20 octobre 2016
Ганна Часовських
Свої таланти людина проявляє ще в дитинстві. Починає декламувати вірші, малювати, співати чи танцювати, цікавиться технікою або мистецтвом. Для батьків у цей момент найголовніше – розгледіти вподобання своїх дітей і дати поштовх для розвитку та допомогти.
Ганну Часовських рідні завжди підтримували у її починаннях, тому завжди раділи тому, що вона створює. Ще з дитинства Ганна мала хист до малювання та до прикладних видів мистецтва. Постійно створювала різноманітні прикраси, іграшки, аплікації, колажі та листівки, які дарувала рідним та друзям.
А в 9 років вона вирішила навчитись в’язати і власноручно зробила собі шапку, яка гріла її вуха восени та взимку. Із тих пір рукоділля йде поруч із Ганною по житті. У старших класах школи почала навчатись в художній студії, де захопилась живописом. Цей період життя також відобразився у її творчості і тісно переплівся з рукоділлям. Так, крок за кроком, Ганна йшла до своєї мрії.
- Майстер : Ганна Часовських. Фото з експозиції Всеукраїнської виставки в’язання « Тепла осінь » 2016
- Майстер : Ганна Часовських. Фото з експозиції Всеукраїнської виставки в’язання « Тепла осінь » 2016
Тому згодом, після здобуття вищої освіти, відкрила свою справу і змогла перетворити хобі у професійну діяльність. Володіння багатьма техніками дозволяє створювати одяг і предмети інтер’єру, а також успішно співпрацювати з дизайнерами в якості художника-декоратора.
Зараз майстриня продовжує розвиватись у цьому напрямку, бере участь у різних виставках, фестивалях та майстер-класах, а також передає свій досвід іншим. Окрім в’язання, створює картини з вовни, працює в техніці батику. У свої вироби обов’язково вкладає душу, ласку та тепло. Саме це робить її творіння особливими і небаченою силою притягує до себе.
Уже не вперше співпрацює з Центром Української Культури та Мистецтва. Цього разу взяла участь у Всеукраїнській виставці в’язання « Тепла осінь », представивши там свої в’язані вироби.