельному живопису дітей і дорослих. Свої заняття проводить і в затишних класах Центру Української Культури та Мистецтва.
Надзвичайно приємно, що в 2021 році мисткиня стала учасницею улюбленого виставкового проекту відвідувачів Центру – ХІ Свята Новорічної Іграшки. Адже вона вже кілька років спостерігала за цим неймовірним святом, і вирішила, що прийшов час стати його частинкою !
На думку Вікторії, найважливішим у підготовці до Свята Новорічної Іграшки є гарний настрій. Бо це дуже світлий та радісний проект, який об’єднує родини, дарує відчуття затишку, тепла та любові. А ще вона дуже вдячна Світлані Долеско, засновниці свята й всьому колективу Центру Української Культури та Мистецтва за це чудове свято. А всім відвідувачам Вікторія Григор’єва бажає здоров’я, радості, натхнення та добра !
Акварельні твориі Вікторії Григор’євої, що увійшли до експозиції – це зимовий настрій в пейзажах, сніг та зимове сонце, передчуття Різдва та свята Нового Року ! Деякі з цих робіт встигли отримати нагороди у міжнародних конкурсах. Серед них робота « Сонячний зимовий день » здобула ІІ Премію в Міжнародному конкурсі акварелі (Франція, 2021 рік). А робота « В очікуванні весни » взяла участь у Міжнародному бієнале « Море акварелі ».
Роботи художниці представлені в межах "ХІ Свята Новорічної Іграшки" Центру Української Культури та Мистецтва з І по 28 грудня 2021 року.

Адреса : Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,
ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів на період проведення ХІ Свята Новорічної Іграшки :
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

Про "ХІ Свято Новорічної Іграшки"

Запрошення на офіційне відкриття

Художниця Вікторія Григор’єва
Художниця Вікторія Григор’єва
Художниця Вікторія Григор’єва
Художниця Вікторія Григор’єва
Художниця Вікторія Григор’єва
Художниця Вікторія Григор’єва

see also

Мистецтво батику, або "Диво-дивнеє" 26.06-13.07.2013

1er juillet 2013

Музика Землі. Відкриття виставки

27 avril 2012

« Вишиття – як Життя ». Юрій Мельничук

10 avril 2013